Búrlivé víno (TV seriál)

Drama / Rodinný

Slovensko, 2012, 109x50 min

Emil Horváth ml., Nela Pocisková, Juraj Loj, Monika Hilmerová, Maroš Kramár, Helena Krajčiová, Jana Oľhová, Marián Slovák, Eva Rysová-Suchánková, Ľuboš Kostelný, Veronika Strapková, Marek Majeský, Táňa Radeva, Ivan Letko, Barbora Švidraňová, Martin Mňahončák, Alena Ďuránová, Henrieta Mičkovicová, Milan Bahul, Ján Jackuliak, Ivan Béla Vojtek, Jakub Lorencovič, Vlado Černý, Jan Révai, Róbert Halák, Ľudmila Swanová, Anton Vaculík, Vít Bednárik, Igor Šimeg, Karin Haydu, Ľubo Roman, Mara Lukama, Filip Tůma, Alfréd Swan, Karol Čálik, Eva Pavlíková, Vladimír Kittler, Ivana Kubáčková, Juraj Ďurdiak, Eva Večerová, Michal Jánoš, Branislav Deák, Pavel Bruchala, Stano Král, Kristína Mečko, Ivan Palúch, Kristína Turjanová, Dagmar Sanitrová, Miloslav Kráľ, Viera Pavlíková, Laura Hritzová, Ján Gallovič, Ingrid Ištóková, Zoro Laurinc, Richard Klvač, Peter Trník, Vladimír Oktavec, Ivan Romančík st., Richard Labuda, Dáša Rúfusová-Mojžišová, Edita Borsová, Marta Potančoková, Peter Nádasdi, Eva Matejková, Katarína Kolajová, Roman Martinský, Štefan Kožka, Dušan Kaprálik, Marcel Ochránek, Marián Mitaš, Attila Mokoš, Zuzana Skopálová-Jányová, Zdena Studenková, Oľga Belešová, Kamil Kollárik, Vladimír Kobielský, Dušan Szabo, Gabriela Dolná, Ľubomír Bukový, Lukáš Dóza, Alžbeta Bartošová, Marek Fašiang, David Selecký, Ivana Kuxová, Michal Soltész, Barbora Žilecká, Ivan Šándor, František Výrostko, Igor Krempaský, Emma Tarageľová, Erika Havasiová, Juraj Predmerský, Anton Šulík ml., Přemysl Boublík, Oľga Solárová, Karin Olasová, Branislav Bajus, Branislav Matuščin, Roman Poláčik, Rebeka Poláková, Marta Maťová, Marek Kramár, Michal Ďuriš, Ján Topľanský, Jakub Abrahám, Barbara Kelišková, Ondrej Gubač, Pavol Karell, Andrej Anderko, Peter Mattes, Ivo Heller, Michal Domonkoš, Katarína Jančula, Ján Greššo, Anna Nováková, Oľga Šalagová, Noël Czuczor, Petr Vágner, Dominika Žiaranová, Viliam Hriadel, Jarmila Hittnerová, Filip Kreutz, Tomáš Maštalír, Ivan Nagy, Peter Dobrík, Renáta Rundová, Jozef Domonkoš, Viktor Vincze, Roman Luknár, Petra Vajdová, Daniela Mackovičová, Natália Puklušová, Juraj Bača, Jakub Kuka
  • metal.storm

Pakujte do prdele, všetci čo v tom hráte. A nevracajte sa. Aj s tými vašimi tupými ksichtami a strašnými hereckými výkonmi. Problém týchto seriálov je že sú nasúkané v každej reklame, každú pol hodinu. Zapnem televízor a švác: Búrlivé víno, Divoké kone, Panelák a neviem čo všetko. Je to misia vysokej obtiažnosti sa tomuto vyhnúť.(29.1.2015)

• Martin741

TV Narkoza prisla zas s dalsim serialom. Medzi Narkozou a TV Hnoj sice prebieha sutaz, ale o to, ktora telka prinesie na TV obrazovky vacsiu fekaliu a primitivizmus. Tazko vyberat. Narkoza vedie s touto fekaliou, a TV Hnoj zase so Slnko, seno, slanina. Nebolo toho hnoja uz dost : Farmy, zamena Manzeliek..... ? Kazdopadne za mna smer hnojisko je isty : 0 %(15.1.2013)

• drake31

Veľmi úsmevný televízny seriál. Je to tak. Pôvodné seriály slovenských televízii (hlavne Markízy) vyvolávajú úsmev na mojej tvári, ale nepomýľte sa, nemyslím to v pozitívnom slova zmysle. Tieto seriály svojou hlúposťou prebíjajú všetko. Búrlivé víno sa nijako neodkláňa od stanoveného trendu. Čo to znamená ? No klasické veci ako že herci v hlavnej úlohe sú naprosté polená, každému dialógu chýba akákoľvek zábavnosť alebo dramatickosť to isté sa dá povedať aj o jednotlivých scénach. Postavy nie sú ničím výnimočné, sympatie získavajú (aspoň u mňa) len babka & dedko, čo by hlasy rozumu v tomto seriály, a človeka vôbec nezaujíma čo sa s tými postavami stane. Búrlivé víno je len ďalší zbytočný seriál, ktorý ako je u nás zvykom kopíruje všetko naokolo (ale táto výtka je až na poslednom mieste), kde sa schádza slovenská herecká "elita" a len rozširuje vysielanie o ďalší nezmysel. Milá Markíza už sa na to vykašli a radšej vráť na 18:00 Bez servítky, pri tom som sa aspoň v pokoji najedol, a dokázal to pozerať bez akýchkoľvek výčitiek že až tak moc nezabíjam čas. Alebo ešte lepšie vráť slovenskú Partičku. Hodnotiť to zatiaľ nemám v pláne, ale keď ten čas príde hodnotenie väčšie ako 1* určite nebude ...(22.2.2013)

• pali87

Prečo sa tie slovenské seriáli berú tak vážne, divák si počas sledovania nemá kedy oddychnúť. Tvorcovia úplne odmietajú realitu a ostáva len herecká šeď opakujúca patetické dialógy, odohravajúca sa v sterilnom prostredí kulís, bez života a bez nápadu. A hlavne je cítiť že po vyriešení základných problémov postáv v prvej sérii, tvorcovia nebudú vedieť kam sa s vývojom príbehov pohnúť a seriál skončí a nahradí ho iný, podobný a tak dookola a dookola..(4.1.2013)

• migl

Táto žumpa a všetky tomu podobné telenovely natočené za posledné roky sú určené pre slabomyselného diváka,evidentne je ich u nás dosť, keď žnú taký divácky "úspech". Už to tu niekto spomenul,už XY rokov sa na Slovensku nenatočil žiadny film ktorý by za niečo stál(stále rovnaká pesnička,nie sú financie),ale na tieto fekálie sa ich vždy nájde dosť ! :-((26.11.2013)

• Juraj Loj

• - Ninine (Nela Pocisková) BMW má značku začínajúcu písmenami VI, čo naznačuje, že vymyslené mesto Vínne je minimálne okresné mesto. (kacer4)

• - V 40. epizóde pozerajú deti jednu z predchádzajúcich častí seriálu. (Johnny.ARN)

• - Seriál získal ocenenie OTO dvakrát za sebou v rokoch 2013 a 2014. (Jozef.Payfen)