Dostanu tě!

Dostanem ťa!

Akční

USA, 1985, 101 min

• rikitiki

Další nacionalisticky téměř nepříjemná záležitost, kterak chrabrý americký studentík zvítězí nad profesionálními agenty KGB. KOUSEK DĚJE: tím, že je postřílí uspávací pistolí. Navíc samozřejmě skončí v náručí s americkou špionkou a ne někde v zaostalé Evropě s dívkou z jakéhosi prapodivného Československa. /15. 5. 11:/(15.5.2011)

Docela příjemná špionanážka, poměrně slušný dějový zvraty.Navíc cesta do NDR, byla i má cesta do minulosti a ještě že ta doba je za námi.Přechod hlavního hrdiny přes německo - německé hranice, byl skvělej ! No a mlaďounká Linda , je krásná stejně jako v současné době.Slušně udělaná atmosféra východního Berlína. Slovo akční zde není moc na místě, spíše bych řekl špionážní komedie s romantickým nádechem,ale docela to funguje a může tě to dostat , jak tvrdí název filmu.(22.9.2006)

Pokud o nesmělého studenta zavadí svým svůdným pohledem vyzrálá kráska, tak je jasné, že mladý muž začne přemýšlet svým ztopořeným orgánem a splní jí každé přání. Takže vzhůru s batohem do východní části Berlína a následně s paintballovou pistolí na agenty všech světových agentur. Tohle prostě nelze brát vážně, ale jistou dávku zábavnosti a ženské krásy jsem v tom určitě našel.(27.10.2015)

Ptákovina na entou, ale zábavná! Většinou dávám takovýmto věcem maximálně jednu hvězdu, ale tohle byl takovej masakr, u kterýho jsem se bavil od začátku do konce, že nemohu jinak. S akčním filmem to v podstatě nemá moc společného, jedná se o čistou komedii, která se nebere vážně. Plus krásná Linda Fiorentino a ta úplně závěrečná střela do zadečku vnadné studentky, to jsem se mohl pochcat smíchy. PS. Znáte ten o tom vysokoškolském studentovi, co sám dostane 4 agenty KGB? Ne? Tak koukněte na Gotcha!(9.4.2016)

• majo25

Miesto spionážneho akčňáku sa nám tu dostáva cesta nadržaného mladíka do Európy za dobrodružstvom - samozrejme erotickým...ako vystrihnuté z nejakej teenedžerskej komédie. Chýba atmosféra (prechod cez strážené hranice bohužiaľ nestačí), chýba silnejšia pointa a dostavia sa aj scenáristické prešľapy (napr. prehľadávanie bytu CIA, pašovanie zbraní sovietskych agentov cez hranice na Západ a pod). Ešte k tomu tá škaredá prespatá agentka, naviac ostrihaná na chlapca. Keby v tom aspoň nebolo toľko tej komédie.(5.8.2016)