Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Peaky Blinders jsou v ohrožení. Tommyho základna v Londýně je zničena a Arthur i Michael skončí ve vězení. (Netflix)

Recenze (14)

Kaka 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Twist podle očekávání těsně před finále. Učebnicově provedené, plně funkční, lehce očekávatelné. Stále ale zpracováním a tempem vyprávění na špici všech MAFIA seriálů. ()

0verseer 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Tom Hardy je frajer, jeho bravúrne stvárnená postava, ktorá by v mojich očiach mohla sama o sebe potlačiť Peaky Blinders o hviezdičku vyššie však dostáva žalostne málo priestoru. Jeho vychcaný židák Alfie si zaslúži viac ako 1 krátku scénku, žiaľ ide na úkor iných často zbytočných a niekedy až vyložene blbučkých scén, ktoré pravidelne počas celej 2. série uzemnia každú epizódu na 3*... ()

Reklama

bart_ 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

"Are you fucking repenting or something?" ... Ano, ano - problematiku milostného trojúhelníku mašinky Tomáše vždy uvítám s otevřenou náručí! Přítomnost legendárního Charlieho Chaplina byla více než potěšující, přestože jsem očekával, že jej budou tvůrci více dojit... ()

6thSun 

všechny recenze uživatele

Tento díl startuje způsobem, kterým většina jiných seriálů rovnou končí. Jedna nečekaná scéna za druhou, to vše v dynamicky strhujícím sledu, podpořeném muzikou ala filmy Guy Ritchieho. Na výtečný úvod ale navazuje nijak zajímavý děj propletený dvojicí románků a celkově průměrným tempem, což se u tohoto seriálu stalo již poněkud smutným pravidlem. ()

Galerie (4)

Reklama

Reklama