Hospoda Garrison, oblíbený podnik šéfa podsvětí Tommyho Shelbyho, se stane terčem bombového útoku. Vyděrači ho pak přinutí k vraždě jednoho irského disidenta. (Netflix)

Kaka

Zdaleka ne tak úderný úvod jako u jedničky, ale vynahrazuje to znamenité a vcelku překvapivé finále. V posledních pár minutách se toho stane více, než predtím za celých 50. ()

Necrotongue

Od první epizody druhé sezóny jsem nic velkého neočekával a dobře jsem udělal. Šlo o tradiční pomalejší rozjezd, který by mě měl připravit na to, o co v nové řadě půjde. V tomto ohledu tvůrci úkol splnili, jen mě trochu mrzelo, že nepřišli s ničím novým, evidentně se mění jen nepřátelé titulního gangu. 4*- ()

Sany33

Príbeh: Tommy si napochoduje s chlapcami do Londýna a myslí si, že jeho barové ródeo zostane bez povšimnutia. Našťastie sa a scéne objaví jeho sok Campbel a zabráni neodkladnej smrti. Polly s jej vidinami moc príbehu nepridáva. A poprava írčana zatiaľ bez odozvy. Prevedenie: Po dlhšej dobe som sa opäť vrátil k tomuto seriálu a musím povedať, že tie piloti im moc nejdú. Iba ten koniec to zachránil od priemerného hodnotenia. 65% ()

drackula

Možno nie tak úderný úvod, ale o to poctivejší. Všetky možné teórie, ktoré som si niesol v hlave sa rozplynuli už v úvode a tak som ako divák začínal s čistým stolom. Situácia Peaky Blinders sa zásadne zmenila, ale Tommy Shelby je stále top. Bude aj teraz o krok pred všetkými? 80% Netflix ()

LachtanShows

Sam Neill mi zpočátku vůbec neseděl, asi i dost proto, že ho mám celý život zaškatulkovaného především z Jurského parku a od té doby jsem s ním moc projektů neviděl. Po několika dílech jsem mu ale sednul na lep a jsem zvědav, jak se bude vyvíjet nadále. ()

0verseer

Až na závernú scénu vcelku pomalý štart. Inak tradične štýlové a atmosferické stvárnenie ikonického industriálneho Anglicka.  Sklamala off-screen smrť Freddie Thorne-a, ktorý v úvodnej sérii rozhodne nebol zanedbateľnou postavou.  Campbell 2.0 s paličkou je o ešte o poznanie démonickejší a chladnokrvnejší ako predtým. O nových postavách sa zatiaľ len hovorí, na Alfieho Solomonsa v podaní Toma Hardyho sa zatiaľ len čaká. ()

PaTeXx

Velmi kvalitní rozjezd. Pomalý mi určitě nepřišel (zejména v závěru) a daleko od plného počtu jsem nebyl. Jen mi tam chyběla nějaká ta šťáva, která by mi to ještě potvrdila, abych nad tím vůbec nemusel přemýšlet. Hodně dobrý, Tommy. Hodně dobrý. ()