Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Tommy vyrazí za Esme. Ada v jeho nepřítomnosti seznámí Jacka Nelsona s Mosleym a Dianou. Arthur se setká s vyléčeným narkomanem, který chápe jeho problémy. (Netflix)

Recenze (15)

Jilda15 

všechny recenze uživatele

3 díly o ničem. Zklamání, nebudu pokračovat. Prvních 5 sezon bylo parádních, ale tahle finální jakoby úplně změnila mood a atmosféru. Všechny postavy mi najednou přijdou hrozně pretentious a jen jako masky s žádnou substancí. Nevím, zda to tak bylo celou dobu a jen jsem to neviděl, nebo se opravdu změnili tvůrci a scénáristi a začali to psát jinak. Je mi absolutně jedno osud Tommyho, Michaela i jeho umělé gf modelky, je mi jedno, že dcera má cikánskou kletbu. Je to jakoby všechen focus šel na to, jak krásné vypadají záběry. Overhead shoty. Vítr ve vlasech. Zajímavé je, že hlavní "devil" a fašista najednou obrátil a stal se z něj progresivní feminista, co se neobejde bez svojí ženy na business poradě. To je naprostý bullshit z hlediska příběhu. ()

brkerez 

všechny recenze uživatele

První 3 díly 6.série jsou pecka. Byl sem bledej strachy, protože 5.série mě naprosto minula a mořila mě neustálýma psychedelickýma výletama do Tommyho kolabující mysli, která zůstala někde ve francouzských zákopech. V předchozí sérii si asi tvůrci řekli, že forma a tklivá hudba důležitější obsahu a ten za ní tedy spolu s dějem o berlích sotva klopýtal. V 6. sérii je ale vše jinak a první 3 díly šlapou jak dobře namazanej tommy gun. Novej hráč z us v podání Jamese Frecheville  je famózní, zatim střízlivej Tommy kuje pikle, Artrhur je věčně na igelit, rodina to všechno odnáší a tak to má bejt. Jen úlisnýho Toma Hardyho je zase trestuhodně málo. ()

Reklama

hero_bk 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tragédie. Šestá série Peaky Blinders je stejný průser, jako osmá série Game of Thrones, pojďme prosím předstírat, že se to nestalo. Plácání se odnikud nikam, absence akce, absence emocí (a to i v případě úmrtí), spousta pindů o ničem. Chybí tomu hlavní záporák - Oswald Mosley je upozaděný a jaksi umírněný, pro Tommyho už nepředstavuje reálné nebezpečí. Američani jsou naprosto nezajímaví. A už to není ani o tom, že by se na to hezky koukalo - i po formální stránce nastal obří sešup dolů. Korunu všemu pak dává naprosto nesnesitelný kuní ksicht Giny - jak ji může proboha někdo považovat za "sexy", jak tu zaznělo v komentářích? Bude těžké tuto sérii vůbec dokoukat. ()

kenkaku odpad!

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Ta šaškárna s dcerou (a “gipsy tanečky”) byly naprosto zbytečné. LOL scéna se svíčkou mě dostala do kolen (tetka z maringotky před 100 lety by určitě věděla jak funguje spalovací motor). Celkově děj neskutečně užvaněný a nudný. Dokonce i scéna ve skladišti je užvaněná až na půdu. Série opravdu šla do kytek definitivně. ()

Kaka 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Není to ono. Další temná epizoda plná black gipsy magic motivů, které jsou vyhnané do příliš velkého extrému na úkor logiky a pragmatizmu hlavního hrdiny - nota bene střízlivého. Co trojku zvedá do průměru je postava Ady, která si dokáže poradit i s heavy hitters šajbami s nonšalantní elegancí a zároveň je snad jako jediná stále v oldschool módu z předešlých sérií. ()

Galerie (22)

Reklama

Reklama