poster

Another Me

 • Velká Británie

  Panda Eyes

  (neoficiální název)
 • Španělsko

  Mi otro yo

Mysteriózní / Thriller

Velká Británie / Španělsko, 2013, 86 min

 • MikeeTheory
  ****

  Pro mě celkem překvapení. Film sice nemá takový spád, aby do něj divák ihned pronikl, ale stačí trocha trpělivosti a správné nálady a odměna se dostaví. Herecké výkony dle mě navíc nejsou vůbec zlé. Samotná Sophie Turner je toho důkazem. Komentář k hudbě: Občas je těžké najít opravdové skvosty filmové hudby, ale když se to podaří, stojí to za to. Hudba je pro "Another me" strašně moc důležitá. Hlavně ona na vás totiž hodí celou depresi a tíživou atmosféru. Jméno Michaela Price by zde v informacích mělo být uvedeno. Ve svém oboru je totiž mistr!(19.10.2014)

 • Morholt
  **

  Klasická báchorka o ztraceném/nenarozeném/mrtvém dvojčeti, které se začne objevovat v zorném poli své šťastnější polovičky. Atmosféru to mělo parádní, to se musí nechat, ale obsahově to byla srajda, u které není o co stát. Já se na to koukal hlavně kvůli Sophii Turner, protože jsem byl zvědav, jestli je Sansa Stark mojí nejneoblíbenější postavou v GoT kvůli scénáristům, nebo je to herečkou a ani po Another Me si tím nejsem jistý. Zbytek castingu potěšil, ale herci zůstali trestuhodně nevyužití. Na jedno podívání oukej, ale od tak zkušené režisérky bych čekal něco víc, než jen béčkovou rádoby duchařinu. 40%(24.1.2015)

 • zsn
  ***

  Líbí se mi filmy o na život a smrt rozdělených dvojčatech, ale tento snímek byl hodně utahaný. Taky jsem čekala, že Jonathan Rhys Meyers zde bude mít excelentnější výstup, jak jsem zvyklá v jiných snímcích, kde hraje převážně hlavní postavy. Od hlavy, až po ty kožené boty je sakra sexy a to dnes evidentně stačí, že vyfasoval jen sekundární postavu milence. Rhys Ifans je zase takový můj smutný baset. Mám ráda filmy s ním, ale tento mi prostě nestačil.(24.11.2017)

 • kaylin
  *

  Tak je hezké, že se v jedné roli může objevit člověk, který má roztroušenou sklerózu, na druhou stranu, je to skoro zbytečné, protože ten snímek to využívá hodně povrchně a chce nás dostat hned v úvodu. To se mu moc nedaří a napětí prostě nějak nefunguje. Místo toho máte celkem průhledný thriller s docela nudnou pointou.(21.10.2014)

 • Aljak
  ***

  Celkom dobrý námet s pútavou atmosférou zničený podivným vývojom deju, ktorý sa čím ďalej tým viac menil na nejaké nadrealistické fantasy. Po vizuálnej stránke to bolo však naozaj vysoko kvalitné "divadlo", len škoda, že ten príbeh sa napokon zvrtol do tých duchárskych sfér. Po celý čas som dúfal, že to bude mať nejaké logické a realistické vysvetlenie, no akosi som sa nedočkal. Škoda, potenciál v tom určite bol...(22.11.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace