Bučkovi - slunce, seno, vesnice (TV pořad)

Bučkovci - SLNKO, SENO, DEDINA

Reality-TV

Slovensko, 2013

• Gromnir23

Co to je??? Rodina uječených buranů a jejich denní starosti, tohle je už opravdu pořad pro hašišáky. Nevím co je na JOJce za úchyláky, že je napadne tohle točit. Nezbývá než litovat kameramany, kteří s rodinou tráví celý den a hned za nimi je politování hodná práce ve střižně, kde nad tímto materiálem omdlévá hrůzou nebohý střihač.(26.8.2014)

• Wacoslav1

Tak jsem včera navštívil svoji oblíbenou zemi Slovenskou a večer jsem v hospodě nedobrovolně (holt to tam měli puštěný) na TV Joj sledoval asi hodinu tenhle skvost. No co vám budu povídat z každým vypitým drinkem hladina mého úžasu nad tím co sleduji stoupala. Je to samozřejmě čistej odpad. jestli takhle vypadá průměrná Slovenská rodina, tak to ámen Bratia. Ženský tají těhotenství, bráchové si kecají do výchovy dětí. No masakr nakonec dám 1* za toho Jána jak furt opakoval v tom autě : Čo ti šíbe? Ti šíbe? Ti šíbe??? 15%(23.11.2014)

• Jello Biafra

Reality show, ktorej hlavní aktéri sú tlupa zdegenerovaných asociálov z nejakej diery na strednom Slovensku. Absolútne nepozerateľný hnoj, kedy má divák sto chutí dotyčných Bučkovcov za ich otrasné správanie zlynčovať. Neuveriteľné aký odpad spoločnosti sa dnes môže dostať na televízne obrazovky. A potom sa čudujeme že my Slováci sme v zahraničí považovaní za dementov.(18.2.2013)

• Karamanlis

Čo by už len nespravili nenažrané slovenské vidláčiská za lóve? Pokiaľ komerčná TV platí, tak nie je problém pred kamerami zhodiť vlastnú mater či úplne znemožniť svojho manžela a vykričať na plnú hubu všetky jeho nedostatky. Nepochopil som zmysel tejto relácie - takáto sonda do každodenného života horehronských vidiečanov podľa mňa nie je žiadnym spôsobom originálna ani zábavná a sotva si nájde svoje publikum.(15.1.2013)

• MM_Ramone

"Bučkovci - Slnko, seno, dedina". Reality show z produkcie televízie JOJ, ktorá sleduje dianie v buranskej rodinke Bučkovcov, ktorí si hrdo hospodária na svojom špinavom, zanedbanom gazdovstve. Hlavou tohto podivného klanu je hyperaktívna, večne alkoholom povzbudená, mamka Anka. Jej obézny manžel Jano je lenivý hypochonder. A ich traja dospelí synovia, Jano mladší, Jožo a Tomáš, ktorých priemerné IQ odhadujem tak na necelých päťdesiat, sú teda vskutku poriadne zadubení křupani. Je až zarážajúce, že takýto typ relácie je zaradený v hlavnom vysielacom čase. Je to totiž totálny odpad!(4.3.2013)