poster

Pacific Rim: Povstání

 • USA

  Pacific Rim: Uprising

 • USA

  Pacific Rim 2

  (neoficiální název)
 • USA

  Pacific Rim: Maelstrom

  (pracovní název)
 • Slovensko

  Pacific Rim: Povstanie

 • Kanada

  Pacific Rim: Uprising

 • Nový Zéland

  Pacific Rim: Uprising

 • Austrálie

  Pacific Rim: Uprising

 • Velká Británie

  Pacific Rim: Uprising

Akční / Sci-Fi / Dobrodružný

USA, 2018, 111 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • HAL
  ****

  První Pacific Rim je pro mnohé novodobá klasika stejně jako svého času Den Nezávislosti, a na jeho dvojku se nefalšovaně těšili - del Torovi ale trvalo sakra dlouho než si ji vydupal, a pak si ještě, chuj jeden, od režie obřího mechanářezu zběhnul k oscarovým indie romancím s rybami, takže megarobící zůstali na debutujícího DeKnighta (aspoň tradice divného jména zůstala). Ten má nicméně dost zkušeností s psaním scénářů a je to na výsledku vidět - del Torova stylovost a originalita mu sice chybí, ale drajv a lehkost s jakou sviští příběhem a množstvím postav a robotů nikoliv, a Pacific Rim 2 je tak snad nejsvižnější celovečerák ever - celé mi to uběhlo subjektivně tak za hodinku. Co při tom všem stihne na diváka hodit? Jeho dvojka v duchu nejlepších a nejhorších blockbusterový tradic má všeho víc - a hlavně víc Číny, protože hlavně pro její trh sequel vzniknul. Zvykejte si. Krom toho víc Jeagerů, víc epické řežby, víc nadsázky, víc hovadin v příběhu, a mnohem víc pokácených mrakodrapů, protože přesně toto chcete vidět. Špačkujícími piloty řízené Jeagery jak při boji s megavetřelci katanami krájí velkoměsta na nudlovku a vůbec nikdo při tom neřeší že to nedává moc smysl. Co tu chybí je wow efekt, čelisti zůstaly na podlaze kina před pěti lety, chybí tu Ron Pearlman, což je spatně, a chybí tu dávání Kaijuovi přes držku lodí, protože nic tak pošahaně cool už nikdy nikdo nenatočí. Ve výsledku tedy svižný a zábavný akční blockbuster s výborným Boyegou, snesitelnou loli jako jeho kopilotkou, a hrstí dalších herců, převážně teenagerů, kterých si nikdo moc nevšimne. Tedy ideální pro stejně tak teen publikum, které rádo velkou akci ve které vybuchne všechno a ještě se u toho odlehčeně hláškuje, ale tady se zároveň nemusí bát tak urážející debility a repetivní nudy jako v nekonečném pokračování Transformerů. 7/10(21.3.2018)

 • Caszidy
  ***

  Chtěl jsem si teď večer sednout a napsat nějaký duchaplný a objektivní komentář, jenže zjišťuji, že ze včerejší projekce už si pamatuji snad jen to, že vedle mě seděl Karel "Skejpr" Ondrka. Až tak dokonale dementní (sic!) je tento popcornový výplach a to rozhodně není špatná věc. Na odreagování opravdu dobrá volba. Samozřejmě pokud tohle veledílo neuvidíte na velkém plátně s ohlušujícím prostorovým zvukem, pak si odečtěte z hodnocení hvězdičku až dvě. Jinak Boyega je fakt sympaťák a vůbec, chemie tu funguje moc dobře.(22.3.2018)

 • -OverLord-
  ***

  Na jedné straně film o ničem, na straně druhé strhující digitální akční orgie, jaké na plátně dlouho nebyly. Filmu chybí zajímavější děj, napětí, emoce a neakční pasáže jsou nudné a nic neříkající. Naštěstí se tady vůbec nešetří skvělou digitální akcí a naprosto chaotickou megadestrukcí, která je pastvou pro oči a kompenzuje jinak průměrné teenagerské sci-fi, kterých je deset do roka.(23.3.2018)

 • Enšpígl
  *

  Nevím jestli byl dobrý nápad proložit febio fest tímhle barvným plechovým ničím, ale Zuckerberg taky nevěděl jakej nápad byl Facebook. V každým případě dobrá zpráva je, že film je lepší než jednička, špatná, že jednička byla absolutní dno, tohle už je "jen" dno. Taky už mně to nepřipomínalo Top Gun, už to připomínalo jen Transformers a Godzillu čili samej posun, ještě tak 29 dílů a podaří se Pacific Rim vyladit na strhující průměr. Zatím se musíme spokojit jen z nulovým charismatem hlavních hrdinů, mezi kterými není snad jediný kloudný dialog a příběh při kterým by i Žeryk přestal štěkat, ale zase je dobře že spousty lidí má práci a nezavlují na ulici i když pro diváka to vyjde na stejno.(21.3.2018)

 • Scalpelexis
  *

  Šmarja, mně bylo zle. Na začátek tedy poprosím, velmi slušně a s hodně vznešeným úmyslem: Prosím, nechoďte na to do kina, neplaťte těmto odpadním produkcím! Jistě, spousta lidí bude argumentovat: "Vždyť je to oddechové béčko, co tu děláš za scény?" Jen kdyby, protože tady se nepovedlo zhola nic. Idiokracie prolezla srkz naskrz scénářem, který by Vám zpatlal i Troška na koleni kvalitněji. Logické uvažování vyspělejší než u obsazených postav najdete u kapesníku. Všude vidíme jen oplzlou reklamu na Čínu, pozadí zelené jak brčál, klišé otřepanější a projetější co lehká dáma v důchodu, ba i u posmrtné řeči se zasměju více co zde. Roboti jsou docela sexy, ale když už člověk chce nějaký závěrečný megafight, tak se dočká naprosto trapného a antiklimatického konce. Ach jo. Škoda dalších slov. Hvězda jen za ok bitky a trolol píseň.(22.3.2018)

 • - Prvotní natáčení začalo 6. listopadu 2016 v Austrálii. Natáčelo se také v Číně, a to od 8. března do 30. března 2017. (DominikMH)

 • - 14. prosince 2016 byl oznámen oficiální název Pacific Rim Uprising. (DominikMH)

 • - Režisér Steven S. DeKnight uvedl, že závěrečný scénář byl kvůli výrobním omezením sepsán za pouhé 3 týdny. (griph)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace