Komentáře uživatelů k TV pořadu (2)

Vybralo se přes 13 miliónů korun. Myslím, že je to skvělé, že tady nejde o to posuzovat úroveň pořadu podle jakési laťky, ale podle toho, za jakým účelem je to všechno uspořádáno. A ten účel je více než lidský. Oceňuji všechny, kteří dají určitou částku, která určitě pomůže, protože na to mají a pomoci můžou a chtějí. Věřím, že by pomoct chtělo určitě víc lidí, ale ty prostředky zkrátka nemají. Já se u TV nikdy moc nedojímám, ale představte si, že byste byli v roli rodičů... Musí snášet všechno to psychicky a emocionálně... A když jim někdo může moci alepoň finančně, protože to také moc potřebují, tak proč hodnotit tenhle pořad jako odpad!? To opravdu nechápu! Je to pro dobrou věc, kde lidi ví, kam jejich peníze jdou... na rozdíl od jiných pochybných pouličních pokusů... Já to zkrátka beru z téhle stránky a nehodnotím atraktivitu, líbivost, režii a celkové provedení atd. A i když pana Boučka moc nemusím, jako moderátor je vynikající.(16.12.2012)

• Paity

Samozřejmě beru jako velmi záslužné všechny podobné snahy jak někomu pomoci, zvláště pokud jsou to děti. Pořad ale nebyl dobře udělán.(2.8.2013)