Tommy se pustí do podnikání se šéfem londýnského podsvětí Alfie Solomonsem. Pak se ale ukáže, že Solomons je dost nevypočitatelný, a to může Tommymu způsobit problémy. (Netflix)

Kaka

Ukecaná trojka bez výraznějších highlightů, snad jen vyjma posledních pár minut. Kromě zajímavé scény aukce a svěžího větru do plachet v podobě syna Pollyho, který má "smart eyes" a dobře zapadá do konceptu byznysu rodiny, tady není nic moc zapamatovánihodného. ()

Necrotongue

Třetí epizoda mě přece jen dokázala pobavit, nábor nových pekařů byl skvělý a musím ocenit i to realisticky vypadající podříznutí. Nečekaně mě zaujala i dražba, kdybych věděl, jaký mají tyto záležitosti závěr, mohla by se z toho stát má oblíbená zábava. ()

Trevor

Thomas Shellby sa rozhodne na dražbe kúpiť koňa, aby zvýšil svoje zisky z dostihov. Syn Polly sa stáva súčasťou firmy. Thomas čím ďalej tým viac rozmýšľa nad spôsobmi ako rozbehnúť seriózne podnikanie. Skvelá časť najmň vďaka záveru. ()

drackula

Zatiaľ najslabšia epizóda série a možno aj seriálu. Oceňujem, že tu vidíme priame dôsledky toho, že sa Shelbyovcom darí, ale inak sú tu len náznaky línií, po ktorých sa možno bude seriál posúvať. A to je menej ako je divák štandardne zvyknutý. Ale Tom Hardy opäť TOP. :D 70% Netflix ()

LachtanShows

Pravděpodobně mě prozatimní náběh druhé řady vůbec nenadchnul, když jsem se od Peaky Blinders skoro na půl roku odmlčel. Ovšem obecné téma a hlavně výprava seriálu se mi ohromně líbí, tudíž hodlám setrvat s vírou v to, že tato epizoda byla jen mírným krokem vedle. ()

0verseer

"He'll wake up. Probably won't have any teeth left but he'll be a wiser man for it, and the last thing he'll remember is your funny little joke." Alfie je bezosporu mojou najobľúbenejšou postavou seriálu, Tom Hardy je tu nezabudnuteľný. Fajn minizápletkou bol tragický príbeh naivného "kovboja", ktorému sa nálepku gangu Peaky Blinders v zinscenovaom a naoko nevinnom zatknutí nevyplatila. Adrenalínový záver potešil, čert ber nápadný plot armor hlavnej postavy... ()

swenyx

Solomonsovi zas jebne, ale to bude asi v každé jeho scéne :D To samý vlastně i Arthurovi, zas ten jeho amok a Tommy si našel klisnu. Čajový dýchánek se sendvičema pobavil. ()