Peaky Blinders jsou v ohrožení. Tommyho základna v Londýně je zničena a Arthur i Michael skončí ve vězení. (Netflix)

6thSun

Tento díl startuje způsobem, kterým většina jiných seriálů rovnou končí. Jedna nečekaná scéna za druhou, to vše v dynamicky strhujícím sledu, podpořeném muzikou ala filmy Guy Ritchieho. Na výtečný úvod ale navazuje nijak zajímavý děj propletený dvojicí románků a celkově průměrným tempem, což se u tohoto seriálu stalo již poněkud smutným pravidlem. ()

Kaka

Twist podle očekávání těsně před finále. Učebnicově provedené, plně funkční, lehce očekávatelné. Stále ale zpracováním a tempem vyprávění na špici všech MAFIA seriálů. ()

Necrotongue

Tentokrát se mě tvůrcům opravdu podařilo naštvat, epizoda začala v takovém stylu, že jsem počítal s tím, že si z ní sednu na zadek, ale pak přišla změna, děj se vytratil do nikam a větší část dílu byla nudná, protože mě řazení žen do Shelbyho harému jaksi nebralo. ()

Trevor

Chester Campbell, zdá sa má Thomasa v hrsti. Arthura a Pollynho syna drží vo väzení. Práve v tomto pre Thomasa náročnom období sa do Anglicka vráti Grace. Nebol by to však Thomas Shellby, aby nenašiel spôsob ako sa z nadvlády majora Campbella vymaniť aj vďaka nepriamej pomoci Grace. ()

drackula

Chcel som nejaký zaujímavý zvrat a dočkal som sa dokonalého zemetrasenia. Tommy je na tom ako to už pred finále býva naozaj zle, ale on má určite plán. Skvelá príprava na poslednú epizódu. 90% Netflix ()

LachtanShows

Annabelle Wallis je natolik krásnou herečkou, že jsem se k Peaky Blinderům dostal hlavně kvůli ní, byť mě zklamalo, jak nepříjemnou roli nakonec v první sezóně měla. Nyní se ale vrátila s trošku lepším poselstvím a těším se, že v seroši ještě nějakou chvíli zůstane. ()

Luk Skywalker

Čekal jsem gradaci napětí a opět předčasný závěr řady, ale nakonec potlačení Peaky Blinders ani není pořádně vidět, jen se o tom mluví. Jedná se o nejslabší díl. A scény, že všechny ženy jsou udělané z Toma Shelbyho si mohli odpustit, nejsou vůbec reálné. ()

0verseer

"What are you doing, Tommy?" "Shovelling shit, Curly. Just like you." "Why're you doing that, Tommy?" "To remind meself what I'd be if I wasn't who I am." Emóciami nabitá časť v predvečer finále. Jedna z najlepších akú seriál doposiaľ ponúkol... ()

Royaldell

Začátek absolutní bomba,jsem nestačila zírat,co se dělo. Konečně ,když to začínalo vypadat s Tomem Hardym slibně,se ukázalo, jakej je vychcanej zmrd. Nojo,co se dá holt dělat. Sad fact: Celou dobu se těším na Grace a pak,když konečně přijde,jsem zklamaná. ()