Nikdo není dokonalý

Oliver Andrásy

Scénář:

Oliver Andrásy

Účinkují:

Elena Vacvalová (moderátor), Oliver Andrásy (moderátor), Marcel Forgáč (moderátor), Milan Junior Zimnýkoval (moderátor), Marián Čekovský (moderátor) (více)

Oliver Andrásy, Eňa Vacvalová a ich hostia v talk show, ktorá vás presvedčí, že aj múdry občas schybí. (oficiální text distributora)

Marek1991

S takýmto oživovaním tohto formátu nesúhlasím, navyše je to už trocha trápne. Nad rozumnosťou tejto vecičky sa dá pochybovať, čím ďalej tým viac mi aj predchádzajúci Aj Múdry schybí a tento ako následník pripadajú silené, trápne a zhovaďujúce národ. Nie je to nejaká štatistická zaujímavosť, vyberať ľudí pochybných už na pohľad, aby zo seba urobili hlupákov a mi sa na tom zabávali. Prestáva to byť pre mňa zaujímavé. ()

MM_Ramone

"Nikto nie je dokonalý" je sviežím oživením zábavného formátu, ktorý sa dlhé roky objavoval na televíznych obrazovkách pod názvom "Aj múdry schybí". Zmenil sa názov. Zmodernizovali sa kulisy. V publiku sedia samí sympatickí mladí ľudia. A predovšetkým sa vymenila opozerana a skôrnatená moderátorská dvojica. Frflavá Elena Vácvalová a mimoriadne trapný Oliver Andrásy sú minulosťou. Kormidla sa chopili pohotoví, vtipní a inteligentní chlapíci - Marcel Forgáč a Milan Junior Zimnýkoval. Práve vďaka týmto dvom týpkom sa podarilo túto reláciu úspešne zrecylkovať. ** ()

1mArc0

Ich najlepší ročník Junior a Marcel bol 2014. Ďaľie dobré časti boli s Knechtovou (2014, 2016), Hargašovou (2016), Tully, + Grešo (2015), Sládečková (2015), Šinkorová (2015), Pomajbo (2016), Kubáni (2016), Hudák + Buckingham (2016), Cmorík + Farkašová (2016), Vajda (2016), Čekovský (2015), David + Hryc (2015) Výber z tvorby ;) : „ Horí ohník horí, na kráľovej holi, kto že ho nakládol?... ako to ďalej pokračuje"... Velmo dobre......" „ Ona na to nemá rozum ...“ „ Normálne včera mi napadlo, svetové strany ...“ „ Pat a Mat: čistý slovenský parlament ...“ „ Majú to radi chlapi.... je im to veľmi blízke..... Tak to možu byť, ženy cecnaté a majú postavu jak vy, a budú za vami 150.... ste jak manekýnka “ „ Eustachova trubica... oooo to moc jaká trubica ... ja viem to sa nevypráva ... a vy ste mala bábo ... ja som schopný ...“ „ Dindaj, dindaj,lebo dám pánovi ... “ „ Výborný bol ten, čo ťa hral ... “ „ Jarmila Hargašová - Lajka + moderovala nočné pusy alebo láskanie “ .... „ Vodca rómov, Rómančík “ /50 %/ ()

claudel

Neviděl jsem ani jeden díl Krampolova pořadu, protože jsem vůči němu měl trochu předsudky. Ale jedné páteční noci jsem náhodou narazil na slovenskou verzi a od té doby se z toho pro mě stala téměř pravidelnost. Po vyčerpávajícím pracovním týdnu, někdy plného nasrání, je tenhle pořad skutečně dobrý relax. Marcel a Junior jsou mi celkem sympatičtí, zvou si zajímavé hosty a hlavně otázky jsou nejspíš hodně záměrně kladeny především panoptikálním figurkám, které nejsou schopny zařadit Slovensko do správného kontinentu. Neviděl jsem však starší verzi s Andrásym a Vacvalovou, takže nedokážu posoudit, zda se formát již nevyčerpal, jak zde někteří uživatelé kritizují. ()

RigorMortis

Ako píše Marek1991, ani ja nesúhlasím s oživením pôvodného AMS. Ako "náhodná" vzorka opýtaných už klasicky najväčšia zberba - čierna chamraď, feťáci, alkoholici a ľudia s IQ pri hranici mentálnej retardácie. Zmes takýchto pochybných indivíduí mala diváka pobaviť. Desí ma, keď si uvedomím, že ľudia neschopní rozoznať pupočnú šnúru od dentálnej nite majú právo voliť. Ani nejakí akože vtipní moderátori z rádia situáciu nezachránia, ľudský odpad Sajfa, ktorý musí byť v každej riti, už vôbec. 1* z úcty k ex-moderátorskému duu Vacvalová - Andrássy a za nostalgiu. Chodte mi s tou vecou z očí. ()