Bílá horečka

Absent Guard

(neoficiální název)

Akční / Krimi / Drama

USA, 2013, 96 min

toto je spíš takový průměrný béčko kde mi přišli spíše otravní hlavní "hrdinové". Nejvíc mi sedly ty buchty a hlavně Couture jako zkorumpovanej fízl a Dolph jako ten hodnej z DEA. Příběh ničím nepřekvapí a místy je i dost nudnej, to když se hlavní postavy snaží povídat si o životě atd. Akce tu moc neni, ale ta trocha dokáže zaujmout. Za mě 50% :)(24.9.2014)

• Acrobat

Nie je veľmi čo riešiť, ani sa pred vás nedostávajú hlavolamy. Bolehlav nebude a hráči pokru dávno odišli. Ayer zobral posledné balíčky prášku, nakoľko Martin to zabalil. V diaľke ale vidím Johna. Serafiniho úplny zlepenec ničoho od náhody po dristy, kde napätie sa buduje nadávkami a ostrí chlapci sú ako asistenti v skrachovanom Baumaxe. Nedej a bláznovstvo sledu boja s drogami je také zničujúce, že nemôžete dojesť bez napínania ani cottage cheese. Koho mal vlastne dojať rozprávkový príbeh človeka dílujúceho drogy? A strela do hlavy nemej babke? Serafini chlape, prebuď sa! (videné 07.02.2016,JOJ archív)(7.2.2016)

• VanTom

Béčkový pokus o cool gangsterku po vzoru Guye Ritchieho (na což odkazuje třeba přehrávaný skotský akcent jedné z postav) zůstal tak trochu na půli cesty. Nic tu není vyloženě zlé (snad jen hrozně sestříhané cca tři akčnější scény, na kterých se ale nestaví), leč při dlouhých řečech o životě a nepatřičné snaze o serióznější přesah jsem se stěží bránil poklimbávání.(19.10.2015)

• Lateef

Copak nám to čaroděj Giorgio Serafini uvařil za šlichtu?? Pěknou sračku, přátelé! To, že měl k dispozici přísady jako Ludgren, Jones nebo Couture, ještě neznamená, že vyrobí mňamku. Ono po pravdě, co si budeme povídat: výše zmíněná jména nejsou kdovíjaké top přísady. Ale minimálně oko akčního fanouška by při správném namíchání rozhodně otevřely. Výsledkem je však bezduché plácání, rádoby drsňácké profily a nudná akce. Osobní souboje nestojí za řeč, tohle už dnes ničím neohromí, koho zajímají pomalé kopy švédského dědy nebo okoukané rabiátství Jonese?? Hromotluk Couture navíc nepředvedl skoro nic ze svých mma technik. Jedna hvězdička za to, že jsem se v průběhu filmu nepoblil.(10.1.2014)

• kaylin

Mám radši, když jsou ty větší akční hvězdy v hlavní roli, protože z Dolpha v tomhle snímku opravdu mnoho mít nebudete. Je ale docela fajn vidět tyhle chlapíky na straně zákona jako normální policisty nebo agenty, kteří se pohybují ve městě. Najednou je ten akční film hned o něco jiný. Neříkám, že je skvělý, ale má to v sobě trochu jiný náboj. Ten se ale přece jen utápí v celkem pěkném vizuálu, ale jinak docela obyčejném příběhu. Drsní chlápci, kterým to ne vždy sedí.(28.11.2013)