Epizoda 4 (S02E04) (epizoda)

Krimi / Drama

Velká Británie, 2014, 58 min

 • LachtanShows
  *****

  Vůbec nedokážu říct, proč mě první půlka druhé sérky Peaky Blinderů natolik nezaujala, že jsem nad seriálem zlomil hůl a na tak dlouho se od něj odmlčel. Teď jsem totiž dostal chuť dát Shelbyovic řádění zase šanci a najednou mě to úplně pohltilo. Natolik, že nedokoukám jen druhou řadu, ale nejspíš rovnou celý seriál.(8.10.2020)

 • Trevor
  ****

  Thomas odmietne spáchať nájomnú vraždu, ktorú plánuje major Campbell kým sa nezbaví jedného so svojich agentov. Pollin syn zaujme miesto účtovníka vo firme Shellbyovcov a Thomas získa dobrého trénera pre svojho koňa.(29.4.2018)

 • Necrotongue
  ****

  Ale jo, i tentokrát to celkem šlo. Jak to tak sleduji, gang by měl buď změnit přístup k pozůstalým, nebo se víc snažit, aby lidi zbytečně neumírali, jinak by mohl zbankrotovat. Situace v Londýně slibuje pěkně akční vývoj, doufám, že se všechno zase nevyřeší jen u stolu.(18.9.2018)

 • bart_
  *****

  Ale, ale! My o vlku, a vlk napjatě vyčkává za humny! Aneb jak se z krvežíznivých nepřátel spojenci stali...(3.7.2019)

 • Kaka
  ****

  Rodinná epizoda o správných hodnotách a o tom za co má smysl bojovat. Několik brilantních dialogových pasáží střídá stylový nástup do londýnské smetánky.(26.11.2020)