Návrat kouzelníků: Alex versus Alex (TV film)

The Wizards Return: Alex vs. Alex

Dobrodružný / Komedie / Drama

USA, 2013, 60 min

Film Kouzelníci z Wacerly mne perfektně pobavil, ale u tohoto pokračování jsem se smál asi ještě víc. Film byl krátký, očividně laciný, přesto dokázal přinést zajímavou zápletku a dobrou náladu na celý den. Jsem moc rád, že jsem si ho pustil, jinak bych s mýma poraněnýma nohama celý den jen ležel a byl naštvaný na celý svět. Díky Alex a její rodině mám dobrou náladu a jdu zkusit najít další filmy s úžasnou Selenou Gomez.(13.7.2013)

Nevěděl jsem, že tvůrci mají v zásobě tolik vtipných hlášek po 4. sériích seriálu. Já se nasmál, perfektní hodinový díl, který nádherně dovrší celý seriálový děj. Nechápu, jak to mohlo někoho bavit, když neviděl seriál, protože se v tomto speciálu objevilo opravdu nepřeberné množství narážek ze seriálu (snad v každé třetí větě). Škoda, že se už ničeho podobného se Sel v hlavní roli nedočkáme. :((5.7.2014)

Příjemný návrat do mých dob s Disney Channelem v podobě jednoho z nejlepších seriálů z jejich dílny, který mezi těmi průsery docela vyniká. Fajnová oddechovka, bylo to vtipné, i když musím uznat, že občas pár vtipů fakt hraničí s trapností, ale kouzelníci mají fajn postavy, což je půl úspěchu, a hlavně tam nikdo nepřehrává tolik jako třeba v Hannah Montana.(13.8.2015)

WOW! Tak když jsem tohle pustil, nevěda úplně do čeho jdu. Hodně mě překvapil smích publika v pozadí, což očividně naznačuje, že Disney Channel nebude můj oblíbený program. Co mě zaujalo pak, to je skutečnost, že tenhle přetažený díl sitcomu vlastně docela funguje - to znamená, že je vtipný, a to i bez znalosti seriálu a předchozího filmu. Taková blbost na jednu hodinku, z které si asi nic nebudete pamatovat, ale docela vás to pobaví, když nehledáte nic náročného. Nic nečekejte a nebudete zklamáni. Je to jen TV blbina.(21.11.2013)

• Anduril

Decká naivná rozprávka... určite ju, prosím vás, nepozerajte nikto nad 15 rokov. A neviem či nezanechá aj trvalé následky na našich mladších generáciách. Je v nej ponúknutá pekná myšlienka, ale prevedenie je desivé, aj hlavná postava (Druhá Montana). Jediné čo stálo za to, boli asi len nízko rozpočtové, ale predsa pekné efekty. A ešte ma povzbudilo to že som naozaj veľa rozumel z dialógov, videl som ju v talianskom dabingu. Teraz neviem neviem či to svedčí o mojom pokroku, alebo že boli naozaj primitívne a stupidné...(24.4.2014)

• - Aj napriek tomu, že postava Justina Russoa je vo filme viackrát spomenutá, David Henrie v ňom neúčinkuje, pretože v čase natáčania medzi 22. októbrom a 10. novembrom 2012 natáčal iný film a časovo by to bolo veľmi namáhavé, takže si radšej vybral, že v The Wizards Return: Alex vs. Alex účinkovať nebude. (Tony DiNozzo)