O Šípkové Růžence (TV film)

• Německo

Dornröschen

Rodinný / Fantasy / Pohádka

Německo / Rakousko, 2008, 81 min

• Wallis3

Tak tu máme svátek a v bedně.... ejhle... O šípkové Růžence v německé produkci. A zas a opět hrůza. Zase se z toho snažili udělat něco víc, zase se do toho snažili nacpat cosi, co tam nepatří a zase si asi myslí, že jsou originální. A musím vám říct že nejsou. (To vědecké tajtrdlikování, špekulování a vykradenej průvodce s loutnou-narážím na Třísku a černobílou Popelku) no nic, beru čerstvou roli hajzlova papíru a jdu si na onu místnost ulevit.(28.9.2016)

• Karzelek

Můj pravděpodobně první odpad.. Ale tenhle film bych se bál dát i do odpadového koše.(16.6.2019)

• calculus

Tak to bylo tedy něco! Královna dementní, princ chůďa, polovina dvořanů nejspíš homosexuálních a do toho holoubek s fotoaparátem? No jo, pokrok.(28.9.2016)

• malet

Chtěla jsem dát jednu hvězdu, ale nakonec je z toho odpad. Nesmyslně uondaná, nepěkně obsazená záležitost s děsnými texty písniček, zpívaných falešně.Síla.(31.12.2018)

• Ajfist

Jako vždy produkt německé televize dokázal,že němci naprosto neumí natočit pohádku jinak,než že jí totálně zkazí.Všechny pohádky z produkce německé televize jsou odpad.(29.2.2020)