Reklama

Reklama

Návrat kouzelníků: Alex versus Alex

(TV film)
  • USA The Wizards Return: Alex vs. Alex

Obsahy(1)

Rodina Russoovcov si to tentoraz namieri do Toskánska v Taliansku, kde chce navštíviť svojich dlho stratených príbuzných. Alex sa snaží dokázať, že je viac než len bezstarostná kúzelníčka, ktorej na ničom nezáleží. Neúmyselne však vyvolá kúzlo, ktoré z nej stvorí dve bytosti: dobrú a zlú Alex.
Zlá Alex sa pripojí k okúzľujúcemu mladému čarodejníkovi, ktorý sa snaží ovládnuť celý svet, pričom dobrá Alex musí nájsť spôsob, ako svoju rodinu i celé ľudstvo pred nimi zachrániť. Jej úsilie vyvrcholí v monumentálnom súboji medzi jej dvomi verziami, ktorý sa odohrá na samom vrcholku Šikmej veže v Pise. (Tony DiNozzo)

(více)

Recenze (22)

kaylin 

všechny recenze uživatele

WOW! Tak když jsem tohle pustil, nevěda úplně do čeho jdu. Hodně mě překvapil smích publika v pozadí, což očividně naznačuje, že Disney Channel nebude můj oblíbený program. Co mě zaujalo pak, to je skutečnost, že tenhle přetažený díl sitcomu vlastně docela funguje - to znamená, že je vtipný, a to i bez znalosti seriálu a předchozího filmu. Taková blbost na jednu hodinku, z které si asi nic nebudete pamatovat, ale docela vás to pobaví, když nehledáte nic náročného. Nic nečekejte a nebudete zklamáni. Je to jen TV blbina. ()

Terva 

všechny recenze uživatele

CITÁT - Klečíš před krystaly spravedlnosti za pokus o zničení světa............... Druhý film o kouzelnících od Disneye je pojatý jako sitkom. Prostě, ikdyž se nechcete smát, musíte poslouchat smích zkrytých diváků. Triky jsou dobré, dialogy opět dlouhé a příběh zase dětský. CITÁT - No, až do teď to byla nejlepší pětiminutová dovolená......... Párkrát jsem se zasmál, je to trochu kratčí, ale svůj účel to určitě splnilo. CITÁT - Ještě jednou ten konec. Dobře........................ Alex v černém oblečení je krásná, vypadá úchvatně. CITÁT - Musím nakopat zadek sama sobě!!!!............ ()

Reklama

Molikop 

všechny recenze uživatele

Chytila jsem ho jen náhodou, ale velice mile mě překvapil. Filmy od Disney jsou poslední dobou dost dolů a málo z nich se dá vážně sledovat, tenhle vypadá na první pohled jako další tuctový škvár, ale nakonec musím říct, že je velice zábavný, s dobrým efektem kouzel (na rozdíl od všech ostatních filmů "Kouzelníci z Waverly"), a herecký výkon Seleny Gomez taky stoupá nahoru. Zkrátka a dobře, jestli nějaký film ze série Kouzelníků z Waverly, tak tenhle. ()

Tsuki 

všechny recenze uživatele

Bohužel nepřesahuje úroveň celého předcházejícího seriálu. Naivně jsem doufala, že by tento závěrečný film mohl být kvalitou o krepet lepší, ale působí to spíš jen jako delší speciální díl k seriálu. Max je snad ještě debilnější než normálně (když nad tím přemýšlím, zdá se, jakoby i v průběhu seriálu upadala jeho stupidita čím dál hlouběji) a vtipných scén je tam pomálu. Na druhou stranu bylo fajn vidět Selenu ještě jednou v roli Alex a pár úsměvných okamžiků se tam taky našlo (Ryan Gosling :D). Tohle za mě pomohlo dotáhnout hodnocení aspoň na tu minimální okrajovou úroveň, kdy dokážu dát tři hvězdičky, ale bylo to hodně těsné. Na své si přijdou pouze fanoušci seriálu, jinak to absolutně nemá smysl vidět. ~(2,5)~ ()

hansel97 

všechny recenze uživatele

Příjemný návrat do mých dob s Disney Channelem v podobě jednoho z nejlepších seriálů z jejich dílny, který mezi těmi průsery docela vyniká. Fajnová oddechovka, bylo to vtipné, i když musím uznat, že občas pár vtipů fakt hraničí s trapností, ale kouzelníci mají fajn postavy, což je půl úspěchu, a hlavně tam nikdo nepřehrává tolik jako třeba v Hannah Montana. ()

Galerie (12)

Zajímavosti (1)

  • Aj napriek tomu, že postava Justina Russoa je vo filme viackrát spomenutá, David Henrie v ňom neúčinkuje, pretože v čase natáčania medzi 22. októbrom a 10. novembrom 2012 natáčal iný film a časovo by to bolo veľmi namáhavé, takže si radšej vybral, že v The Wizards Return: Alex vs. Alex účinkovať nebude. (Tony DiNozzo)

Reklama

Reklama