Zásnuby o prázdninách (TV film)

Holiday Engagement

Sviatočné zásnuby

Komedie / Romantický

USA, 2011, 89 min

• Aljak

Ach, aké presladené klišé! Ja mám romantické komédie rád, ale v tomto v podstate nebola ani romantika (jedine taká povrchná) a ani nič čo by ma nejako rozosmialo. Vážne, ťažko nájsť niečo, čím by tento film zaujal. Obrovská bieda!(26.12.2012)

• marrjaana

Ne! Prostě ne! jsem romantická dušička a nemám nic proti filmům u kterých už dvě minuty po začátku přesně víte o čem budou co přesně se tam stane a v jakým pořadí. Kdepak. Ale aspon nejakej nápad do nich dát! A obsadit to aspon trochu koukatelnýma lidma( teda on koukatelnej byl, ale ona byla už od prvního probuzení na ranu, strašně otravnej člověk se divím, že si vůbec někoho našla, aniž by mu musela platit) navíc tam nebylo nic, čím by to mohlo zaujmout. Jako jo sice se snažila, ale hodně málo a okatě. Všechny "humorné" scény jaksi taksi vyšuměli do prázdna.(1.9.2014)

Podobný príbeh je znesiteľný len občas. Napríklad pri NÁVRHU so Sandrou Bullock. Ale vzhľadom na to, že ide o (takmer) vianočný Tv film, dávam rovnaké hodnotenie aj teraz. Stráviteľný romantický film na Vianoce (resp. Vďakyvzdanie), so sympatickým obsadením a s pár vtipnými scénami...(23.12.2014)

• - Sam Pancake nehrál roli číšníka poprvé. Číšníka si zahrál i v seriálu Šéfkuchař nadivoko (od r. 2005), Přátelé (od r. 1994) v 16. epizodě 8. série "Jak to Joey řekl Rachel" a 14. epizodě 9. série s názvem "Schůzka naslepo", Ano, drahoušku (od r. 2000) a American Dad! (od r. 2005). (Ganka)