Blood Shed

April Glover

Kostýmy:

Carrie Grace
  • Martin29

Chlápek se přestěhuje do skladu kde kdysi žil jeho otec. Sklad je obývaný různými bezďáky (dvě štětky a smažky jedna asiatka a jedna černoška s modrýma vlasama co vypadá jak přeslečený chlap nebo transsexuál jakýsi dědek co neumí mluvit a vše píše na stroji a jakýsi mladík s matkou) a podobnými existencemi. Pak zjistí, že ve skladu je jakási ženská, která přišla o dítě (a on je její syn),která je tam zabíjí. Na odpad to není jsou horší sračky (třeba Babadook) na druhou stranu ani o nic průměrného se nejedná. Natočeno podle skutečné události nevěřím ani náhodou to i Mrazík je reálnější než tohle.(3.12.2016)

• Dellamorte

Neuveriteľný, až ubíjajúci pokus o implikovanie tohto "diela" do žánrovo ročníkovej práce v oblasti horroru, minul planétu. Inak si neviem vysvetliť tento experiment s nablblým námetom v ktorom sa Jezebel démonicky paznechtovo (!) pokúša nájsť svoje dieťa. Z jeho pôrodu vo vani si pamatuje jen fén hozený do porodu a meno Gabriel. Paťo ako rejža si nevie predstaviť bezďáka a tu ich podáva skoro ako C.S.I. cast. Iný režisér, iný houmlass a hoc aj vyclipovanou kamkou by snáď dvihlo víčka. Tento x ee. ( přimhouřím Kingovo Třetí Oko a kopnu dvě )(7.3.2014)

• kaylin

Ne, snímek „Blood Shed“ není dobrým filmem, a to možná hlavně proto, že se prostě nejedná o dobý horor, i když se to za horor vydává. Není zde moc hororových momentů a všechno se zase snaží zachránit hudba. Interakce mezi postavami je až na pár světlých bodů naprosto jalová, a tak tenhle film prostě necháte plynout do konce a možná mu v poslední půl hodině vůbec nebudete věnovat pozornost.(9.12.2015)

• Campbell

Díky plakátu jsem čekal spíše nějaký zombie film, ale nene. Film je o bezdomovcích co maj přeludy, které se začnou dít doopravdy. A hned jak jsem viděl studio U´nkorced, což je jedno z nejhorších společností co jsem viděl, jsem věděl že to bude ve sračkách. A taky že jo, příběh je nezajímavej a postavy tu jsou odporný do posledního bezďáka. KRve tu moc není a celý film je odpornej a dělalo se mi u něj špatně. Fuck this shit.(1.4.2018)

• SeBig

Jako fakt chválim plakát, který mě nalákal se na film podívat. Tak to bejvá a já zas mám v seznamu filmu co jsem viděl o sračku víc. Mělo to vubec scénář? I tak ale i když ta čarodejnice byla namaskovaná a měla být děsivá, což nebyla, tak byla sexy. Bál jsem se jen toho, jestli tý černošský štětce spadne ta modrá paruka.(4.1.2017)