The Far Cry Experience (TV seriál)

Dobrodružný

Francie, 2012, 5 x 3-6 min

Scénografie:

Sébastien Inizan

Kostýmy:

Agnès Beziers

Držím se při zemi. Jako upoutávka na příchod hry Far Cry 3 obstojné, líbily se mi i dodatečné epizody, kde lidé mohli hlasovat o "osudu" Mintze-Plasse. Jinak samostatně je to takové ... no, dobré Michael Mando se v této roli opravdu našel a jeho postava Vaase je opravdu zajímavá, ten zbytek už za tolik nestojí.(28.4.2013)

Tohlensto se Ubisoftu opravdu povedlo. Škoda, že webepizody neudělali i pro Far Cry 4. Všechny díly s českými titulky: http://far-cry.cz/far-cry-experience-ceske-titulky-a-achievement-say-hi-to-the-internet/(7.7.2015)

Nechápem ako niekto tak odporný a zlý môže mať tak nekonečnú charizmu. Máme toho toľko spoločného, viem si nás predstaviť ako kamarátov na život a na smrť. Musím sa priznať, že naposledy som hrala pred 20 rokmi čiernobieleho červíka (či hada? niečo dlhé proste), čo papal číselká a potom si ako retard nabúral do chvosta a z toho umrel. Potom som trošku závisláčila (už na FAREBNOM) Vláčiku ale mala som už dosť IQ na to aby som vedela, že ničenie si nervov za počítačom zamŕzajúcom v Norton Commanderi nie je moja budúcnosť. To make long story short- toto si zahrám a je mi jedno čo mi to s mozgom narobí.(31.8.2014)

S Far Cry Experience je to ako s Rambom 4. Človek si užíva všetko to násilie, krv a hlášky, no a potom to tak rýchlo skončí. Okrem dĺžky tohto dokumentu nemám inak absolútne žiadne výhrady, lebo Far Cry 3 som hral, a to, čo som chcel vidieť pri sledovaní, som dostal. Michael Mando ako Vaas bol perfektný a ja osobne ho považujem za najlepšieho záporáka, akého som kedy v hre videl. „ Did I ever tell you the definition of insanity? "(22.12.2016)

Veľmi vydarené, Vaas je proste geniálny, ako v hre tak aj tu, a myslím, že tieto mini-epizódky sa hodia skvelo popri hraní Far Cry 3. Škoda ale veľmi krátkej stopáže, čo chápem, no mohli by spraviť v podstate samostatný celovečerný seriál. Lepšieho chlapa na zahratie Vaasa už aj tak nenájdu, tak nevidím, v čom je problém. Len do toho!(31.1.2013)

• - Seriál slouží jako promo k počítačové hře "Far Cry" od společnosti Ubisoft. Děj filmu se pak odehrává před událostmi této hry. (MikeCool)

• - Postavu Vaase (Michael Mando), její charakter i chování vymyslel jeho představitel Michael Mando. (Alpachino)