Návrat kouzelníků: Alex versus Alex (TV film)

The Wizards Return: Alex vs. Alex

Scénografie:

Michael Hynes

Kostýmy:

Marissa Borsetto

Bohužel nepřesahuje úroveň celého předcházejícího seriálu. Naivně jsem doufala, že by tento závěrečný film mohl být kvalitou o krepet lepší, ale působí to spíš jen jako delší speciální díl k seriálu. Max je snad ještě debilnější než normálně (když nad tím přemýšlím, zdá se, jakoby i v průběhu seriálu upadala jeho stupidita čím dál hlouběji) a vtipných scén je tam pomálu. Na druhou stranu bylo fajn vidět Selenu ještě jednou v roli Alex a pár úsměvných okamžiků se tam taky našlo (Ryan Gosling :D). Tohle za mě pomohlo dotáhnout hodnocení aspoň na tu minimální okrajovou úroveň, kdy dokážu dát tři hvězdičky, ale bylo to hodně těsné. Na své si přijdou pouze fanoušci seriálu, jinak to absolutně nemá smysl vidět. ~(2,5)~(19.7.2016)

WOW! Tak když jsem tohle pustil, nevěda úplně do čeho jdu. Hodně mě překvapil smích publika v pozadí, což očividně naznačuje, že Disney Channel nebude můj oblíbený program. Co mě zaujalo pak, to je skutečnost, že tenhle přetažený díl sitcomu vlastně docela funguje - to znamená, že je vtipný, a to i bez znalosti seriálu a předchozího filmu. Taková blbost na jednu hodinku, z které si asi nic nebudete pamatovat, ale docela vás to pobaví, když nehledáte nic náročného. Nic nečekejte a nebudete zklamáni. Je to jen TV blbina.(21.11.2013)

Film Kouzelníci z Wacerly mne perfektně pobavil, ale u tohoto pokračování jsem se smál asi ještě víc. Film byl krátký, očividně laciný, přesto dokázal přinést zajímavou zápletku a dobrou náladu na celý den. Jsem moc rád, že jsem si ho pustil, jinak bych s mýma poraněnýma nohama celý den jen ležel a byl naštvaný na celý svět. Díky Alex a její rodině mám dobrou náladu a jdu zkusit najít další filmy s úžasnou Selenou Gomez.(13.7.2013)

Příjemný návrat do mých dob s Disney Channelem v podobě jednoho z nejlepších seriálů z jejich dílny, který mezi těmi průsery docela vyniká. Fajnová oddechovka, bylo to vtipné, i když musím uznat, že občas pár vtipů fakt hraničí s trapností, ale kouzelníci mají fajn postavy, což je půl úspěchu, a hlavně tam nikdo nepřehrává tolik jako třeba v Hannah Montana.(13.8.2015)

• Anduril

Decká naivná rozprávka... určite ju, prosím vás, nepozerajte nikto nad 15 rokov. A neviem či nezanechá aj trvalé následky na našich mladších generáciách. Je v nej ponúknutá pekná myšlienka, ale prevedenie je desivé, aj hlavná postava (Druhá Montana). Jediné čo stálo za to, boli asi len nízko rozpočtové, ale predsa pekné efekty. A ešte ma povzbudilo to že som naozaj veľa rozumel z dialógov, videl som ju v talianskom dabingu. Teraz neviem neviem či to svedčí o mojom pokroku, alebo že boli naozaj primitívne a stupidné...(24.4.2014)

• - Aj napriek tomu, že postava Justina Russoa je vo filme viackrát spomenutá, David Henrie v ňom neúčinkuje, pretože v čase natáčania medzi 22. októbrom a 10. novembrom 2012 natáčal iný film a časovo by to bolo veľmi namáhavé, takže si radšej vybral, že v The Wizards Return: Alex vs. Alex účinkovať nebude. (Tony DiNozzo)