Bučkovi - slunce, seno, vesnice

(pořad)
  • Slovensko Bučkovci (více)
Reality-TV
Slovensko, 2013, 65 min

Hvězdy slovenské reality show Farmář hledá ženu, bratři Tomáš a Jan, se vrací a tentokrát i s celou rodinou. Hlavou rodiny je maminka Anka, která se s ničím nepáře. Poznáte i svéráznou babičku, která ráda křičí, nebo otce Jana, který farmaření nesnáší, ale o to víc miluje jídlo. (TV Prima)

*CARNIFEX*

Chceli by sme takýchto relácii viac :) Potom si totiž človek veľmi rýchlo uvedomí, aký je vo všetkej počestnosti - "inteligentný". Bučkovci ako rodina, rozhodne nie sú "odpad". Je to proste klasická família, žijúca v tejto krajine, ktorá sa neštíti za pár €, prezentovať svoju vrodenú "jednoduchosť". Každopádne, názor užívateľa: "MichelSmith-a" : Nesporne zábava pre inteligentných, tých čo pochopili, že zložité filmy pre zložitých ľudí, sú už "out", pričom v dnešnej dobe, kedy vám z toho už jebe, a nespáchali ste samovraždu len preto, že čakáte pre pocit životnej útechy na smrť suseda, ktorého pes vám každé ráno osere trávník, je lepšie byt jednoduchý! :) - rozhodne stojí za zamyslenie. ()

MM_Ramone odpad!

"Bučkovci - Slnko, seno, dedina". Reality show z produkcie televízie JOJ, ktorá sleduje dianie v buranskej rodinke Bučkovcov, ktorí si hrdo hospodária na svojom špinavom, zanedbanom gazdovstve. Hlavou tohto podivného klanu je hyperaktívna, večne alkoholom povzbudená, mamka Anka. Jej obézny manžel Jano je lenivý hypochonder. A ich traja dospelí synovia, Jano mladší, Jožo a Tomáš, ktorých priemerné IQ odhadujem tak na necelých päťdesiat, sú teda vskutku poriadne zadubení křupani. Je až zarážajúce, že takýto typ relácie je zaradený v hlavnom vysielacom čase. Je to totiž totálny odpad! ()

Wacoslav1

Tak jsem včera navštívil svoji oblíbenou zemi Slovenskou a večer jsem v hospodě nedobrovolně (holt to tam měli puštěný) na TV Joj sledoval asi hodinu tenhle skvost. No co vám budu povídat z každým vypitým drinkem hladina mého úžasu nad tím co sleduji stoupala. Je to samozřejmě čistej odpad. jestli takhle vypadá průměrná Slovenská rodina, tak to ámen Bratia. Ženský tají těhotenství, bráchové si kecají do výchovy dětí. No masakr nakonec dám 1* za toho Jána jak furt opakoval v tom autě : Čo ti šíbe? Ti šíbe? Ti šíbe??? 15% ()

Fiftis

Ono je často niečo tak blbé až je to dobré. Prečo sa nezasmiať ma idiotskej sedláckej rodine? Prečo sa nesmiať na tom, ako jeden z bratov hobluje čiernu hubu z osady, s ktorou má pankharta a ktorá od neho aj pred kamerami zase ušla za inými chlapmi? Prečo sa nedívať na starého pupkatého cibuliaka, ktorý vymetá na staré - 55 ročné kolená dedinské diskotéky, na ktorých obháňa mladé školáčky? Prečo sa nezasmiať na až extrémne veriacej 100 ročnej prababke, ktorá je vždy tak nasraná, že sa až človek diví, že si stále hovie dobrému zdraviu? Prečo sa nezasmiať na najstaršom synovi, ktorý si narazil vždy nespokojnú a podráždenú Češku, ktorá je čierna ovca rodiny? Prečo sa nezasmiať na najmladšom synátorovi, ktorý má ego Cassanovy a chodí na starej šunke obháňať miestne štetky? ()

Karamanlis odpad!

Čo by už len nespravili nenažrané slovenské vidláčiská za lóve? Pokiaľ komerčná TV platí, tak nie je problém pred kamerami zhodiť vlastnú mater či úplne znemožniť svojho manžela a vykričať na plnú hubu všetky jeho nedostatky. Nepochopil som zmysel tejto relácie - takáto sonda do každodenného života horehronských vidiečanov podľa mňa nie je žiadnym spôsobom originálna ani zábavná a sotva si nájde svoje publikum. ()

Drunk_Queen odpad!

Koho tohle, sakra, napadlo natočit? Reality show o rodině, která si myslí, že všichni její členové jsou děsné STÁR, kde všichni jsou jak psychopati a pořád na sebe řvou. Díky, nechci. Už nikdy víc. 0% ()

Marek1991 odpad!

Ľaľa, zaregistroval som v televízii ďalšiu totálnu zvrátenosť, myslím, že toto už ozaj nepotrebuje komentár, stačí len pripomenúť, že to má veľa spoločného s Farmár hľadá ženu. Ľudia, moja rada je, vyhnite sa tomuto širokým oblúkom. ()

kapsomut

Není to taková pr*el jako farmár hladá ženu, ale i tak se u toho dá zasmát. A navíc nesnášim csfd ovečky, který tomu dávají odpad! z principu a čumí na to každej tejden.. a že jich je hodně ()

Martin741 odpad!

Prekrasny dokaz dalsej mimoriadne uspesnej degeneracie slovenskeho naroda a imbeciliizacie spolocnosti. Toto moze fakt vysielat len TV Hnoj. 0 % ()

rakovnik

Za peníze ze sebe spousta lidí udělá ještě větší idioty, než jsou ve skutečnosti. Ale tak dlouho, na díly? To už chce navíc pomyšlení, že jste celebritami. No, svým způsobem ano. Jednu hvězdu pro mě za to, že jsem občasné sledování tohoto paskvilu vydržel. Další důkaz toho, že program televize je v některých večerech tragický. ()

A.Beech odpad!

Očividne vysielané pre najhlúpejšiu časť národa. Hodnotené po cca dvoch minútach. Už to nechcem nikdy zapnúť. ()

hallelluja odpad!

Program, ktorý svojím obsahom napĺňa skutkovú podstatu trestného činu ohrozovania mravnej výchovy mládeže. Ako inak, z produkcie TV Hnoj. ()

LadyPupu

Je opravdu možné, aby žena stále utíkala od svého muže a dětí a poté se vracela znovu a znovu těhotná, pokaždé s někým jiným? Ano, na Sihle ano. Přemýšlím, kolik za to ta rodina dostává, že jim to stojí za tu ostudu. ()