Návrat kouzelníků: Alex versus Alex (TV film)

The Wizards Return: Alex vs. Alex

Dobrodružný / Komedie / Drama

USA, 2013, 60 min

Victor Gonzalez

Tom Eckelberry

Cole Kennedy

Nevěděl jsem, že tvůrci mají v zásobě tolik vtipných hlášek po 4. sériích seriálu. Já se nasmál, perfektní hodinový díl, který nádherně dovrší celý seriálový děj. Nechápu, jak to mohlo někoho bavit, když neviděl seriál, protože se v tomto speciálu objevilo opravdu nepřeberné množství narážek ze seriálu (snad v každé třetí větě). Škoda, že se už ničeho podobného se Sel v hlavní roli nedočkáme. :((5.7.2014)

Bohužel nepřesahuje úroveň celého předcházejícího seriálu. Naivně jsem doufala, že by tento závěrečný film mohl být kvalitou o krepet lepší, ale působí to spíš jen jako delší speciální díl k seriálu. Max je snad ještě debilnější než normálně (když nad tím přemýšlím, zdá se, jakoby i v průběhu seriálu upadala jeho stupidita čím dál hlouběji) a vtipných scén je tam pomálu. Na druhou stranu bylo fajn vidět Selenu ještě jednou v roli Alex a pár úsměvných okamžiků se tam taky našlo (Ryan Gosling :D). Tohle za mě pomohlo dotáhnout hodnocení aspoň na tu minimální okrajovou úroveň, kdy dokážu dát tři hvězdičky, ale bylo to hodně těsné. Na své si přijdou pouze fanoušci seriálu, jinak to absolutně nemá smysl vidět. ~(2,5)~(19.7.2016)

• mpet

Seriál byl docela slušný, první film mě pak docela slušně pobavil, ale tohle už nemělo spatřit světlo světa. Nuda nad nudu, která kromě pár opravdu slušných hlášek nepřinesla vůbec nic zajímavého. Bohužel na šedesátiminutovou stopáž filmu připadne asi jen pět nebo šest opravdu vtipných situací a asi tak sto nebo dvě stě opravdu trapných či nudných chvilek. Pro mě absolutní zklamání.(7.12.2014)

Příjemný návrat do mých dob s Disney Channelem v podobě jednoho z nejlepších seriálů z jejich dílny, který mezi těmi průsery docela vyniká. Fajnová oddechovka, bylo to vtipné, i když musím uznat, že občas pár vtipů fakt hraničí s trapností, ale kouzelníci mají fajn postavy, což je půl úspěchu, a hlavně tam nikdo nepřehrává tolik jako třeba v Hannah Montana.(13.8.2015)

Chytila jsem ho jen náhodou, ale velice mile mě překvapil. Filmy od Disney jsou poslední dobou dost dolů a málo z nich se dá vážně sledovat, tenhle vypadá na první pohled jako další tuctový škvár, ale nakonec musím říct, že je velice zábavný, s dobrým efektem kouzel (na rozdíl od všech ostatních filmů "Kouzelníci z Waverly"), a herecký výkon Seleny Gomez taky stoupá nahoru. Zkrátka a dobře, jestli nějaký film ze série Kouzelníků z Waverly, tak tenhle.(26.5.2013)

• - Aj napriek tomu, že postava Justina Russoa je vo filme viackrát spomenutá, David Henrie v ňom neúčinkuje, pretože v čase natáčania medzi 22. októbrom a 10. novembrom 2012 natáčal iný film a časovo by to bolo veľmi namáhavé, takže si radšej vybral, že v The Wizards Return: Alex vs. Alex účinkovať nebude. (Tony DiNozzo)