The Far Cry Experience (TV seriál)

Dobrodružný

Francie, 2012, 5 x 3-6 min

Scénografie:

Sébastien Inizan

Kostýmy:

Agnès Beziers

Tohle je definice šílenství. Postava Vaase (Michael Mando) je naprosto jedinečná. V krátkém filmu Far Cry Experience uvídíte mladíka který je chycen místním bláznem, který ho mučí. Je až neskutečné, jak reálné mi to přišlo. Jelikož jsem hrál Far Cry 3, kde se postava Vaase mimochodem také objevuje, musím říct, že jsem byl naprosto ohromen výkonem Manda. Stupeň šílenosti v tomto snímku se nedá ani slovy popsat. Všem doporučuji shlédnout, je to dokonalost. 100%(13.10.2015)

S Far Cry Experience je to ako s Rambom 4. Človek si užíva všetko to násilie, krv a hlášky, no a potom to tak rýchlo skončí. Okrem dĺžky tohto dokumentu nemám inak absolútne žiadne výhrady, lebo Far Cry 3 som hral, a to, čo som chcel vidieť pri sledovaní, som dostal. Michael Mando ako Vaas bol perfektný a ja osobne ho považujem za najlepšieho záporáka, akého som kedy v hre videl. „ Did I ever tell you the definition of insanity? "(22.12.2016)

Veľmi vydarené, Vaas je proste geniálny, ako v hre tak aj tu, a myslím, že tieto mini-epizódky sa hodia skvelo popri hraní Far Cry 3. Škoda ale veľmi krátkej stopáže, čo chápem, no mohli by spraviť v podstate samostatný celovečerný seriál. Lepšieho chlapa na zahratie Vaasa už aj tak nenájdu, tak nevidím, v čom je problém. Len do toho!(31.1.2013)

Držím se při zemi. Jako upoutávka na příchod hry Far Cry 3 obstojné, líbily se mi i dodatečné epizody, kde lidé mohli hlasovat o "osudu" Mintze-Plasse. Jinak samostatně je to takové ... no, dobré Michael Mando se v této roli opravdu našel a jeho postava Vaase je opravdu zajímavá, ten zbytek už za tolik nestojí.(28.4.2013)

Výbornej nápad jak upoutat pozornost na novou hru, ale především opravdu zábavnej seriál, kterej má (bohužel) málo dílů...5+bonusové díly mučení, u kterecjh jsem se smál opravdu celou dobu. Nikdy mně nenapadlo, že mučení lidí, především hlavního hrdiny může být až taková legrace. Podobnost Michaela Menda s herním Vaasem je opravdu neuvěřitelná a už dlouho jsem v žádným filmu neviděl tak sympatickýho psychopata. Chtěl bych aby byl Vaas můj kámoš, užili bysme si spoustu legrace :-D Jaká škoda, že se nikdo nerozhodl natočit to jako plnohodnotnej film a ne jen promo ke hře.(22.4.2014)

• - Seriál slouží jako promo k počítačové hře "Far Cry" od společnosti Ubisoft. Děj filmu se pak odehrává před událostmi této hry. (MikeCool)

• - Postavu Vaase (Michael Mando), její charakter i chování vymyslel jeho představitel Michael Mando. (Alpachino)