poster

Nejdrsnější kamioňáci světa (TV seriál)

 • Velká Británie

  World's Toughest Trucker

Dokumentární

Velká Británie, 2012, 8x45 min

Hudba:

Didier Rachou

Střih:

Duncan Thomsen
(další profese)
 • +sfinx+
  odpad!

  Čekal jsem (vzhledem k britskému původu) změnu oproti blbostem, jakými jsou Kdo přežije nebo ty nejrůznější závody. Naneštěstí americká hloupost a nutnost udělat ze všeho co největší šou pro co nejprimitivnější publikum už dorazila i sem. Drsný je na této kravině jen její název. Ti blbci, co se toho zúčastnili, mají k drsňákům velmi daleko. Neoholená huba z nikoho borce neudělá a mimo to jsou to obyčejní tupci projíždějící se v cizích zemích. Porušují zákony, pořvávají na místní, přestože sami by neměli mít řidičák ani na tříkolku. Když se něco rozbije, hurá pro ty místní šikulky, na které předtím nadávali, a sedneme si do škarpy, než to bude hotové. Zlaté "Trucky na ledě". Měl bych dát alespoň jednu hvězdu za to, že kecy těch "řidičů" vcelku (oproti jiným rádobysoutěžím) omezili a velká část stopáže jsou poměrně dobré záběry, ale nechce se mi. I tak jsou většinou nesympatičtí - hlavně nikdy nepřiznat chybu a každý proslov zakončit: "..já to nakonec vyhraju".(5.11.2013)

 • only_serials
  ***

  První díl naprosté nadšení... postupem času ale docela stereotyp, navíc se mi zdá že spousta situací byla od autorů až moc uměle vykonstruovaná, kvůli snaze udržet nějakou zábavnost..(20.10.2013)

 • RichardLev
  ****

  Dávám jednu hvězdu navíc za Kanadu a Himaláje. Já mám hory prostě rád a ty cesty tam byly fakt pekelné. Kamioňáci jsou sympaťáci a dostávají se do různých šlamastyk. Nečekejte žádná super dobrodružství - není to film, je to realita. Ani tak však napětí nechybí. Jestli bude druhá série, s chutí se zase podívám. Kde jinde můžete vidět Buddhistického mnicha, jak dává americkému redneck kamioňákovi požehnání na cestu? :-D(4.3.2013)

 • sator
  **

  Snaha svést se na vlně populárních dokumentů o kamionech a řidičích u mě nevyšla...(26.8.2014)

 • FFilipCZ
  ****

  Zajímavý seriál z prostřední kamionové dopravy. Líbí se mi obměna přepravovaného zboží, prostředí, ale největší + dávám i za obměnu soutěžících dvojic. Tento aspekt hodně prospívá napínavosti a originálnosti, stejně tak jako koncept sbírání bodů. Proto 1* navíc.(14.10.2013)