Skye Rotterová sa chystá študovať na vysokej škole. No ešte predtým príjme pozvanie na oslavu šestnástych narodenín svojej sestry Alex. Po rokoch odlúčenia, a prežitých hrôzach, sa stretne so svojou mladšou sestrou. Musia si medzi sebou vyjasniť vzťah ku ich mŕtvemu otcovi, ktorý bol psychopatickým sériovým vrahom. (MM_Ramone)

Dellamorte

..ak očakávaš slash nóvum, čakaj ďalej. Hodnotetelenie zapichnuté vlastne do thrillógie, ktorá sa nechala úspešne niesť na pôvodne rozčerenej vlne . Ničím neprekvapkané, nenudiace, televízne...ak ti niečo chýba, odvážne doplň. ( kiež by pobehávalo v TV viac podobných snímkov) . To je asi všetko. ()

*CARNIFEX*

Opäť krátke flash/back-y, vidiny a následne spracovaná realita násilia v priemernosti. Bohužiaľ, niekoľko rokov nezvestná, hororová znalkyňa a odborníčka “Dellamorte”, mala a má pravdu, akurát Ja to vidím o level nižšie. Koniec koncov, mám nato (ako každý iný) právo. Nemá to grády, požadovanú kvalitu prevedenia, nápad, šok, ani to gore, ktoré by malo byť najsilnejšou stránkou. Toto je trilógia, ktorá nestojí zato ju vidieť. Asi ako “Babovřesky” od Trošku. ()

MM_Ramone

Jacob Gentry natočil v roku 2009 teenagerský high school slasher horror "Moje super psycho úžasné šestnástiny" (My Super Psycho Sweet 16). Bolo to pre mňa príjemné prekvapenie. Dal som mu tri hviezdičky. O rok neskôr bola pod jeho režisérskou taktovkou vyprodukovaná druhá časť, ktorá plynule nadviazala na pôvodný film. Bavil som sa pri nej rovnako ako pri jedničke, takže som ju ocenil tiež tromi hviezdičkami. Neváhal som, a hneď som sa vrhol na tretie pokračovanie, ktoré vzniklo v roku 2012. Jacob Gentry zostal verný svojmu overenému konceptu a štýlu, a tak i ja som dostal to, čo som očakával. Predovšetkým moju super sexi úžasnú Skye. Preto aj titulu "Moje super psycho úžasné šestnástiny 3" dávam tri hviezdy. Čudujem sa, že je táto vcelku kvalitná slasher trilógia opomínaná prevažnou väčšinou priaznivcov filmovej horrorovej tvorby. *** ()