Epizoda 2 (S02E02) (epizoda)

Krimi / Drama

Velká Británie, 2014, 1 h

Pol zacina byt nejotravnejsi postava, jeji dejova linka me teda vubec neoslovuje. Uvidime, kam se vyvine. Zato tu ale mame Toma, ktery si jednou scenou krade celou show.(11.7.2019)

Dobře, první epizodu jsem bral jako úvod, ale od druhého dílu jsem už očekával něco víc, než upravenou verzi Pošty pro tebe říznutou realitní agenturou. Nijak zvlášť jsem se nebavil, dokud se neobjevil Tom Hardy jako šéf židovského gangu, takže to bylo celkem zklamání.(18.9.2018)

Brilantní Tom Hardy!(22.8.2016)

Thomasa Shellbyho, ktorý po konfrontácii s predchádzajúceho dielu skončil v nemocnici navštívi inšpektor Campbell. Vyzerá to, že opäť budú, napriek vzájomnej nevraživosti, spolupracovať. Vďaka svojim kontaktom a úplatkom pomôže Polly zistiť informácie o jej deťoch, ktoré jej boli odobraté zo starostlivosti. Thomas Shellby sa začína zaoberať aj nehnuteľnosťami.(29.4.2018)

"He'll wake up. Probably won't have any teeth left but he'll be a wiser man for it, and the last thing he'll remember is your funny little joke." ... Scéna, v níž naši milovaní hoši navštíví londýnské doupě hříchů a následně vyvolají rvačku za doprovodu tříaktového jazzu a posléze všem přítomným oznámí, že tento podnik od nynějška patří právě jim, je úchvatně bohatou pastvou pro oči. Bravisimo!(3.7.2019)