Marie z Nazaretu (TV film)

• německý

Mary of Nazareth

Historický / Drama

Itálie / Německo, 2012, 101+102 min

• Theker

@batistutta tak prečo teda kazíš hodnotenie? Keď si niečo nevidel tak to nehodnoť. alebo si naháňaš počet hodnotení? PS.: viem že môj názor patrí do diskusie a kľudne ho zmažte, ale najprv zmažte toho trapka čo filmy nepozerá ale hodnotí !!!!(8.1.2013)

Ave, Maria, gratia plena, Dominus tecum. Benedicta tu in mulieribus, et benedictus fructus ventris tui Jesus. Sancta Maria, Mater Dei, ora pro nobis peccatoribus nunc et in hora mortis nostrae. Amen. / Ave Maria, piena di grazia, il Signore e con te. Tu sei benedetta fra le donne e benedetto e il frutto del tuo seno, Gesú. Santa Maria, Madre di Dio, prega per noi peccatori, adesso e nell'ora della nostra morte. Amen. / Zdrávas, Mária, milosti plná, Pán s tebou. Požehnaná si medzi ženami a požehnaný je plod života tvojho Ježiš. Svätá Mária, Matka Božia, pros za nás hriešných teraz i v hodinu smrti našej. Amen. ***(15.9.2018)

Nebylo to zlé. Ztvárnění Marie i Ježíše pro mně bez problémů, ostatní postavy taky v pohodě. Film se věrně drží Bible, v zásadních momentech neuhne ani o píď. Čistě pro katolíky.(27.2.2016)

• tuntavala

Nesrovnalosti.(7.2.2016)

Jelikož příběh o Ježíšovi jsem už viděl ve spoustě filmů, bral mě hlavně první díl, který je o Marii, Josefovi a Betlému.(28.6.2017)