• atmen
  *

  Neškodná vánoční inscenace se v závěru mění na těžký bizzar. To když echtovní zachovalá lékařka, která randí po internetu si na vyjížďku za oním virutálním milencem vyjede bez mobilu a skončí se svou ultrakrátkou minisukní na nádraží a čeká až zmrzne. Tu se zjeví známý tv ňouma (asi něco jako J. Pátrovič) a navlékne nádražní uniformu a to již lékařka jihne a taje a hupky dupky do postele (gauče). Tak toto by snad nešlo namluvit ani v tom domově důchodců, kam se snažili zavřít J. Jíraskovou...(17.12.2012)

 • Olík
  **

  Uživatel Alvin, cituji doslova„Když scénář stojí za vyližprdel, tak to nezachrání ani těch pár dobrých herců“…… no milí Alvine, v pointě máš určitě pravdu. Trochu zbytečný počin…..počkat, scénář Jitka a Kateřina Bártů, aha už tomu začínám pomalu rozumět. ps: Vánoční pohoda nenavozena…..vlastně žádná pohoda nenavozena.(19.12.2012)

 • rakovnik
  ****

  Děj byl sice docela roztříštěný a na konci jsem si říkal, jestli vůbec autorky chtěly takto film zakončit, každopádně, příběh byl celkem pěkně vypointovaný. Téměř co herecká postava, to významná či zajímavá osobnost, takže obsazení mě velmi mile překvapilo. Jeden z povedenějších televizních filmů, který mi trošku připomínal několik spojených Bakalářských příběhů. Rozhodně koukatelný filmík.(16.12.2012)

 • PedroPo
  *

  Na to, že byli v titulcích uvedeni dva dramaturgové, to bylo teda žalostně nesoudržné. Na jednu stranu byly v dialozích velmi vtipné obraty, ale vůbec to z té obrazovky nelezlo ven, prostě to nedrželo pohromadě. A to tam hrálo tolik kvalitních herců. A celkem by mě zajímalo, kdo Bártovkám nabídl práci na Kavčích horách.(25.12.2012)

 • honajz
  **

  Andrejku Elsnerovou mám rád, je to hrozně milá a upřímná holka, ale tenhle film se moc nepovedl - postavy jsou spíše karikatury či postavičky bez hlubšího vhledu, bez nějaké psychologie, a celá ta historka, nezlobte se na mne, působí spíše jako speciální díl Ulice nebo Ordinace v růžovém. Tohle fakt režíroval ten, co režíroval Dům pro dva nebo Stavení? Taková jednoduchá milostná historka s povrchním náhledem na casting různých show hledání hvězd.(16.12.2012)

 • - Natáčelo se v Praze, Hvězdonicích, Choceradech a na zámku Komorní Hrádek. (rakovnik)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace