Fatal Exposure

• USA Mangled Alive

Vnuk nechvalně známého Jacka Rozparovače je fotograf, který vraždí ženy bizarními způsoby. Fotografuje je a pije jejich krev, aby zvýšil svou sexuální sílu. Jednoho dne se setká s dívkou (Erica) svých snů, ale využívá ji, aby přilákal další modelky, které může zabít a přidat do své sbírky. Erica si není vědoma koníčku svého nového přítele. (JasonCZ)

majo25

Trileru nemožno uprieť dávku originality, keď hlavný antihrdina často rozpráva smerom k divákovi, komunikuje svoje ciele a vysvetľuje svoje konanie. A aj keď ide o nízkorozpočtovú záležitosť spracovaním pripomínajúcou televízný film až americkú telenovelu, tento prvok vtiahne do deja. Milovníkov gore efektov potešia viaceré spôsoby vrážd, z ktorých by som vypichol požitie či vyliatie do tváre kyseliny. Tradične v slasheroch sa vyskytuje mnoho nelogizmov, tento nie je žiadna výnimka. Za vše spomeniem uvažovanie vraha, ktorý si objednáva modelky k zabíjaniu, vôbec ich späť nevracia, potom sa však diví, keď sa o pohrešované osoby niekto zaujíma. Rovnako jeho vláčenie mrtvol na cintorín počas dňa, predpokladajúc, že si ho nikto nevšimne. Škoda konca, keď je vrah zneškodnený až príliš jednoducho. ()