Epizoda 4 (S02E04) (epizoda)

Krimi / Drama

Velká Británie, 2014, 58 min

Vůbec nedokážu říct, proč mě první půlka druhé sérky Peaky Blinderů natolik nezaujala, že jsem nad seriálem zlomil hůl a na tak dlouho se od něj odmlčel. Teď jsem totiž dostal chuť dát Shelbyovic řádění zase šanci a najednou mě to úplně pohltilo. Natolik, že nedokoukám jen druhou řadu, ale nejspíš rovnou celý seriál.(8.10.2020)

Thomas odmietne spáchať nájomnú vraždu, ktorú plánuje major Campbell kým sa nezbaví jedného so svojich agentov. Pollin syn zaujme miesto účtovníka vo firme Shellbyovcov a Thomas získa dobrého trénera pre svojho koňa.(29.4.2018)

Ale jo, i tentokrát to celkem šlo. Jak to tak sleduji, gang by měl buď změnit přístup k pozůstalým, nebo se víc snažit, aby lidi zbytečně neumírali, jinak by mohl zbankrotovat. Situace v Londýně slibuje pěkně akční vývoj, doufám, že se všechno zase nevyřeší jen u stolu.(18.9.2018)

Ale, ale! My o vlku, a vlk napjatě vyčkává za humny! Aneb jak se z krvežíznivých nepřátel spojenci stali...(3.7.2019)

Rodinná epizoda o správných hodnotách a o tom za co má smysl bojovat. Několik brilantních dialogových pasáží střídá stylový nástup do londýnské smetánky.(26.11.2020)