Supermama

Talk-show
Slovensko, 2013

Účinkují:

Renáta Názlerová

Mamy radia mamám. Pre každú mamu sú najdôležitejšie informácie, ktoré jej pomôžu pri starostlivosti o dieťa. SuperMama je talkshow, ktorá každý deň sprostredkuje rady diskutujúcich mám diváčkam pri televíznych obrazovkách. Poradí im, čo majú robiť, keď chcú svoje dieťa odnaučiť zaspávať na rukách, ako sa vysporiadať s rastúcimi zúbkami, podľa čoho si vybrať škôlku, do ktorej svoje dieťa zapíšu a mnoho iných tém. Pridajte sa aj Vy cez fan page Supermama na Facebooku a staňte sa súčasťou nášho vysielania. (oficiální text distributora)

Marek1991

Príjemný program vhodný pre mamy, v ktorom sa aj diskutuje, avšak čo je jeho chybou je, že nie je v programovej štruktúre verejnoprávnej televízie, ktorá by dokázala eliminovať nežiadúce vplyvy komercie, trendov, účelovosti a mnohé podstatné informačné chyby, ktoré tam odznejú. Moderátorská časť je opodstatnene kritizované, lebo to pôsobí ako besiedka, ktorú by zvládli mamičky a poradcovia aj bez moderátorov. Avšak program je len v začiatkoch, možno sa časom vyprofiluje v poradňu akou bol napríklad Dr. Oz, ale keďže slovenskú televíznu scénu, najmä tú komerčnú už dosť dobre poznám, muselo by nastať veľké prekvapenie a preto tento komentár vyzerá byť odo mňa k tejto relácii ako konečný. ()

RigorMortis

Ach jaj... A ešte raz: Ach jaj... Feminizmus až to bolí, moderátorka, ktorá sa na niečo takéto absolútne nehodí (aspoň podľa môjho názoru) a hlášky, nad ktorými som sa fakt pobavil. Jednu hviezdu za volajúceho s "masturbačným problémom" a tú sympatickú tmavovlásku, ktorá sedela na kraji. ()

MM_Ramone

Zdá sa, že TV JOJ našla svoju novú hviezdu. Stopäťdesiat kilová matróna Renáta Názlerová, ktorá sa pravidelne objavuje v ochotnícko amaterskej televíznej fraške pre hlupákov zvanej „Súdna sieň“, začala začiatkom roku 2013, moderovať svoju vlastnú talk-show. „Supermama“ je špeciálne zameraná na ženské publikum. Je určená predovšetkým pre ženy, ktoré sa starajú o svoje malé ratolesti alebo ešte len čakajú na prírastok do rodiny. Je to relácia pre mamy. Mylím, že by sa to viac hodilo do programovej štruktúry verejnoprávnej televízie. * ()

Kozy9 odpad!

Nadmerná dávka feminizmu varená na priame poludnie nepôsobí ako program, ktorý by mal poradiť, ale skôr pobaviť. Keďže každá žena má pohľad na určitú problematiku iný, tak nie je zrovna efektívne vypočuť si desiatky možností ako sa to má (možno nemá) robiť. Naozaj jediným plusom celej show, je fakt, že je schopná vyplniť volný čas nudiacim sa mamičkám, čo ich deti našťastie spia. Celý program vyznieva iracionálne a neschopne. Úprimne si neviem predstaviť komu by pomohlo takéto bezduché klábosenie. Každý inteligentný človek si radšej preštuduje odbornú literatúru, či internet alebo dokonca radšej vyhľadá odbornú pomoc. ODPAD! ()