Reklama

Reklama

Pacific Rim: Povstání

  • USA Pacific Rim: Uprising (více)
Trailer 3

Obsahy(1)

Poprvé jsme je dokázali zastavit. Jenže to, co mimozemští tvorové Kaiju napáchali na Zemi v prvním díle akčního sci-fi Pacific Rim byla jen předehra k tomu, co si pro lidstvo připravili teď. Hvězda Star Wars John Boyega a Scott EastwoodRychle a zběsile vedou tým, který je poslední nadějí na přežití planety. Členy tohoto týmu jsou piloti ovládající Jaegery, obří roboty, kteří jsou svou velikostí a vybavením schopní konkurovat stejně vybaveným Kaiju. Jake Pentecost (John Boyega) k nim dlouhou patřil, jenže pak se vykašlal na svůj talent i na odkaz svého otce, jenž v boji proti Kaiju obětoval vlastní život. Raději přežívá v ilegalitě a na živobytí si vydělává nejrůznějšími aktivitami za hranou zákona. Při jedné takové akci narazí na patnáctiletou Amaru, která dokázala ukrást a rozchodit původně k likvidaci určeného Jaegera. Než se tihle dva stačí pořádně seznámit, mají v patách Zákon. Aby unikli trestu, začlení se do programu výcviku nových pilotů Jaegerů. Jake po boku svého bývalého parťáka Lamberta (Scott Eastwood) jako instruktor a Amara jako nadějná pilotka. Všichni doufají, že si tréninkové schopnosti nikdy nebudou muset vyzkoušet v reálné válce. Jenže ta přichází. Dřív, než si všichni přáli, a ze směru, odkud ji nikdo nečekal. (CinemArt)

(více)

Videa (11)

Trailer 3

Recenze (475)

Asia_Power 

všechny recenze uživatele

Pacific Rim: Posrání dělá čest svýmu jménu protože v tomhle pokračování tvůrci posrali úplně všechno co jde. Jednička nebyla kdoví jakej sqost ale aspoň to byla průjemná zábava co dokázala vymejt mozek. Dvojka dokáže vymejt střeva protože se u ní poserete buddhožel se ale neposerete nadšením nýbrž vzteky co to DeRytíř natočil. Možná bude chyba u toho že scénář nepsal jeden debil ale rovnou čtyři s DeRytířem v čele. Něco mi říká, že každej napsal svůj kompletní scénář, pak všechny čtyři scénáře smíchali dohromady a následně vybrali každou pátou stránku díky čemuž bych pochopila že tento zkurvený brak nemá hlavu a ani patu natož aby měl smysluplný děj. Kdo se těší na potvory toho určitě potěší jejich vysoký výskyt jelikož za těch 111 minut jsou na plátně možná i čtvrt hodiny a to už za to přece stojí. Jediný co mě potěšilo je soukmenovkyně Tian Jing protože díky jejímu jménu jsem si vzpomněla na pornoherečku Tia Ling a mohla se po skončení této píčoviny krásně udělat. Tak díky Tian a patří Ti jedna * ()

Chrustyn 

všechny recenze uživatele

Del Torův Pacific Rim se povedl a souboj obřích robotů a ještě větších monster, pobavil všechny příznivce velkolepých filmů. Pokračování se objevilo tak nějak z čistajasna a nepřináší nic, čím by předchozí film doplnil, nebo obohatil. Ve výsledku se tak jedná o naprosto zbytečný film, který však dokáže slušně pobavit, ale nijak strhnout. Překvapivě se ani nedá říct, že by se jednalo o typické "větší" pokračování, protože výraznější akce je až v posledních 20 minutách a ani ta není vyloženě strhující. Na druhou stranu film slušně odsýpá a John Boyega by mohl být novodobý Will Smith. ()

Reklama

rollman1 

všechny recenze uživatele

10 let byl na Zemi klid. Ten však končí, když se objeví nová, horší hrozba. Piloti Jaegeru musí tak nasednout do svých zlatíček a opět někomu stylově nakopat. Bezpáteřní, akční, stylová podívaná, která dává jasně najevo, že při návštěvě kina máte nechat mozek doma. Na plátně se to řeže hlava nehlava a efekty jsou na špičkové úrovní. Pokud stále hledáte náhradu za nepovedené Power Rangers, tohle je ta nejlepší volba. Guilty pleassure roku. ()

Hitman_47 

všechny recenze uživatele

Zas takový průser, jaký se dal čekat od trailerů to není ... čili gogo power rangers se naštěstí tak úplně nekoná. Po zkouknutí Uprisingu ovšem budete na patře cítit pachuť nudlí. Čína se na filmu hodně podepsala. Takže je to hodně barevné (čti přepálené jak zm*d), a klasicky v čínském stylu tu kvantita značně převyšuje kvalitu. Řeč je samozřejmě o CGI, které dost trpí syndromem Jurského Světu .. je to fakt odfláknuté CGI, tvůrci se ani nesnažili ať triky vypadají reálně, takže je v pohodě trumfne jakákoliv AAA videohra, a za herci v každém záběru úplně vidíte to obrovské zelené pozadí. Vše se vysvětlí v titulcích, kde se pod kolonkou Visual effects objeví nějaké pro mě dosud neznámé studio, kde je až podezřele mnoho indických jmen. Film zachraňuje pouze Boyega a pak asi závěrečná bitka, která je celkem dlouhá (jop, fakt jediný klad této akční scény), ale pokud někdo čeká nějaké MMM jako, když v prvním díle zapli trysky v pěsti, když napálili dělovku obluďákovi, nebo když šli na druhého obluďáka a dali mu vypínáka obrovským tankerem, tak si nechte zajít chuť. Škoda, že tahle sérka bude mít nejspíš velmi sestupnou tendenci (jop, vyloženě chtějí udělat trojku) .. ale dokud budou číňani solit greens, tak to asi pojede. ()

misterz 

všechny recenze uživatele

Jednotka ešte trochu dokázala pobaviť, najmä oči pri vypnutom mozgu, no ale toto... jasný úpadok. Prečo musia vždy všetko zachraňovať pubertálne decká? Už som podobných filmov presýtený. Jediné čo trocha potešilo bola vizuálna stránka, aj keď tých Kaidžu súbojov tam mohlo byť viac, nielen na konci. Slabší priemer. 55/100 ()

Galerie (106)

Zajímavosti (23)

  • Svetová premiéra bola 15. 3. 2018 vo Vue West End v Londýne. (LuiCJ)
  • Názov filmu sa objaví až na jeho konci. (ČSFD)
  • Dvě významné postavy z prvního dílu, Raleigh Beckett (Charlie Hunnam) a Hannibal Chau (Ron Perlman), jsou ve filmu pouze zmíněny, ale nedovíme se více o jejich osudech. Beckettův osud je přiblížen v oficiální novelizaci, zatímco dění okolo Chaua sleduje šestidílná komiksová série „Pacific Rim: Aftermath“. (Israha)

Související novinky

PF 2018

PF 2018

24.12.2017

Začíná se nám finalizovat žebříček TOP 10 nejlepších celovečerních filmů, uvedených v české a slovenské distribuci v roce 2017: 1. Thor: Ragnarok, 2. Wind River, 3. Logan, 4. Paddington 2, 5. Dunkirk… (více)

Eastwood v Pacific Rim 2?

Eastwood v Pacific Rim 2?

01.07.2016

Obří roboti už naverbovali Johna Boyegu (Star Wars: Síla se probouzí) a teď házejí očkem po Scottu Eastwoodovi. Syn filmové legendy hraje posledních 10 let, až nyní ale přechází do blockbusterového… (více)

Pacific Rim 2 potvrzen

Pacific Rim 2 potvrzen

25.02.2016

Po třech letech máme konečně jasno v tom, jestli bude Pacific Rim 2. Guillermo del Toro ho původně chystal na léto 2017, nakonec to ale neklaplo a film zmizel z kalendáře premiér. Del Toro i přesto… (více)

Guillermo del Toro a Fantastická cesta?

Guillermo del Toro a Fantastická cesta?

08.01.2016

Remake slavné sci-fi z roku 1966, na který producentsky dohlíží samotný James Cameron, už se pokusila natočit kupa režisérů. K Fantastické cestě se dostali Roland Emmerich (Den nezávislosti), Paul… (více)

Reklama

Reklama