Epizoda 2 (S02E02) (epizoda)

Krimi / Drama

Velká Británie, 2014, 58 min

Tom Hardy na scéně a stojí to za to. Hraje neodolatelného podivína, který bude mít jistě velký dopad na celý příběh "dvojky". Zatím ne příliš důležitá, přesto emocionálně silná je příběhová rovina Polly a jejího syna.(22.11.2020)

"He'll wake up. Probably won't have any teeth left but he'll be a wiser man for it, and the last thing he'll remember is your funny little joke." ... Scéna, v níž naši milovaní hoši navštíví londýnské doupě hříchů a následně vyvolají rvačku za doprovodu tříaktového jazzu a posléze všem přítomným oznámí, že tento podnik od nynějška patří právě jim, je úchvatně bohatou pastvou pro oči. Bravisimo!(3.7.2019)

Dobře, první epizodu jsem bral jako úvod, ale od druhého dílu jsem už očekával něco víc, než upravenou verzi Pošty pro tebe říznutou realitní agenturou. Nijak zvlášť jsem se nebavil, dokud se neobjevil Tom Hardy jako šéf židovského gangu, takže to bylo celkem zklamání.(18.9.2018)

Thomasa Shellbyho, ktorý po konfrontácii s predchádzajúceho dielu skončil v nemocnici navštívi inšpektor Campbell. Vyzerá to, že opäť budú, napriek vzájomnej nevraživosti, spolupracovať. Vďaka svojim kontaktom a úplatkom pomôže Polly zistiť informácie o jej deťoch, ktoré jej boli odobraté zo starostlivosti. Thomas Shellby sa začína zaoberať aj nehnuteľnosťami.(29.4.2018)

Brilantní Tom Hardy!(22.8.2016)