Nikdo není dokonalý

Oliver Andrásy

Scénář:

Oliver Andrásy

Účinkují:

Elena Vacvalová (moderátor), Oliver Andrásy (moderátor), Marcel Forgáč (moderátor), Milan Junior Zimnýkoval (moderátor), Marián Čekovský (moderátor) (více)

Oliver Andrásy, Eňa Vacvalová a ich hostia v talk show, ktorá vás presvedčí, že aj múdry občas schybí. (oficiální text distributora)

Radko

Ľudia sa najradšej smejú na nešikovnosti a nevedomosti iných. Z pohodlia obývačky sa prehýbajú od rehotu na odpovediach všetkých tých kamerou starostlivo vyberaných vzoriek hrdého slovenského národa s katolícko-evanjelicko-židovsko-pravoslávno-gréckokatolícko-jehovistickou tradíciou: cigánov, ľudí s mentálnou subnormou, alkoholikov, bezdomovcov, žiakov špeciálnych učilíšť, polohluchých starcov a babiek a tých, ktorým ich odpovede zámerne zle zostrihali. Jedna hviezdička za odpoveď na otázku, kto je to gejša: "Kurva, no né zdejšá.". ()

MM_Ramone

"Nikto nie je dokonalý" je sviežím oživením zábavného formátu, ktorý sa dlhé roky objavoval na televíznych obrazovkách pod názvom "Aj múdry schybí". Zmenil sa názov. Zmodernizovali sa kulisy. V publiku sedia samí sympatickí mladí ľudia. A predovšetkým sa vymenila opozerana a skôrnatená moderátorská dvojica. Frflavá Elena Vácvalová a mimoriadne trapný Oliver Andrásy sú minulosťou. Kormidla sa chopili pohotoví, vtipní a inteligentní chlapíci - Marcel Forgáč a Milan Junior Zimnýkoval. Práve vďaka týmto dvom týpkom sa podarilo túto reláciu úspešne zrecylkovať. ** ()

SOLOM.

Je pravdou, že od té doby co vyměnili moderátory, se úroveň pořadu zvedla. Andrásy mi nikdy nebyl zrovna moc sympatický ani vtipný. Každopádně ten „sběr“ odpovídajících občanů byl geniální – to kde proboha vždycky vyhrabali. Občas mi přišlo, že natáčeli přímo v nechvalně proslulém Luníku… ()

claudel

Neviděl jsem ani jeden díl Krampolova pořadu, protože jsem vůči němu měl trochu předsudky. Ale jedné páteční noci jsem náhodou narazil na slovenskou verzi a od té doby se z toho pro mě stala téměř pravidelnost. Po vyčerpávajícím pracovním týdnu, někdy plného nasrání, je tenhle pořad skutečně dobrý relax. Marcel a Junior jsou mi celkem sympatičtí, zvou si zajímavé hosty a hlavně otázky jsou nejspíš hodně záměrně kladeny především panoptikálním figurkám, které nejsou schopny zařadit Slovensko do správného kontinentu. Neviděl jsem však starší verzi s Andrásym a Vacvalovou, takže nedokážu posoudit, zda se formát již nevyčerpal, jak zde někteří uživatelé kritizují. ()

Marek1991

S takýmto oživovaním tohto formátu nesúhlasím, navyše je to už trocha trápne. Nad rozumnosťou tejto vecičky sa dá pochybovať, čím ďalej tým viac mi aj predchádzajúci Aj Múdry schybí a tento ako následník pripadajú silené, trápne a zhovaďujúce národ. Nie je to nejaká štatistická zaujímavosť, vyberať ľudí pochybných už na pohľad, aby zo seba urobili hlupákov a mi sa na tom zabávali. Prestáva to byť pre mňa zaujímavé. ()

corpsy

Samozrejme, že najväčší hláškari a najväčšie hlášky mali svoj vrchol v 90. rokoch a na začiatku milénia, ale tento reboot ( veď treba používať dnešné ,,domáce,, termíny ) je v celku obstojnou poctou jednému obrovskému hitu slovenskej televízie. ()

dyfur odpad!

....čiže vyberieme už na pohľad nie príliš rozumom obdarených ľudí , spýtame sa ich na znalosti,ktoré by mal vedieť žiak základnej školy....samozrejme,že v drtivej väčšine to vedieť nebudú,dosť často "šplechnú" niečo ozaj blbééé a budeme sa tomu smiaaaaať ako diví ...no a dvaja hostia tipujú koľko ľudí bude vedieť správne odpovedať.Či uhádnu alebo nie ,úplne jedno, lebo smejeme sa všetkému , vrátane trápnych hlášok Vacvalovej i Andrášiho....to Krampolova relácia má o niečo lepšie "grády" - Krampol je aspoň vtipný obvykle. ()

Martin741

"Humor" dvojice Andrassy a Vacvalova ma zaujima asi tak, ako ranna stolica dochodcu, ktory uz 2 tyzdne bojuje s uplavicou ....... zlaty humor dvojky Satinsky - Lasica. Pripadne odporucam siahnut do starsej tvorby, k Burianovi, Werichovi ......len tento hnoj fakt nie. 5 % ()

peiton

Aj by sme sa tešili,že sa osvedčený program vrátil na obrazovky,keby sa vrátil vo výrazne inovovanej podobe.No takto má človek dojem,že sa díva na reprízy spred x rokov,kde sa únavný a unavený Andrássy dookola zabáva na vlastných nevydarených bonmotoch,akoby zastal v čase. ()

majo25

Nová show pokračuje tam, kde skončila stará. Nič nové, ale možno diváci (teda okrem mňa) ani nič nové nechcú a chcieť ani nebudú. Hodnotenie: 60% ()

3n3my odpad!

Môže mi niekto poradiť čím túto reláciu oživili tí dvaja trapkovia Junior a Marcel? Sám som na nič neprišiel, odpad! je zdá sa adekvátne hodnotenie... ()

Skuby47

Zábavný pořad, který je sondou do našich neznalostí a který formou anketních otázek zpovídá lidi z ulice. Je zřejmé, že dotázaných musí být mnohem víc, než se jich objeví v pořadu, protože jsou vybíráni jen ti respondenti, kteří řeknou něco vtipného, co diváky pobaví. Tak si vzpomínám na jednu pohlednou dívku s moderním přístupem, která na dotaz jaké plody má dub, vzala na pomoc mobil s tím, že si to vygoogluje. A podařilo se! Je to pořad u kterého se pobavím i já. ()

TKKMR

Dvojica Andrásy & Vacvalová už nemala divákovi čo ponúknuť, ich výmena na Marcela a Juniora bola výborným ťahom a priniesla do relácie nový svieži vietor. ()

Autogram

Oživenie tohto formátu na verejnoprávnej televízii ma prekvapilo tentokrát kladne, lebo som mal šťastie na hostí: Miroslav Donutil a Emil Horváth ml. Ich historky prebili aj trápny smiech Andrásyho, bolo treba len pretrpieť anketové otázky a odpovede. Celkový dojem závisí výlučne od hostí. (23.5.2013) –––– Výmenou starých moderátorov za Juniora a Marcela z Funrádia relácia chytila druhý dych a nabrala celkom iný rozmer. Aj otázky a odpovede sa zdajú nejaké „rozumnejšie“, tým myslím zábavnejšie. (27.5.2014) ()

ghatos

Ve slovenském podání dostává tento formát pořadu zcela nový rozměr :) . Jako některé perly, co vyvalí ze sebe cikáni i bílý...neskutečné :) :) . 67%. ()

tommy187

Vacvalová, Andrásy a odpovede nášho múdreho národu. Televízia chce aby sme pozerali na to, akí sme neinteligentní a ako nemáme "široký obzor". A prečo nie? Nasmejem sa, oddýchnem si a uvoľním sa. Kultová a dobrá show, odo mňa ***. ()