Smyčka (S05E04) (epizoda)

The Loop

Krimi / Drama

Velká Británie, 2019, 58 min

Sakra můžete mi někdo do prdele říct, jak je možný vytvořit takhle geniální věc? Mozek tvůrce seriálu bych fakt chtěla mít. Tenhle seriál prostě nikdy neztrácí tempo, Tommy musí řešit milion věcí najednou a pak se mu tam objeví ještě Číňan a další milion problémů. Bohužel Linda, která mě doslova sere od tý doby, co se v seriálu objevila poprvý, přežila kulku (ale že jsem si to užila sakra, konečně dostala svojí dávku karmy), takže očekávám, že mě bude srát celý zbylý 2 díly. Hodnocení: 10/10(18.10.2019)

"Měl bys s tím užíváním přestat. Kolik toho opia ještě máš?" "Sedm tun." "Cože?!" .... Mrtví ptáčci, zasraní Číňani, užití politické hatmatilky v praxi, vize dávno zesnulých, příslušenství rodinky Shellbyovic neznající meze, a nakonec skvostný balet od pana Čajkovského v plné polní, jenž geniálně kontrastuje se zaslouženým osudem naší úzce (ne)milované pindy Lindy a z melancholického závěru Labutího jezera se náhle stává nervydrásající mejdan... Grandiózní!(11.9.2019)

Za Tommym a Arthurom prichádza číňan Brilliant Chang, ktorý im ponúkne možnosť obchodu s ópiom. Jeho súčasťou sa stávajú aj Billy Boys a tak Tommy s Jimmom uzavrú prímerie. To je vykúpené prísľubom sobáša Polly s Abermanom Goldom, pretože ten chce Bennieho pomstiť za každú cenu. Úlohu dohliadnuť nad obchodom dostane Michael, ktorého Tommy na radosť Polly vezme naspäť do Shellby company. Tommy pokračuje aj v obchodovaní s Mosleyom, ktorého pozve na večierok spojený s baletným vystúpením Labutie jazero v rezidencii Tommyho Shelbyho.Vystúpenie má však tragický koniec...ktorý nakoniec až tak tragický nie je, pretože Linda mi liezla zo všetkých Shellbyových na nervy určite najviac. A myslím, že Gina jej bude úspešne sekundovať.(22.9.2019)

Absolutní souhlas s uživatelem Heisenberg_, to byla filmařská dokonalost sama, nebo vlastně seriálová. Mejdan roku. A ta věta na závěr!(21.9.2019)

U nás si zvou pracháči na své oslavy zpěváky, zpěvačky nebo i celé skupiny (velmi často pochybné kvality), pokud jste ale opravdu při penězích, pozvete si balet. Tomu říkám večírek na úrovni- opium, kokain a brandy ze startu, později hostina, balet a na závěr nějaká ta střelba. Co víc si člověk může přát?(26.1.2020)