poster

Zlatý Glóbus 2013 (TV pořad)

 • USA

  The 70th Annual Golden Globe Awards

Publicistický

USA, 2013, 124 min

Scénář:

Dave Boone

Hrají:

Tina Fey, Amy Poehler, George Clooney, Will Ferrell, Nathan Fillion, Jennifer Garner, Jennifer Lopez, Debra Messing, Amanda Seyfried, Helen Mirren, Jason Statham, Kerry Washington, Kristen Wiig, Bradley Cooper, Kate Hudson, Alan Arkin, Leonardo DiCaprio, Tommy Lee Jones, Christoph Waltz, Dennis Quaid, Hayden Panettiere, Archie Panjabi, Sarah Paulson, Sofía Vergara, Eva Longoria, Don Cheadle, Nicole Kidman, Jessica Lange, Sienna Miller, Julianne Moore, Catherine Zeta-Jones, Rosario Dawson, Salma Hayek, Paul Rudd, Steve Buscemi, Bryan Cranston, Jeff Daniels, Jon Hamm, Damian Lewis, Alex Gansa, John Goodman, Mychael Danna, Adele, Kiefer Sutherland, Jessica Alba, Kevin Costner, Toby Jones, Bill Clinton, Emily Blunt, Jennifer Lawrence, John Krasinski, Kristen Bell, Max Greenfield, Danny Huston, Tony Mendez, Mandy Patinkin, Eric Stonestreet, Jamie Foxx, Jonah Hill, Megan Fox, Amy Adams, Sally Field, Anne Hathaway, Helen Hunt, Robert Pattinson, Quentin Tarantino, Jeremy Irons, Lucy Liu, Louis C.K., Matt LeBlanc, Jim Parsons, Sylvester Stallone, Arnold Schwarzenegger, Michael Haneke, Lea Michele, Connie Britton, Glenn Close, Claire Danes, Michelle Dockery, Julianna Margulies, Sacha Baron Cohen, Mark Andrews, Liev Schreiber, Aziz Ansari, Zooey Deschanel, Julia Louis-Dreyfus, Lena Dunham, Robert Downey Jr., Jodie Foster, Halle Berry, Ben Affleck, Kathryn Bigelow, Ang Lee, Steven Spielberg, Josh Brolin, Jay Leno, Jimmy Fallon, Christian Bale, Jack Black, Hugh Jackman, Ewan McGregor, Bill Murray, Jeremy Renner, Dustin Hoffman, Jessica Chastain, Marion Cotillard, Naomi Watts, Rachel Weisz, Daniel Day-Lewis, Richard Gere, John Hawkes, Joaquin Phoenix, Denzel Washington, Julia Roberts, Grant Heslov, Meryl Streep, Francesca Eastwood, David Womark
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • BigDeal
  ***

  Tradičné odovzdávanie cien bez nejakých výrazných momentov, ale zato v rámci možností svižné a s výbornou uvádzajúcou dvojkou. Kto sa bál, že výrazného Rickeyho Gervaisa je ťažké nasledovať, asi nevedel aké výborné komičky sú Tina a Amy (totálne ignorantský komentár nevzdelaného GodComplexa vôbec nie je na mieste). Najlepšie kúsky: Tina Fey s Amy Poehler, Will Ferrell s Kristen Wiig, Sasha Baron Cohen, Jodie Foster.(14.1.2013)

 • Tirion
  **

  Žádné výrazné momenty a do toho ještě nudná moderátorská dvojice, která Ricky nepředčila ani ve velikosti prsou. Nazval bych jakousi předávací mašinérií typu přeber cenu a běž. Nabourala to pouze Jodie Foster svou desetiminutovou děkovací řečí o tom, jak je super, že v padesáti dostanete cenu za celoživotní přínos filmu (no nevim) a že je taky super, že jste lesba...(15.1.2013)

 • Enšpígl
  ****

  Jeden z nejlepších filmových mejdanů co sjme v psolední době, ty tam jsou otravený a často závistivý ksichty českých herců a buranství pana Vachlera z Českých lvů. Tohle měl šmrnc, vtip, ale současně i silný momenty (Jodie a její díky máme). Nejvíc se mě líbily ty osobní forky co si tam vzájemě naše milované filmové hvězdičky adresovali, bylo to mnohem vtipnější než loni Ricky (a to mám Rickyho rád). Nevím zda to bylo tím, že většina byla nachlastanejch jak dogy a nebo prostě tím, že ty lidi byli prostě v pohodě, ale atmsoféra mě přišla děsně uvolněná, nikdo z filmových hvězd se z nebral příliš vážně, takže forky z většiny bodovaly. Navíc ať byl forek drsnější víc či mín, pořád jsem tam cítil kolegiální respekt (to u Rickyho ani omylem ) což spolu s humorem a možností vidět ty své filmové miláčky zase trošku z jinýho úhlu je kombinace, která mě vysloveně sedí.(18.5.2013)

 • castor
  ****

  Jennifer Lawrence v červeném (zasloužená cena), Will Ferrell a Kristen Wiig, Jessica Chastain, zbytečně přehrávající Anne Hathaway (cena ale rozhodně zasloužená), Hugh Jackman, Sly a Arnold v mateřštině, Jonah Hill a Megan Fox, Daniel Day-Lewis, uznání pro Jodie Foster, scénář pro Tarantina (ale, no tak) a režisér Ben Affleck, který kromě vyznání své ženě mohl klidně ten prostředníček ke strnulým filmovým akademikům zdvihnout. Ocenění amerických filmových kritiků si to holt opět šlapalo v prověřených cestičkách, přesto alespoň za mě spokojenost..(5.2.2013)

 • Kaluž
  ****

  Tina Fey a Amy Poehler se s uváděním popasovaly s grácií a vtipem (ale Ricky Gervais mi stejně chybí). Každoroční přehlídka svátečních rób a účesů se opět povedla, přinesla jedno větší překvapení (kdo z vás čekal toho Afflecka?), poslala Jodie Foster do důchodu a ukázal se i manžel Hillary Clintonové. Nejvíc pobavili asi Will Ferrell s Kristen Wiig (Tommy Lee Jones je vraždil pohledem), Robert Downey Jr. složil pěknou poklonu agentce Starlingové a Arnošt se Slyem uvedli cizojazyčné snímky v jejich mateřštině. Osobně jsem rád za proměněné nominace Julianne Moore aka Sarah Palin a jejích Prezidentských voleb, coby nejlepšího TV filmu. A teď nás už čekají zlatí paňácové.(17.1.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace