Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Tajní policisté z L.A. obcházejí zákony, aby mohli porazit mocnou drogovou mafii ve Spojených státech. Tato cesta do drogového podsvětí, která je volně inspirováná kdysi nejmocnějším mexickým lídrem drogového kartelu, jde na dřeň.. Když elitní jednotka losangelských tajných poldů z drogového, Jednotka 123, začne odloupávat vrstvy mocného drogového kartelu, aby podkopali jejich manipulativní vliv, jde do tuhého. Jde o studii lidskosti policistů a výzvy, které čelí, když se jejich oddanost vůči blízkým dostane do střetu s jejich věrností úkolu a schopností chránit ostatní. V jedné chvíli ponořeni do pompy losangelského kouzla a v druhé zapleteni do ošuntělé spodiny města, „DISRUPT/DISMANTLE“ sleduje tyto policisty v jejich boji muže proti muži s nelítostným, ale přesto svůdným nepřítelem. Tento příběh sice opakuje známý scénář poldové vs. záporáci, ale představuje jej s novou silou, čerstvý a zaměřený na život odhodlaných policistů, kteří rozhodují – a chybují. Jak nálezy těl začínají zakalovat vyšetřování - včetně brutální vraždy jednoho z nich – Jednotka 123 přehlíží zákon, aby porazila nejmocnější drogovou mafii ve Spojených státech… (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (6)

CradleSKS 

všechny recenze uživatele

beckovy, mozna i ceckovy akcni filmek..jedine co stoji za vyzvednuti jsou pekna auta a herecky, jinak bezduchy dej, neprosto bez jakychkoliv prekvapeni..v ramci kartelu a narcos jsou urcite lepsi filmy (Escobar, atd.) nebo serialy (Narcos, Gomorra) ()

Johnny.ARN 

všechny recenze uživatele

Klasický dej, klasický záver. Nič inovatívne. Aspoň že herečky boli pekné, prostredie atraktívne a malo to aj nadupané autá. 2 z 5 ()

Galerie (10)

Reklama

Reklama