Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Tommy se připravuje spáchat nejtroufalejší zločin svojí kariéry, ale nečekaná rána ho přinutí čelit nejhorším nočním můrám v závodě s časem. (Netflix)

Recenze (14)

bart_ 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Epizoda zobrazující nejodvážnější zločin dosavadní kariéry Shellby Company s.r.o. a zároveň mistrovsky uzavírající veškeré dějové linky a otevírající naprosto nové pro budoucí dění. Závěrečné 'vyúčtování' je brilantní tečkou za celou (a dle mého) prozatím nejkvalitnější sérií... Laťka nastolena - čtvrtá řada se musí seč snažit o pokoření. ()

Loki_Six 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

"I don't give a fuck right now, kid! Right? I do not want him to spare me because of some fucking peace pact! I want him to acknowledge that his anger is un-fucking-justified! I want him to acknowledge that he who fights by the sword, he fucking dies by it, Tommy. So, what, they took your boy, did they, yeah? They've got your boy? And what fucking line am I supposed to have crossed?! How many fathers, right? How many sons, yeah, have you cut, killed, murdered? Fucking butchered -- innocent and guilty. Just sent them straight to fucking hell, ain't ya?! Just like me! You fucking stand there, you judging me?! Stand there and talk to me about crossing some FUCKING LINE?! If you pull that trigger, right, you pull that trigger for a fucking honourable reason. Like an honourable man, not like some fucking civilian that does not understand the wicked way of our world, mate." ()

Reklama

mirakom 

všechny recenze uživatele

Toto mělo být to parádní zakončení série, mnohem lepší než v druhé? :D Z čeho tady všichni tak šílíte? Trochu na silu unesené dítě. Nesmyslné Michaelovo zdržování hovoru, že dítě je ok, nemuseli by pak odpálit vlak. Trošku zvláštní, že odpálení zdi na konci tunelu nezasypalo celý nestabilní tunel, navíc taková rána by ihned přivolala ty gruzínský vojáky (kozáky). Kde vzala Tatiana kufr prachů, když jejich rodina měla jen šperky a drahokamy? A co ta gruzínská rodina, těm je úplně jedno, že nemají tanky a že jim vykradli trezor? Čekal jsem s nimi ještě nějaké vyřízení účtů a hlavně s těmi kozáky. ()

0verseer 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

"Stand there and talk to me about crossing some fucking line?! If you pull that trigger, right, you pull that trigger for a fucking honourable reason. Like an honourable man, not like some fucking civilian that does not understand the wicked way of our world, mate." Nepredvídateľné, emotívne, vyhecované, táto epizóda mala jednoducho všetko. Najskôr mi zobral dych neskutočný Hardy, ktorého preslov patrí medzi jeho najlepšie momenty, ktorými diváka počas svojej hereckej kariéry poctil. No a potom samozrejme tiež prekvapivý záver, ktorý už snáď lepšie ani na ďalšiu sériu navnadiť nemohol. Peaky Blinders dozreli v závere tretej série ako víno a konečne mi nedali možnosť vysloviť akúkoľvek výčitku. 100% ()

Trevor 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Počas otvorenia nadácie na počesť zavraždenej Thomasovej manželky unesú ich syna Charlieho. Po tom, ako sa dozvie v čích rukách Charlie skončil to vyzerá tak, že príde nielen o plánovanú dohodu s Rusmi ale aj o dôveru členov svojej rodiny. Nebol by to však Thomas Shellby aby v záverečnej časti nevytiahol eso z rukáva. Avšak to najväčšie eso prichádza na úplnou konci epizódy. Pravdepodobne najlepšími momentmi záverečnej časti je rozhovor Thomasa s Alfiem Salomonom a Michaelovo zaváhanie pri vražde kňaza, ktoré výrazne ovplyvnilo hlavne záver celej série. ()

Galerie (2)

Reklama

Reklama