Stewart Lee - Carpet Remnant World

Režie:

Tim Kirkby

Stewart Lee

Splasher

"To doposud nejlepší, co bylo o zbytcích koberců natočeno." _____ Tak takhle nějak by vypadal můj klasický komentář hodný čsfd a zdejších uživatelů. Ale jelikož si dokážu představit, jakou grimasu by vyvolalo na Stewově tváři mé hodnocení, trochu se tady rozepíšu. _____ [SPOILERY] Asi jsem nebyl jediný, kdo se zvědavostí čekal, s čím Stew přijde po 2. sezóně Comedy vehicle. Odpověď je, že s ničím. A to je přesně jeden z těch důvodů, proč jsem ochotný dát plné hodnocení. Protože Stew zase o něco více experimentuje a u mě mu to bez problémů prošlo. Vedle jeho klasických replik typu - "vážně chcete zrovna teď odejít?" a dělení osazenstva na intelektuální čtenáře Guardianu (mimochodem sedící vpravo) a zbytek - milovníky jednoduchých vtipů typu Boyle, Carr nebo odpozorovaných vtipů McIntyrea. Jenže tím, že tentokrát Stew "nemá vůbec nic", daleko více si hraje i se svými skalními fanoušky. Během CRW se tak nedočkáme tolika klasických opakovaček, ale daleko více pastí (jmenovitě například Stewartovo citování výroků po chycení Usámy nebo výroků Stewartových anti-fandů). ()