Grinder je podle mě nejlepší letošní novinkou mezi komediemi, která se představila na stanicích Velké pětky. Jenže tenhle názor bohužel nesdílí dostatek fanoušků a pro se stanice FOX rozhodla tenhle klenot po jedné řad ukončit. A pro je to další z těch ukončení, která budu kousat těžko a dlouho mi poleží v žaludku. Ale proč to vlastně bylo tak dobrý? Protože Rob Lowe je v roli televizního právníka boží a Fred Savage v roli skutečného právníka je mu více než dobrým spoluhráčem. Úmyslně přehnané utahovaní z televizního světa je jednou z věcí, které se musíte okamžitě zamilovat. Skvělá jednohubka, perfektně pobavila. Třeba takového hostování Timothyho Olyphanta nemá chybu. Navíc Rob Lowe byl za roli dokonce nominovaný na Zlatý Glóbus a přesto to nestačilo k prodloužení. FOX má očividně připravené ještě lepší komedie na příští rok a může si to dovolit zahodit do koše. No, to ještě uvidíme...(26.5.2016)

Hodnotenie po 15. epizódach: Ale jo, Lowe nesklamal. Kvalitných nekáblových komdiálnych seriálov je ako šafránu (čítaj málo) a preto som viac než rád, že Rob Lowe si po skvelom Parks & Recreation našiel ďalšiu strelenú rolu, ktorá mu sadla ako uliata.(23.2.2016)

Sledovala jsem na slovenské televizi. S titulky. Je to hrozně ukecaný seriál a nestíhá se to číst.(5.5.2018)

PILOT: Famózní Loweova herecká sebeparodie, satirické rýpání do moderních sitcomů a vztyčený prostředník všem hnidopichům, strefujícím se do ostře sledovaných životů hollywoodské smetánky. Zatím zdaleka nejvtipnější komedie televizního podzimu a veliké překvapení!(1.10.2015)

Moc fajn věc! ROb Lowe už měl komediální talent v Parks & Rec ( Ann Perkins! (☞゚ヮ゚)☞ ) Po pilotu 8/10(1.10.2015)