Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Jedna neopatrná výhrůžka rozpoutá válku. Tommy dostane zaplaceno dost zvláštním způsobem, ale jeho šéfové ho udrží pod kontrolou. Polly si nechá namalovat svůj portrét. (Netflix)

Recenze (9)

Kaka 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Ruská smyčka, kněz, Italové. Bude toho hodně s čím se gang cigošů bude muset tentokrát vypořádat. Této epizodě kraluje nezapomenutelná scéna s urážkou mafiánského bosse, pro kterého divák chtě nechtě musí mít určité cítění a sympatie. ()

Trevor 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Thomas Shellby rozbieha obchod s rusmi, ktorým má dodať 27 tankov, aby podporili revolúciu v Gruzínsku. Bratia John a Arthur sú na stretnutí, kde majú udobriť spor s talianmi z Birminghamu, to sa však vaka Johnovi nepodarí a namiesto toho rozutajú vzájomnú vojnu, ktorá má tragické následky. Thomas venuje Grace zafír, ktorý však, ako sa neskôr dozvie prekliala cigánka. Ten mu venuje ruský veľvslanec. Tak, ako bol úvod tretej série nudný tak druhá epizóda naopak prekypuje akciou a výbornými nápadmi. 90%. ()

Reklama

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Já fakt nevím, co si o tom mám myslet, měl jsem dojem, jakoby druhou epizodu točil úplně jiný tým (počínaje scénáristou). Tentokrát jsem zase viděl Peaky Blinders, na které jsem byl zvyklý z první sezóny, Díl nepostrádal kvalitní atmosféru, napětí i akci, takže ve mně opět vzbudil naději v kvalitu dalších pokračování. ()

bart_ 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

"By order of the Peaky fooking Blinders!" ... Arthur prochází nejvýznamnějším charakterovým vývojem - díky němuž se z buranského pancharta stal v morálně poslušného míliuse - což ovšem není ani zbla ke škodě. Grace si zde užila svůj nejvíce pozoruhodný herecký koncert. Do byznysu pomalu ovšem jistě začínají pronikat rodinné hodnoty. A samotinký závěr je horor nejmrazivějšího kalibru... 10/10! ()

0verseer 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

”Grace, this is fucking Birmingham. Good taste is for people who can't afford sapphires.” Druhá epizóda bez pochýb nabrala správne tempo. Tommy musí čeliť viacerým nebezpečným protivníkom, takže nezostáva než dúfať, že sa celý zvyšok série povezie na rovnako nepredvídateľnej vlne ako záver tejto časti... ()

Galerie (36)

Reklama

Reklama