Tooned

všechny plakáty

V seriáli z dielne Mclaren-u s názvom Tooned vystupujú oficiálni jazdci tímu (Jenson Button a Lewis Hamilton). Pretekári F1 dokonca sami nahovorili jednotlivé epizódy, tvoriace krátke príbehy, v ktorých ich profesor M vyzýva na testovanie rôznych noviniek v technologickom centre Mclaren-u. ICh vášeň pre pretekanie je pritom ťažké udržať na uzde, keďže obaja sa vyznačujú súťaživou povahou. Vďaka tomu v seriálu nechýba množstvo zaujímavých a zábavných okamihov. (rottenpolo)

Cracker

Ako verný fanúšik efjednotky som si túto mini-sériu jednoducho nemohol nechať ujsť. Síce je mojou srdcovkou červená Scuderia, ale tento počin McLarenu je naozaj skvelý. Dokonca si aj získali moje sympatie! Profesor M, Lewis, Jenson a mechanici-umpalumpovia sa divákom starajú o veľmi kvalitnú zábavu. Každá 4-minútový epizóda je spracovaná dosť jednoducho, ale práve preto je tak veľmi zábavná a tak strašne vtipná. Teším sa na pokračovanie, už ale s Checo-m. ()

orkadimenza

Tak tady si asi někdo hodně dlouho pro mě chystal nostalgickou vzpomínku. McLarenu fandím odjakživa, a Lewisovi obzvlášť, od jeho titulu v roce 2008, takže tenhle miniseriál byla trefa do černého. Perfektních 12 jednohubek s typicky britským profesorem M, ale ten svěží humor...vůbec to nevypadá, že za stvořením tohoto seriálu stáli Britové s jejich proslaveným humorem. Rychlé, přímočaré, brilantní. Nejlepší epizody: 3. Náhled do budoucnosti (tak uvidíme za 4 roky), 4. Omezovač, 8. Přednáška. ()

GesikCZ

Tak tohle je naprostá pecka, a to nejen pro skálopevné fanoušky McLarenu, ale pro všechny fanoušky F1 obecně. Neskutečná porce humoru, nepřeberné množství skrytých referencí a odkazů, dvojici JB-Hamilton si jednoduše nejde nezamilovat, prostě úžasné. ()