Intim Night

(pořad)

Stačí mít vyvinutý instinkt... Týdeník o lidské intimitě a všem, u čeho se možná trochu začervenáte. (oficiální text distributora)

castor odpad!

Zatáhněte závěsy, převlékněte se do pyžama a běžte spát!! Po totálně zbytečném Intim Night lepší doporučení dát nemůžu!! ()

Pepinec odpad!

Odpad, prosím pěkně. A to jsem ještě hodný, protože jsem zrovna chytnul reportáž o kočkách z Maxima. Jinak bych asi zvažoval dopis našemu náčelníkovi, jestli by nestálo za to popřemýšlet o nové kategorii. Mohla by se jmenovat Hajdy do srajdy a udělovala by se všem pořadům, ve kterých moderátorky mluví do kamery jako by je v zadku lechtala nestrávená okurka, ve kterých jsou reportáže na úrovni světového rekordu mentální retardace, a díky kterým mám chuť na sex asi jako po něm na žehlení. ()

Disk

Barrandovský Intim Night s milfkou Heidi je takový usedlejší Top Star Magazín kombinovaný s Žena a život. Erotika nulová, reportáže nudné (jedna "reportérka" ošklivější než druhá) a vrcholem má být divácká soutěž o nejlepší sexy fotku partnerky (ano, mužům vstup zakázán), přičemž některé exempláře by posloužily lépe než nějaká antikoncepce. To i Peříčko mělo větší drive... ()

kingik

Každý divák sexuální - dá na odborné rady vizuální. Ženy to chtějí, muži to chtějí a profící na slovo vzatí radí. V rámci osvěty televizního národa se každou páteční noční hodinu na tv Barrandov vysílá tento specifický erotický pořad věnující se široké škále sexuálních rad a zkušeností, kterými se sice nemusí hned každý řídit, ale nikdo ze sebe nemusí hned dělat diplomovaného sexuálního inženýra. Pár rad, jak správně vzrušit partnera, protáhnout soulož nebo zvolit to správné erotické prádlo, nikdy neškodí. Je to sice o erotice a o všem kolem ní, ale paradoxně to nevzruší. Výměnu měl pořad podstoupit v moderátorce Heidi Janků, která je opravdu kovaná v tom, jak diváka bezpečně od obrazovky zahnat. Její intonace a celkový projev se hodí leda tak na školní besídku, kde by takhle mohla číst pohádky na dobrou noc. Dělat z ní sex symbol, i když na svůj věk nevypadá, je poněkud odvážné a její zvláštní uchopení moderátorské úlohy pořad sráží. O nic lépe na tom nejsou ani její kolegyně v "terénu". Nevýrazné a málo atraktivní. V zásadním moderátorském faktoru pořad selhává, ale pokud pominu, že Heidi je přece jenom víc zpěvačka než moderátorka, tak reportáže jsou poměrně dobře zpracované a na televizní poměry i odvážné. Absence erotických pořadů je sice citelná, ale divák jako by je ani nepostrádal. Zdejší negativní hodnocení vypovídá o tom, že o rady pro zlepšení erotického života není až takový zájem, určitá prudérnost také sehrává svoji nemalou roli a sexualita se už poměřuje jinak, než v dávných dobách Peříčka. Pravda, pořad pro zahrádkáře a drobné kutily to není. Povel "Hajdy spát" neúčinkuje na každého spolehlivě! 40% ()

Dr.film

Erotický pořad laděný pro diváky, kterým je šedesát a více. Barrandov nechává Heidi Janků promlouvat smyslným hlasem o švédských trojkách, délky dostřiku semena a o tom, že piss je také „zlatý déšť“. Pořad, který absolutně nechápe současný pohled na pornografii a její progres za poslední desetiletí. Tak tedy, pokud doma nosíte papuče a máte problémy s prostatou, tak Vám každý pátek vysílá Barrandov erotický pořad. ()

SOLOM. odpad!

Kucky kucky – to jsem se u toho ale nasmál. Ovšem ne dobrým reportážím, páč o ty tady divák vůbec nezavadil, ale spíš nad kecy Heidi Janků – ta mi přišla, že mnohdy ani nevěděla, o čem zrovna kecá a jen to čte z papíru. Ale co jednou se svlékla do naha a tak si tvůrci řekli – jo to je ta správná ženská s bobrem, populární je – tak na ní lidi budou čumět. Starší ročníky možná, mladší si raději pustili porno na netu… ()

rakovnik

Bída televizní tvorby s naprosto nesmyslně obsazenou Heidi. Každopádně, tento pořad dnes nikoho neohromí, doby Peříčka jsou dávno pryč. Zbytečnost. ()

Kosmik 1 odpad!

Peříčko mělo už tenkrát před lety mnohem lepší úroveň, moderátorky i reportáže než tenhle odpad. Intim night totiž viděl erotiku leda tak z autobusu a je vzrušující asi jako týden prochcané trenky... Takže bohužel, podruhé zde na Čsfd musím dát chtě nechtě 0%. ()

Myrreczech odpad!

Obyčejně k pořadům tohoto formátu nikdy nepíšu komentáře, ale tady se musím přiznat, že sem málem umřel smíchy :-D ()

KASUGI odpad!

Hodnocení mě neudivuje, důvody ano. Nějak jsem se tu nikde nedočetl, že největší problém těchto pořadů je prostě a jednoduše už jejich samotná existence. Ať se totiž moderátoři a celebrity snaží sebevíc tvářit inteligentně a vyzrále, ono jaksi veřejně propírat, jakou mám oblíbenou sexuální polohu a velikost penisu a nevímco ještě, působí jak infantilní křeč až na úrovni puberťáků hrajících flašku. A přesně takovou výpovědní hodnotu mají tyto pořady - flaška ve špinavém sklepě. Sex je soukromá záležitost a patří za dveře ložnice. ()

herr_carter

Škaredá, blbá a naprosto asexuální rachejtle dává úchylným divákům sexuální rady do života, pomoc, svět směřuje do nejhlubších sraček...............moje hodnocení = 0 z 10. ()