• honajz

Andrejku Elsnerovou mám rád, je to hrozně milá a upřímná holka, ale tenhle film se moc nepovedl - postavy jsou spíše karikatury či postavičky bez hlubšího vhledu, bez nějaké psychologie, a celá ta historka, nezlobte se na mne, působí spíše jako speciální díl Ulice nebo Ordinace v růžovém. Tohle fakt režíroval ten, co režíroval Dům pro dva nebo Stavení? Taková jednoduchá milostná historka s povrchním náhledem na casting různých show hledání hvězd.(16.12.2012)

Film jsem neznala a tím pádem od toho nic nečekala. A překvapil! Milý film s nečekaným koncem. PS: Nechápu místní nízké hodnocení. Původně jsem chtěla dát 4*, ale po přečtení komentářů, že někteří hodnotili "odpad" před začátkem premiéry zvedám na 5*. PPS: Ani žvejkající Blažková mi film nezprotivila. naštěstí tam byla jen 2x, z toho jednou jí zařízli. V pořádku.(19.12.2020)

Děj byl sice docela roztříštěný a na konci jsem si říkal, jestli vůbec autorky chtěly takto film zakončit, každopádně, příběh byl celkem pěkně vypointovaný. Téměř co herecká postava, to významná či zajímavá osobnost, takže obsazení mě velmi mile překvapilo. Jeden z povedenějších televizních filmů, který mi trošku připomínal několik spojených Bakalářských příběhů. Rozhodně koukatelný filmík.(16.12.2012)

• reccal

Náhodou, tento filmík se mi vcelku líbil, ačkoli šlo o nerealistickou hovadinu. Bareše,který zahraje kdekoli cokoli, mám za PANA herce, stejně tak Dulavu, a když se přimíchá Vladyka a Babčáková, nebude z toho vrchol režisérského počinu, ale vcelku příjemná jednohubka k vánočnímu cukroví. Jiráskovou skousnu, nemusím. Je to ujeté, místy až trapně natažené? Nevadí, v životě nehrají roli jen hodnotné oceněné filmy:)(30.12.2012)

• Big Bear

Spíše podprůměrná komedie, která nijak nenadchne a jen tak proklouzne kolem... Igor Bareš se díky svému smutnému kukuči dostal zase jednou roli lůzra, zde je to výpravčí kdesi v zapadákově. Co mne však nemile překvapilo ba až šokovalo bylo přehrávání Jana Hartla. O Ondřeji Malém raději ani nemluvě... Nevidět jeho skvělého estébáka v Poutech, zařadím si ho jako komparzistu, který dostal prostor říci pár slov na place... Při představě, že tohle všechno se platí z našich koncesionářských poplatků jdou na mně mrákoty. Víc než jednu vánoční hvězdu nedám. (a to jen že jsou ty vánoce) *(19.12.2012)

• Igor Bareš

• - Natáčelo se v Praze, Hvězdonicích, Choceradech a na zámku Komorní Hrádek. (rakovnik)