Anonymní zprávy jsou stále děsivější. Michaelova věrnost je zpochybněna. Tommy dostává nabídku od Oswalda Mosleyho. (Netflix)

Necrotongue

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Stejně jako 0verseerovi se ani mně nelíbil úvod epizody- už ten nápad byl dost hloupý, ale samotné provedení bylo ještě horší. Přesto jsem nakonec hodnotil pěti kousky, protože mi všechno, co následovalo, přineslo ty pravé Peaky Blinders. Tohle jsem si užil. ()

ALIENka_

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Tenhle seriál je fucking masterpiece! Vrchol kinematografie pánové. Úvodní scéna na minovým poli a hned absolutní orgáč. Billy Boys taky vypadaj slibně, hned na úvod jak se pěkně ukázali, no jo starý dobrý ukřižování, to nikdy neomrzí. ;) Arthur je ještě větší cvok než předtím a to je kurva skvělý, navíc tenhle seriál je jeden z mála, kde mě baví i rodinný drama, který mě většinou tak akorát sere. No a atmosféra? Sakra ta je hustá jak krupicová kaše! Hodnocení: 10 Shelbyů z deseti. ()

bart_

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Definice úžasu... Tématika kolize a následného rozvratu rodinných hodnot a pout je zde perfektně zužitkována. Skotští soudruzi se projevili jakožto nelítostní bastardi nemající ani špetku cti, zato nemalou zálibu v ukřižování. Přičemž úvodní pasáž na poli byla intenzivně napínavou atomovkou! Jedním slovem: bááááááájo... ()

Kaka

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Úspěch v byznysu, ztráta motivace, únava, vyhoření. Shelby má nejen nové protivníky v podobě Billy Boys, ale zároveň nově bojuje v ponurejší epizodě i sám se sebou. Zatím trochu jiní Peaky Blinders, ale je to dobře. Scénáristé dobře zachytili přirozenou evoluci hlavních charakterů. ()

Trevor

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Peaky Blinders sa ocitnú v nebezpečenstve potom ako Tommy objaví výstrahu pred svojimi dverami. Do Birminghamu sa vracia Michael s manželskou, Blinders ich však nepríjmu s nadšením, pretože Tommy považuje Michaela za možného zradcu. Tommyho vypočúva polícia vôli vražde novinára, Arthur pomáha Finnovi s jeho novou úlohou v gangu - ovplyvňovaniu futbalových zápasov a cigánsky boxér Bonnie je zabitý a ukrižovaný konkurenčným gangom Billy Boys zo škótska. Gang pošle Tommymu odkaz, že ak sa nepodelí o nelegálne stávky, ďalším kto skončí na kríži bude on...V druhej epizóde sa to celkom slušne rozbehlo, až na tú emancipáciu a rovnosť žien, ktorá je nasilu vkladaná aj do tohto obdobia. ()