Reklama

Reklama

Epizody(20)

Obsahy(1)

Příběh se točí kolem spokojeného manželského života bývalého fotbalisty a jeho manželky, bývalé modelky, který je vážně narušený po příchodu panovačné tchyně z Prahy. Tchyně se stává postrachem celé rodiny - nikdy nevíš, kdy se objeví; nikdy nevíš, kdy tě ovládne; nikdy nevíš, kdy zaútočí. Každý z členů rodiny je jiný, ale neumí bez sebe žít. Třígenerační československá rodina, která řeší víceméně běžné životní situace, se stává pro českého diváka vtipným zrcadlem jeho vlastního života. (TV Prima)

(více)

Recenze (46)

kingik 

všechny recenze uživatele

Až se jednou budou ptát talentovaných herců co je vedlo k účinkování v nepovedeném sitcomu určitě neodpoví na rovinu. Je to pak také mimo jiné důsledek toho, že si byli vědomi v čem hráli a do čeho šli. Na co vidět trápící se Laurinovou, Švandovou nebo Labudu když si evidentně ve svých bohatých hereckých kariérách vybrali slabší chvilku a kývli asi ze staré známosti nebo možná z úcty na nabídku Petra Marcina natočit sitcom, který bude původní, vtipný a nemůže v podstatě selhat, protože se poučil z chyb spřízněných situačních komedií a je navíc po delší době československý. Mezinárodní herecké spojení mnoho kvality do trapných vod sitcomů nepřineslo a tak se před divákem rozestřelo mnoho úterních večerů ve kterých se nedá ničemu smát a spíše to celé přijde vniveč takovým tím chabým přístupem k žánru, který vypadá na natočení velmi jednoduše, ale právě v tom je jedno z mnoha úskalí. Scénáristické slabiny jsou na takto krátké ploše i prostoru zatraceně znát a pokud režie vykazuje nezvládnutí základních zásad žánru, je zaděláno na pěkný průšvih. Najednou jsou i herci dost prázdní ve svém projevu a Peter Marcin, který je zkušeným matadorem na sitcomové scéně, zase nemůže spasit vše. Ještě dlouho bude našim tvůrcům trvat než konečně pochopí, že v sitcomech jsou oproti svým americkým kolegům, zcela bezradní. Mé hodnocení: 20% ()

klerik odpad!

všechny recenze uživatele

Nedávam takto zlé hodnotenie často, ale teraz musím. Kým KUTIL a SUSEDIA boli znesiteľné slovenské sitcomové začiatky, pri tomto sa nedá zasmiať takmer pri žiadnej scénke. Marcin prekvapivo nezaujímavý (práve od neho som nečakal, že bude hrať a písať stále to isté), československé obsadenie trápne. Mám rád ZITU NA KRKU a dokonca sa viem zasmiať aj na HOĎ SVIŠŤOM. Hlavne, že sa máme radi... je príšerné... ()

Reklama

evilmind odpad!

všechny recenze uživatele

Hodnotím jen pilot, protože další díl určitě už neuvidím. Něco tak neuvěřitelně trapnýho je málokdy k vidění i v našich podmínkách. Neznám toho Slováka, co to vytvořil, takže netuším, jestli třeba na Slovensku není vtipnej někde jinde v něčem jiném, ale tohle bylo fakt dno. Nevtipné, ubohé, amatérské, i Novácká estráda na Silvestra je proti tomu gejzírem skvělé zábavy. ()

kulyk 

všechny recenze uživatele

Víte - jedna věc mi na katolictví mrzí ponejvíce. Ponechává onu (údajně bohulibou) možnost zaskočit za farářem, orálně jej uspokojit pravdivým příběhem, zasunout eurobabku hodnoty vyšší, než malé do kasičky s přibitým masochistou a je odpuštěno. Pak se může stát, že degeneráti, páchající podobná zvěrstva, usínají s čistým svědomím. Hvězda navíc za to, že se výjimečně nejedná o českou ostudu. Díky Bohu za naše hrdinné bezvěrectví. ()

Fretakata odpad!

všechny recenze uživatele

Vrchol hnusu je montovany smiech publika - aby divak vedel, teraz to bolo vtipne...brrrr. Labuda, ktory mal sediet za smrt dvoch zabitych zien (proste jazdil ako prasa) + mal byt 1x tyzdenne bity za svoj prejav (tusim v CT), kde s odpornou hereckou retorikou a presvedcivym ksichtom vyhlasil, ze on sa veru neciti byt vinny - ani pred ludmi - ani pred bohom... Ale zrejme by ho cerstva zlocinna amnestia kradloša pier aj tak omilostila, pan exprezident by mal tento serial za trest sledovat , kazdy diel 3x, pustene pekne nahlas. ()

Galerie (30)

Zajímavosti (2)

  • V každej epizóde zaznie veta: „Hlavne, že sa máme radi..." (ČSFD)
  • Celé natáčanie vyšlo na 616 tisíc eur. (tommy187)

Reklama

Reklama