poster

Širák (TV film)

Komedie / Krátkometrážní

Česko, 1997, 14 min

Režie:

Jiří Strach

Kamera:

Miloš Horák
(další profese)
 • Ironfood
  *

  Komediální v tom nebylo prakticky nic, příběhu chybí nějaký nápad či zápletka. Jak to dopadne bylo jasné už zhruba 15 minut před koncem:-).(22.10.2013)

 • Jizni Tlapa
  **

  Samotný námět a stopáž nemohly s obyčejně průměrným hodnocením hnout ani o píď,byťby se snažily sebevíc..50 %(22.10.2013)

 • honajz
  ***

  Ach ano, jedna z bakalářských povídek. Z tématu toho moc vytřískat nešlo, ale přesto popůlnoční "honička" městem má své kouzlo. Navíc tu pohromadě jsou mé oblíbené herečky (Eva Horká a Kamča Špráchalová) a i Honza Potměšil má slušnou roli. Solidně odvedený profesionální standard, kde nešlo nic víc s námětem udělat.(2.1.2013)

 • otík
  ***

  Malá životní pohádka o vztahu mladé ženy a chlapa na vozíčku, kteří žijí zakukleni v jednom bytě, aniž by si vyříkali to zásadní - co od života vlastně chtějí. A pak stačí jeden večírek a jedna návštěva hospody a je vymalováno. Hudební režie: Miloš Holeček(11.9.2013)

 • Rodriguez
  *

  Mikrokomedie o znovunalezení lidského pouta k drahé polovičce. Vyříkání a dělání společných věcí....... 20%(18.6.2015)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace