Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Dvoudílný televizní film sleduje život Panny Marie od zvěstování až po ukřižování jejího syna, se všemi jeho radostmi i bolestmi, a také lidi, kteří ji obklopovali. Na prvním místě je to její manžel Josef, a Mariina přítelkyně Magdaléna, hříšnice zaslepená bohatstvím Herodova dvora, která se obrátí a stane se po Marii první následovnicí Ježíše Krista. (TV Noe)

(více)

Recenze (8)

MM_Ramone 

všechny recenze uživatele

Ave, Maria, gratia plena, Dominus tecum. Benedicta tu in mulieribus, et benedictus fructus ventris tui Jesus. Sancta Maria, Mater Dei, ora pro nobis peccatoribus nunc et in hora mortis nostrae. Amen. / Ave Maria, piena di grazia, il Signore e con te. Tu sei benedetta fra le donne e benedetto e il frutto del tuo seno, Gesú. Santa Maria, Madre di Dio, prega per noi peccatori, adesso e nell'ora della nostra morte. Amen. / Zdrávas, Mária, milosti plná, Pán s tebou. Požehnaná si medzi ženami a požehnaný je plod života tvojho Ježiš. Svätá Mária, Matka Božia, pros za nás hriešných teraz i v hodinu smrti našej. Amen. *** ()

otík 

všechny recenze uživatele

Nebylo to zlé. Ztvárnění Marie i Ježíše pro mně bez problémů, ostatní postavy taky v pohodě. Film se věrně drží Bible, v zásadních momentech neuhne ani o píď. Čistě pro katolíky. ()

fafejt001 

všechny recenze uživatele

TAK pro toho , kdo neviděl žádný film s touto tématikou to bude zřejmě velmi dobré . Pro mne je to hodně po křestˇansku a jsou tam určité rozpory s tím , jak to asi , bylo skutečně . Dneska se již víceméně ví , že Máři Magdaléna NEBYLA prostitutka . Kdo se o tohle zajímá do hloubky , tak to již zjistil . Také byla zvláštní věc , že Marie byla fyzicky stejná , jak ve velmi mladistvém věku , tak i v pozdějším . To bylo velké mínus . Matka Salome byla dobrá mrcha a tudíž dcerka byla po ní . Proto ta hlava Jana Křtitele . No a druhý díl byl trochu rozvláčný a konec podivný s tou větou - jsem tady . ()

Galerie (59)

Reklama

Reklama