poster

Porotci (TV film)

 • USA

  Summoned

 • Slovensko

  Kat poroty

Horor / Thriller

USA, 2013, 89 min

 • George Stobbart
  *

  Členovia poroty, ktorí pred rokmi odsúdili na smrť sériového vraha začnú po jednom umierať. Hlavnej hrdinke z tejto poroty ako prvej dopne o čo ide a snaží sa odhaliť či sa vrátil zabíjať jeho duch, alebo je to niekto reálny, či nebol v skutočnosti nevinný, atd., proste opozerané kraviny, aké sú zvykom v takýchto fádnych kriminálkach, vhodných do TV pre dôchodcov. Strašne nezáživná vec s neskutočne nudným obsadením a ešte nudnejším dejom.(10.6.2013)

 • kaylin
  **

  „Porotci“ jsou filmem, který má klasicky zajímavý, slibný začátek, který může vyústit v dobrou zápletku a finále, anebo naopak v klasický provar a prstě jen plnění minut. V tomhle případě se jedná o ten provar, kde nemáte postavy, které by vás zaujaly, a nakonec ani nic jiného, co by vás skutečně ohromilo. Tradiční televizní film s nápadem, který ale není žádným kvalitním způsobem uplatněn.(6.6.2014)

 • Campbell
  **

  Sice slabota ale od filmu kde hraje Gooding se nijak moc čekat nedá, je to blbost která v plno scénách ani nedává pořádně smysl ale dokáže celkem zabavit. Jen režisér ani nevěděl jestli chce točit slasher nebo nadpřirozený thriller, nakonec z toho vyšel mišmaš. Jedné se o průměrný thriller na jedno zkouknutí. Nečekejte krev, strach jen obyčejný televizní thriller.(2.7.2014)

 • Morholt
  **

  Popravený vrahoun, který se vrací ze záhrobí, aby se pomstil svým katanům, tu už několikrát byl. Po hříchu se většinou jednalo o těžce průměrná béčka a Porotci nejsou výjimkou. Tady sice je navíc kriminální zápletka, kdy se porotkyně a potenciální oběť v jedné osobě vrací k případu a zjišťuje, kde udělali soudruzi z NDR chybu, ale to z filmu kvalitnější podívanou nedělá. I když musím přiznat, že ten závěr mě docela potěšil a mírně překvapil. herecky to dopadlo tak nějak, čili ani ryba, ani rak. Kuba Junior už se asi nevždy odebral do vod televizních průměrností, což je u herce s takovým komediální talentem docela škoda. Lepší podprůměr. 40%(13.8.2014)

 • SOLOM.
  **

  Filmů jejichž zápletka se točí okolo zmrtvýchvstání sériových vrahů, či neprávem odsouzených lidí toužících po odplatě, tu už byla celá řada. Tudíž si Sullivan nevybral zrovna námět, který by překypoval originalitou. No a když k tomu připočítáme, že jde o televizní film, je asi všem jasné, jaká podívaná nás asi čekala. Ze začátku to sice vypadalo na slušnou duchařinu, nabídnutá atmosféra při úvodním mordu nebyla nejhorší, ale postupem času se to změnilo jen v další „díl“ jedné z mnoha televizních kriminálek. Napětí opadlo a vše se točilo hlavně okolo nezáživných dialogů a pátrání hlavní hrdinky. Na tom by snad nebylo nic špatného, kdyby do toho dali tvůrci více akce, slušné vraždy a hlavně nepřidusili ono mysteriozno pod pokličkou. Místo toho si však divák začne nudou kousat nehty a nervózně pokukovat po časomíře. Prostředek filmu je totiž dost jalový a to po všech stránkách. Pořád se jen přesunujeme z místa na místo, hlavní hrdinka postupně odškrtává další jména ze seznamu porotců, ale na obrazovce kromě nápisů na zamlženém zrcadle nevidíme nic zajímavého. Místy mi dokonce přišlo, že se v tom scénárista i režisér v jedné osobě sám pěkně zamotal. Teprve ke konci našel správný směr a nabídl nám alespoň trošku ucházející závěr. Šokující odhalení sice nikoho moc nepřekvapí, ale tak snaha se cení. 40%(24.3.2017)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace