• blackrain

Jedna vedlejší postava zajímavější než druhá a každá z nich by si zasloužila pořádné rozvinutí vlastního příběhu. Takhle to bohužel působilo jako podivný slepenec, až jsem úplně zapoměla, jestli tu vůbec byla nějaká hlavní postava, protože jsem nevěděla na čí osud se mám vůbec zaměřit. Hodně to zachraňovala křehká paní Jirásková. Všichni ostatní tady vypadali jako parta pitomců. Za něco ještě stála ta paradie na Superstar a jí podobné show. Znuděná porota byla bezchybná. Jinak od tohoto vytvůru ruce raději pryč.(17.12.2012)

• Big Bear

Spíše podprůměrná komedie, která nijak nenadchne a jen tak proklouzne kolem... Igor Bareš se díky svému smutnému kukuči dostal zase jednou roli lůzra, zde je to výpravčí kdesi v zapadákově. Co mne však nemile překvapilo ba až šokovalo bylo přehrávání Jana Hartla. O Ondřeji Malém raději ani nemluvě... Nevidět jeho skvělého estébáka v Poutech, zařadím si ho jako komparzistu, který dostal prostor říci pár slov na place... Při představě, že tohle všechno se platí z našich koncesionářských poplatků jdou na mně mrákoty. Víc než jednu vánoční hvězdu nedám. (a to jen že jsou ty vánoce) *(19.12.2012)

• reccal

Náhodou, tento filmík se mi vcelku líbil, ačkoli šlo o nerealistickou hovadinu. Bareše,který zahraje kdekoli cokoli, mám za PANA herce, stejně tak Dulavu, a když se přimíchá Vladyka a Babčáková, nebude z toho vrchol režisérského počinu, ale vcelku příjemná jednohubka k vánočnímu cukroví. Jiráskovou skousnu, nemusím. Je to ujeté, místy až trapně natažené? Nevadí, v životě nehrají roli jen hodnotné oceněné filmy:)(30.12.2012)

• Olík

Uživatel Alvin, cituji doslova„Když scénář stojí za vyližprdel, tak to nezachrání ani těch pár dobrých herců“…… no milí Alvine, v pointě máš určitě pravdu. Trochu zbytečný počin…..počkat, scénář Jitka a Kateřina Bártů, aha už tomu začínám pomalu rozumět. ps: Vánoční pohoda nenavozena…..vlastně žádná pohoda nenavozena.(19.12.2012)

• PedroPo

Na to, že byli v titulcích uvedeni dva dramaturgové, to bylo teda žalostně nesoudržné. Na jednu stranu byly v dialozích velmi vtipné obraty, ale vůbec to z té obrazovky nelezlo ven, prostě to nedrželo pohromadě. A to tam hrálo tolik kvalitních herců. A celkem by mě zajímalo, kdo Bártovkám nabídl práci na Kavčích horách.(25.12.2012)

• - Natáčelo se v Praze, Hvězdonicích, Choceradech a na zámku Komorní Hrádek. (rakovnik)