Epizoda 2 (S01E02) (epizoda)

Krimi / Drama

Martin Phipps

Chris Barwell

Kostýmy:

Stephanie Collie

"Rule one, you don't punch above your weight."(25.11.2018)

Inšpektor Campbell nariadi raziu vo štvrti, kde vládnu Shellbyovci, čo sa Tommymu nepáči a (ako inak) za pomoci novinára vydiera policajného inšpektora. Ďalším frontom, na ktorom Tommy a jeho gang bojujú sú stávky na dostihy, kde si znepriatelia Billyho Kimbera a kvôli koňovi rozpútajú vojnu gangov aj s rodinou Leeových. Okrem toho Tommymu robí starosti aj sestra Grace. Dej sa rozbehol ozaj solídne s prísľubom napínavejších častí.(23.4.2018)

Příběh mě zatím velmi baví, ale tvůrci nepochopitelně šetří akcí, je to tady samý gang, ale když dojde k násilí, většinou za ním stojí policie vedená inspektorem Campbellem, což je fakt zvláštní. Vypadá to, že se tvůrci vydali spíše cestou taktiky, intrik a manipulace. Začala mě velmi bavit teta Polly, doufám, že jí to vydrží.(5.8.2018)

Super. Po prvnim dilu jsem myslel, ze se rozehrava hra na kocku a na mys a misto toho tu mame patovou situaci, kterou Cillian nebezpecne rozehral. Fakt me zajima, jak se to bude dal vyvijet. Jen houst!(26.6.2019)

"I'll break your heart." "Already broken."(2.3.2019)