Experti (TV seriál)

Reality-TV / Komedie

Slovensko, 2013, 30 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (47)

• Fretakata

Velegrc.(21.2.2013)

• MM_Ramone

Slovenská súkromná komerčná televízia JOJ v rámci reality show ošiaľu vyprodukovala v roku 2013 taký smrdutý odpad aký tu ešte nebol. Týmto kreténstvom prekročili všetky hranice vkusu a inteligencie. Niečo tak primitívne úbohe som doposiaľ na obrazovkách ešte nezaregistroval. Partia piatich retardovaných cigáňov sprosto okráda, zavádza a podvádza slušných ľudí. To má byť akože vtipné?! Zostáva mi nad tým rozum stáť. Toto je už vážne moc aj na mňa. Gypsy motherfuckers!!! Odpad!(5.7.2015)

• MMR

Slováci se nám vyznamenali. Tahle žumpa je ze všech žump, co jsem viděl, nejžumpovatější. Odporné a hnusné, nevkusné a nevtipné. Příšerně natočené, příšerný scénář, hnusné herecké obsazení.(8.2.2013)

• Carol Pifková

Prašivým sviniam, aby ešte platili za niečo čo je hrané a ešte kopa tupých tomu verí.(6.2.2013)

• Allien.9

"Experti" vznikli poté, co scénárista prodělal záchvat primitivismu (to bych pochopila), ale jak se to dostalo do televize, to už mi hlava nebere. Možná je to nakažlivé...(6.9.2013)

• Socraates

Totální chujovina. Ale ten Ivan je občas vtipnej :-)(4.9.2013)

• anderson

SLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: JOJ = 14.1.2013, pôvodná "reality show" - Ďalšia NEUVERITEĽNÁ prezentácia primitivizmu, ktorú HNOJKA vypustila medzi náš pospolitý ľud, aby dovŕšila plán totálnej hodnotovej degenerácie a demoralizácie tejto spoločnosti. NESKUTOČNÉ. Už aj vo mne sa začali pri sledovaní tohto exkrementu ozývať základné primitívne pudy a prisahám, že ak niekde natrafím na tvorcov tohto programu, poďakujem sa im za ich hodnotný mozgový výgrc bejzbolovou pálkovou kúrou. (22.1.2013)(22.1.2013)

• Marek1991

Program pre ľudí, ktorí musia byť vo svojej podstate veľkí čudáci. Pre mňa je to len ďalší nepozerateľní odpad, na ktorí som narazil v televízii, ani netreba spomínať, že to je trápne, hlúpe, lebo je to taká úbohosť, že sa k tomu netreba ani veľmi vyjadrovať, toto treba pokutovať a zrušiť alebo ak nie, tak to radšej prepnite, ak na to narazíte.(5.2.2013)

• luka4615

Prima Cool solidně upadá. Jak racionálně uvažující člověk může dát tenhle brak do vysílání?(4.9.2013)

• kapsomut

Farmar hlada ženu nebo Bučkovci je docela prdel, ale tohle je už hrozná srajda a navíc je to nahraný(23.1.2013)

mám rád extravaganci a humor. tak proč bych nedal 4*? ano, je to kravina jak něco, ale zasmál jsem se vždycky.(9.9.2013)

• carlos 2010

Výborná a kvalitná práca TV JOJ, ktorá nezostala svojmu menu nič dlžná. Podľa obsahu je Ivan Vereš úspešný Róm. Áno vlastne je, však nič nedokázal dotiahnuť do konca a je to feťák a je v televízii, a to je na Slovensku meradlo úspechu.(28.6.2015)

• tommy187

Nehnevajte sa, ale dať takýto program do éteru je úbohé. Príšera, kto sa má na to dívať. Ako urobiť gadža, blbšia pointa asi ani nie je. Vážne, takýto seriál obrovská strata času. Dobre párkrát sa nad tým dá zasmiať ..., takže odo mňa odpad. MUHAHA!!(28.1.2013)

• matiisek

10 minút... viac to nešlo.(13.3.2013)

• Autogram

Ako môže kameraman alebo iný technik na niečo také pristúpiť? To je už taká vysoká nezamestnanosť, že to nemôže odmietnuť robiť? --- Janega, kazíš priemer, tak „sa uvedom“.(14.1.2013)

• bari68

Nie, nie, nie! Toto je už aj na mňa priveľa,.(26.2.2013)

• Paity

Naprostá blbost všech blbostí. I hodnocení odpad je prot tohleto pochvalou. Naprostá žumpa, která by u nás neprošla, protože by bylil tvůrci hned označování za rasisty.(30.10.2013)

• rakovnik

Silně protigádžovské. A jestli rodiče dětí, jež tam účinkovali, nevěděli, do čeho jdou, tak se mi až zvedá žaludek z takového zneužívání důvěry nezletilých. Jak toto mohlo vzniknout? Hnus.(17.2.2018)

• ZdenoZombie

Bez akejkoľvek štipky humoru ! Úbohé a trápne.(28.1.2013)

• kikakrystof

Aneb, když mají cikáni vlastní show.(3.9.2013)

<< předchozí 1 2 3