Epizoda 5 (S02E05) (epizoda)

Krimi / Drama

Velká Británie, 2014, 1 h

 • Heisenberg_
  *****

  "Are you fucking repenting or something?" ... Ano, ano - problematiku milostného trojúhelníku mašinky Tomáše vždy uvítám s otevřenou náručí! Přítomnost legendárního Charlieho Chaplina byla více než potěšující, přestože jsem očekával, že jej budou tvůrci více dojit...(3.7.2019)

 • 0verseer
  ***

  Tom Hardy je frajer, jeho bravúrne stvárnená postava, ktorá by v mojich očiach mohla sama o sebe potlačiť Peaky Blinders o hviezdičku vyššie však dostáva žalostne málo priestoru. Jeho vychcaný židák Alfie si zaslúži viac ako 1 krátku scénku, žiaľ ide na úkor iných často zbytočných a niekedy až vyložene blbučkých scén, ktoré pravidelne počas celej 2. série uzemnia každú epizódu na 3*...(7.10.2016)

 • 6thSun
  ***

  Tento díl startuje způsobem, kterým většina jiných seriálů rovnou končí. Jedna nečekaná scéna za druhou, to vše v dynamicky strhujícím sledu, podpořeném muzikou ala filmy Guy Ritchieho. Na výtečný úvod ale navazuje nijak zajímavý děj propletený dvojicí románků a celkově průměrným tempem, což se u tohoto seriálu stalo již poněkud smutným pravidlem.(2.2.2018)

 • Necrotongue
  ***

  Tentokrát se mě tvůrcům opravdu podařilo naštvat, epizoda začala v takovém stylu, že jsem počítal s tím, že si z ní sednu na zadek, ale pak přišla změna, děj se vytratil do nikam a větší část dílu byla nudná, protože mě řazení žen do Shelbyho harému jaksi nebralo.(19.9.2018)

 • SpaceOdyseus
  *****

  Tluste jde do tenkeho a Hardy si krade dil pro sebe, jen je skoda, ze ho tu je tak malo.(16.7.2019)