Reklama

Reklama

Epizody(6)

Obsahy(1)

Je rok 1924, dva roky po Epsomském derby. Tommy navenek pořádá dostihy a prodává auta. Tajně pracuje pro Winstona Churchilla. (Netflix)

Videa (1)

Trailer

Recenze (54)

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Třetí sezóna se mi jako celek líbila víc, než ta předchozí, a to i přes otřesnou úvodní epizodu. Musel jsem si sice chvíli zvykat na změnu prostředí, ale zvládl jsem to, vzhledem k tomu, že všichni zůstali i nadále pěknými šmejdy. Jednotlivé díly mi přišly proti druhé řadě vyrovnanější, hlavním padouchem byl kněz, což mě nadchlo, a přestože mi v závěru lezly ženy v rodině Shelbyových na nervy, je pravda, že pěkně zahýbaly vztahy mezi bratry. ()

Slasher 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tvůrčí tým to má zase o kus pevněji v ruce, ubylo béčkové kvality i nesrovnalostí v logice a dějově nabíráme na síle - nechybí velký zvraty ani divoká karta v podobě prohnilých ruských aristokratů (svůdná Petrovna je skvělá postava). Žádný med pro nikoho z hlavních aktérů a už se těším, jak víc je to ještě hezky semele. 85% ♪♫ ()

Reklama

bart_ 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

"By order of the Peaky fooking Blinders!" ... Každý jedinec bedlivě znalý ohledně nonšalance tohoto unikátního počinu rozhodnopádně s otevřenou náručí uvítá novou, do třetice na zářně stříbrném podnose lahodnou šlehu této opěvované gangsterské retro ságy. A všeho je zde ksakru víc než doposud - sofistikovaného sexismu v prvé řadě, uměleckého brutalismu v řadě druhé. Každá dějová mozaika složená z perfektně zkomponovaných příběhů - od rodinných křehkých obvodů, přes záležitosti smetánky carského Ruska, problematik stupňujícího komunistického hnutí, až po hříšné choutky a jednání jednotlivých charakterů - je mistrovsky sepsaná do toho nejpečlivějšího minimalistického detailu. Dechberoucí kompoziční scénografie - nyní krom kulis špinavého industriálního Birminghamu se bezchybné kamerové záběry soustředí i na překrásné exteriéry anglické vysočiny - následně u málokoho nevykouzlí úsměv plný satisfakce anebo zhola otevřenou chlebárnu. Přestože děj více či méně nenabízí všestranně kontrastní emocionální paletu a je spíše chladnokrevně stylovou přehlídkou tehdejších kriminální zvěrstev, dokáže bez zábran uhrančivě přikovat diváka k dalšímu permanentnímu sledování... Třetí řada Bledých slepců je jednoduše ztělesněním kinematografického řemesla ve své nejdokonalejší podobě - a kdyby mělo být interpretováno jako samostatné umělecké odvětví, tento klenot by byl dozajista ideálním předákem. A to jsme teprve v polovině! Verdikt: 97% ()

DwayneJohnson 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Marná snaha, tenhle seriál mi k srdci nepřirostl a to jsem se vážně snažil Dal jsem mu třikrát šanci a stále nic. A to se mi stává málokdy, většinou to hned zabalím, ale tady jsem vydržel až do konce třetí série, která byla asi definitivně poslední. Ale to jsem po prvních dvou říkal taky a zase jsem se mým druhým já nechal ukecat. Nevím, co by se muselo stát, abych pokračoval. Předelat scénář a výpravu a hlavně místo Murphyho dosadit do hlavní role Hardyho, kvůli jehož vedlejší roličce jsem večer uvažoval i trojce. Za prvé to v případě Tomova vyřízení asi nehrozí a za druhé mě to smělé hodnocení ráno zase hned přešlo. ()

Kaka 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Rozdávání vyšších karet rodině Shelby očividně prospívá a stoupání v potravinovém řetězci jakbysmet. Přirozený růst v technické kvalitě díky diváckému úspěchu předešlých epizod je samozřejmostí a tak se dočkáváme ve třetí sérii vpravdě famózní gangsterky, podané na seriálové poměry ve velkém stylu. Bude velmi zajímavé sledovat kam dál. ()

Galerie (195)

Reklama

Reklama