The Grinder (TV seriál)

Podvodník

Komedie

USA, 2015 - 2016, 7 h 55 min (Minutáž: 21–23 min)

Rhett Bear

Jeff Cardoni

Rob Lowe, Fred Savage, Mary Elizabeth Ellis, Hana Hayes, Connor Kalopsis, William Devane, Natalie Morales, Ervin Ross, Juan Carlos Cantu, David Bloom, Emily Arlook, E.J. Callahan, Jim Piddock, Timothy Olyphant, Melanie Liburd, Jonny Coyne, Leonora Pitts, Megan Heyn, Pat Healy, Ajay Mehta, Nigel Gibbs, Chris Butler, Jack Knight, Mark Berry, Keith Lucas, Kenneth Lucas, Jerry Minor, Sujata Day, Nathan Fielder, Rick Fitts, Walter Addison, Christina Applegate, Steve Little, Tonita Castro, Odette Annable, Rose Abdoo, Brian Huskey, Kumail Nanjiani, Gregg Daniel, Chelsey Crisp, Jarrad Paul, Will Greenberg, Dan Martin, Emmanuelle Chriqui, Nat Faxon, Alexie Gilmore, Michael Showalter, Kurt Yaeger, Amanda Landry, Alastair Duncan, Bruno Amato, Patrick Hume, Jason Alexander, Arielle Kebbel, Clyde Kusatsu, Jimmy Kimmel, Richard Schiff, Efren Ramirez, Scott Lawrence, Tony Sirico, Maya Rudolph, Colton Haynes, Jim Rash, Dennis Haysbert, Scott Beehner, Brook Kerr, Michael J. Sielaff, Crista Flanagan, Katherine McNamara, Karan Soni, Caroline Rhea, Jenna Fischer, Chris Klein, Paul Bates, Mason Vale Cotton, Erick Chavarria, Lisa Long, David Futernick, Anne Archer, Chloe Bridges, Matt Hobby, Phil Abrams, Brennan Keel Cook

Hodnotenie po 15. epizódach: Ale jo, Lowe nesklamal. Kvalitných nekáblových komdiálnych seriálov je ako šafránu (čítaj málo) a preto som viac než rád, že Rob Lowe si po skvelom Parks & Recreation našiel ďalšiu strelenú rolu, ktorá mu sadla ako uliata.(23.2.2016)

Moc fajn věc! ROb Lowe už měl komediální talent v Parks & Rec ( Ann Perkins! (☞゚ヮ゚)☞ ) Po pilotu 8/10(1.10.2015)

Grinder je podle mě nejlepší letošní novinkou mezi komediemi, která se představila na stanicích Velké pětky. Jenže tenhle názor bohužel nesdílí dostatek fanoušků a pro se stanice FOX rozhodla tenhle klenot po jedné řad ukončit. A pro je to další z těch ukončení, která budu kousat těžko a dlouho mi poleží v žaludku. Ale proč to vlastně bylo tak dobrý? Protože Rob Lowe je v roli televizního právníka boží a Fred Savage v roli skutečného právníka je mu více než dobrým spoluhráčem. Úmyslně přehnané utahovaní z televizního světa je jednou z věcí, které se musíte okamžitě zamilovat. Skvělá jednohubka, perfektně pobavila. Třeba takového hostování Timothyho Olyphanta nemá chybu. Navíc Rob Lowe byl za roli dokonce nominovaný na Zlatý Glóbus a přesto to nestačilo k prodloužení. FOX má očividně připravené ještě lepší komedie na příští rok a může si to dovolit zahodit do koše. No, to ještě uvidíme...(26.5.2016)

Sledovala jsem na slovenské televizi. S titulky. Je to hrozně ukecaný seriál a nestíhá se to číst.(5.5.2018)

PILOT: Famózní Loweova herecká sebeparodie, satirické rýpání do moderních sitcomů a vztyčený prostředník všem hnidopichům, strefujícím se do ostře sledovaných životů hollywoodské smetánky. Zatím zdaleka nejvtipnější komedie televizního podzimu a veliké překvapení!(1.10.2015)