• Rodriguez

Dramatický příběh ze života, kdy manželka po smrti svého druha, nemá ani korunu na obživu sebe a svých ratolestí. 25%(27.12.2012)

• karlee

To spíš připomínalo zdramatizovaný díl Černých ovcí, i když tam dávají aspoň relevantní rady.(14.12.2012)

• zeďa

Odpad odpadů. Nekomentuju tak často, ale tahle neuvěřitelná slátanina s nulovými hereckými výkony mi nedá. Absolutně prkenně a černobíle vykreslené postavy, bezduchý příběh, "WTF" situace na každém rohu a úplně a zcela pesimistický (navíc v mnohém lživý) závěr. To je tenhle skvost, který jsem dokoukal až do konce pouze proto, abych se při psaní těchto řádků necítil tak blbě...(14.12.2012)

Dost ze života, hezká hudba skvostný Vlach.Scénář: Roman Ráž.(26.12.2012)

• Nalimator

Dávám alespoň slabé 2*, protože je tam cítit překvapení z nové doby (po skončení socialismu) - i když by to mělo být o pár let dříve než 1997. Tento Tv film ukazuje těm pomalejším, že stát se v kapitalizmu již kompletně nepostará o každého v těžké situaci a tudíž by měl na to každý tak trochu myslet i sám.(28.12.2012)

• - Ve filmu si společně zahráli otec a syn Lukáš Hlavica a Miloš Hlavica. (sator)