Gang Peaky Blinders převezme kontrolu nad londýnským klubem Eden. Sabini přesvědčí starého nepřítele Alfie Solomonse, aby spojili síly a gang zničili. (Netflix)

Kaka

Rodinná epizoda o správných hodnotách a o tom za co má smysl bojovat. Několik brilantních dialogových pasáží střídá stylový nástup do londýnské smetánky. ()

Necrotongue

Ale jo, i tentokrát to celkem šlo. Jak to tak sleduji, gang by měl buď změnit přístup k pozůstalým, nebo se víc snažit, aby lidi zbytečně neumírali, jinak by mohl zbankrotovat. Situace v Londýně slibuje pěkně akční vývoj, doufám, že se všechno zase nevyřeší jen u stolu. ()

Trevor

Thomas odmietne spáchať nájomnú vraždu, ktorú plánuje major Campbell kým sa nezbaví jedného so svojich agentov. Pollin syn zaujme miesto účtovníka vo firme Shellbyovcov a Thomas získa dobrého trénera pre svojho koňa. ()

drackula

Predošlá epizóda ma trochu rozladila a tak chvíľku trvalo, kým som dostal opäť chuť na pokračovanie. Celkový dojem sa o niečo zlepšil, ale stále to nie je taká bomba ako prvá séria. Silné momenty striedajú slabšie a ja stále dúfam, že sa udeje niečo, čo aktuálny stav úplne zbúra. 70% Netflix ()

LachtanShows

Vůbec nedokážu říct, proč mě první půlka druhé sérky Peaky Blinderů natolik nezaujala, že jsem nad seriálem zlomil hůl a na tak dlouho se od něj odmlčel. Teď jsem totiž dostal chuť dát Shelbyovic řádění zase šanci a najednou mě to úplně pohltilo. Natolik, že nedokoukám jen druhou řadu, ale nejspíš rovnou celý seriál. ()

Luk Skywalker

Tak bude následovat válka gangů nebo se zase nějak dohodnou? Jinak přímý Thomas Shelby umí chodit v kde čem, má na řešení toho více, tak jsem zvědav na zbývající dva díly 2.série. Zajímavá postava Michaela a vrací se stará známá. ()

0verseer

Štvrtá epizóda ako pomyselný mostík medzi úvodom a záverom série toho čo sa týka posunu deja veľa nepriniesla. To, že Tommy zmočí s Gray a Michael plynule zapadne do Shelbyovic klanu sa dalo očakávať, takže v zásade sa nič neočakávané neodohralo... ()