Another Me

• Španělsko

Mi otro yo

Mysteriózní / Thriller

Velká Británie / Španělsko, 2013, 86 min

Původně jsem doufal, že se podívám na něco, bez složité zápletky, u čeho si vyčistím hlavu. To se o tomto filmu moc říct nedá. Docela zajímavé ztvárnění přemítání o vlastní existenci, zajímavě zpracované. Měl jsem možnost vidět pár herců, které jsem viděl už dřív v jiných rolích a je poznat, kdo umí víc a kdo méně, resp. komu jinde ušili roli na míru. Jo jo, u takovýchto filmů se to dost pozná.(11.6.2017)

Audiovizuálně perfektní film s tuhou atmosférou, ale filmu chybí nějaký pořádný zvrat, rozuzlení i smysl. Naštěstí má Another Me celkem krátkou stopáž, takže se to dá vydržet. Děj, který se moc nepohnul, tak promrhal svůj potenciál. V podstatě se od půlky filmu mohl děj dále rozvíjet a přinést něco nového, potom by ani neuškodila delší stopáž. Tohle bylo jen čekání na nic.(23.11.2014)

• Havaj8

První viděnej film se Sophie od GoT. Strašně skvělá, škoda těch vlasů tady, ale stejně se ještě pořádně neukázal její potenciál, tohle podle mě nebyla těžká role. To ale všechno ještě přijde, doufám. Film jako takovej moc nenadchnul, nic mysteriozního, co by dokázalo vyvolat mráz po zádech, tam nebylo a i to vysvětlení bylo slaboučký. Vizuálně to možná pěkně vypadalo, ale prioritní bylo, že to Sophie dokázala potahat celý sama.(25.1.2015)

• George Stobbart

Denné starosti teenagerky zo sídliska -alebo- ako sa od trápenia doma, cez trápenia v škole dostať až ku trápeniu s vlastným dvojníkom. Emo uspávanka starej matere s príjemne mysterióznym pozadím. Ako kraťas by to podľa mňa bolo fajn, ale takto to bolo občas už na hranici (ne)znesiteľnosti a komatického spánku.(15.10.2014)

• kaylin

Tak je hezké, že se v jedné roli může objevit člověk, který má roztroušenou sklerózu, na druhou stranu, je to skoro zbytečné, protože ten snímek to využívá hodně povrchně a chce nás dostat hned v úvodu. To se mu moc nedaří a napětí prostě nějak nefunguje. Místo toho máte celkem průhledný thriller s docela nudnou pointou.(21.10.2014)