Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Anthony Edwards (Pohotovost) a Linda Fiorentino (Muži v černém) hrají hlavní role v této napínavé komedii. Jonathan Moore (Edwards) je plachý student zvěrolékařství na Kalifornské univerzitě. Zároveň je šampiónem ve školní paintballové hře Dostanu tě. Na prázdninách v Západním Německu podlehne svodům starší ženy, erotické a tajemné Sashi (Fiorentino). Z té se ovšem záhy vyklube opravdový špion! Když se Jonathan vrátí domů do Los Angeles, má v batohu podezřelou roli filmu a za zády agenty KGB! Rázem se ocitá v realistické verzi své oblíbené hry Dostanu tě! (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (22)

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

Pokud o nesmělého studenta zavadí svým svůdným pohledem vyzrálá kráska, tak je jasné, že mladý muž začne přemýšlet svým ztopořeným orgánem a splní jí každé přání. Takže vzhůru s batohem do východní části Berlína a následně s paintballovou pistolí na agenty všech světových agentur. Tohle prostě nelze brát vážně, ale jistou dávku zábavnosti a ženské krásy jsem v tom určitě našel. ()

rikitiki 

všechny recenze uživatele

Další nacionalisticky téměř nepříjemná záležitost, kterak chrabrý americký studentík zvítězí nad profesionálními agenty KGB. KOUSEK DĚJE: tím, že je postřílí uspávací pistolí. Navíc samozřejmě skončí v náručí s americkou špionkou a ne někde v zaostalé Evropě s dívkou z jakéhosi prapodivného Československa. /15. 5. 11:/ ()

Reklama

majo25 

všechny recenze uživatele

Miesto spionážneho akčňáku sa nám tu dostáva cesta nadržaného mladíka do Európy za dobrodružstvom - samozrejme erotickým...ako vystrihnuté z nejakej teenedžerskej komédie. Chýba atmosféra (prechod cez strážené hranice bohužiaľ nestačí), chýba silnejšia pointa a dostavia sa aj scenáristické prešľapy (napr. prehľadávanie bytu CIA, pašovanie zbraní sovietskych agentov cez hranice na Západ a pod). Ešte k tomu tá škaredá prespatá agentka, naviac ostrihaná na chlapca. Keby v tom aspoň nebolo toľko tej komédie. ()

haj 

všechny recenze uživatele

Příjemná 80's romantická špionská oddechovka, který bohužel trvá poměrně dlouho, než se rozjede a na nějakou větší akci prakticky nedojde, ale na druhou stranu ani nijak výrazně nenudí, příběh je vcelku povedenej a ústřední duo sympatický. Příjemná je i návštěva východního Berlína, která dodává na špionské atmosféře. ()

Enšpígl 

všechny recenze uživatele

Docela příjemná špionanážka, poměrně slušný dějový zvraty.Navíc cesta do NDR, byla i má cesta do minulosti a ještě že ta doba je za námi.Přechod hlavního hrdiny přes německo - německé hranice, byl skvělej ! No a mlaďounká Linda , je krásná stejně jako v současné době.Slušně udělaná atmosféra východního Berlína. Slovo akční zde není moc na místě, spíše bych řekl špionážní komedie s romantickým nádechem,ale docela to funguje a může tě to dostat , jak tvrdí název filmu. ()

Galerie (27)

Reklama

Reklama