Naivní příběh z doby Divokého západu natočený v kulisách a v nevěrohodných kostýmech je určený spíš pro děti, jak tomu odpovídá i styl humoru, který zosobňují převážně legrační rány, pády a ilustrované vsuvky. Někdy je jich tolik, až je to otravné. Hlavní hrdinka ale příjemně překvapí lehce sexuálně zabarveným pěveckým číslem v saloonu. /23. 4. 13./(23.4.2013)

Disneyovský western plný dobrodružství a velké srandy.(8.9.2011)

• hirnlego

(2,5* - síla, za střízliva možná až moc velká)(21.4.2013)

Tak trochu sklamanie, pretože som čakal, že sa k ryžovaniu zlata a dobrodružstvu skutočne dostaneme, ale nakoniec to bol iba zlomok filmu. Vďaka postave dlhoprstého "sudcu" a krásnej Arabele sa na film dá pozerať, ale silený humor nefungoval takmer vôbec. 60%.(17.12.2012)

Zpočátku to trochu připomíná Limonádového Joa, člověk se na to musí chvilku zvykat. Postupem doby mne poetika filmařů docela vtáhla. Závěrečný pěstní souboj je vrcholné číslo. Na Roddy McDowalla je radost koukat.(5.5.2013)

• - Snímek byl natočen na motivy románu "By the Great Horn Spoon" od Sida Fleischmana. (Terva)