Neberte si nič na sekeru... Sekerovci žijú v Timravanoch, malom mestečku v nešpecifikovanom kúte Slovenska, dostatočne ďaleko od Bratislavy. Miestni si na označenie ""mesto"" potrpia, v skutočnosti však Timravany vykazujú všetky znaky dediny. V centre diania sitkomu sú manželia Vincent a Jarmila Sekerovci. Vincent je najväčší škrob v meste a jeho najčastejšia veta znie ""Určite je to drahé"". Jarmila je pokojná a dobrá duša, rada háčkuje a vedie spevokol. Manželia spoločne vedú rodinný biznis – malé mäsiarstvo. Sekerovci majú tri deti. Dcéra Betka je v tínedžerskom veku, pohŕda rodinou a čo najskôr sa chce dostať z malého mestečka preč. Syn Pipo je futbalista, rebel a trošku ""vyšinutý"". Pomáha otcovi v mäsiarstve. Najstarší syn Jano sa po rokoch strávených v Bratislave rozhodol vrátiť do rodného mestečka a spolu so svojou snúbenicou si chcú postaviť dom. Zatiaľ však bývajú u rodičov... (TV Markíza)

RigorMortis odpad!

Narkóza ma ani tentokrát nesklamala. Totálne nezáživný seriál s nahratým smiechom, cirkusantom z Partičky a hercami, ktorí sa snažia hrať, no akosi im to nejde. Dôkaz toho, že Narkóza predhodí divákom akúkoľvek úbohosť (a to som ešte slušný), len aby to natrela svojej o nič lepšej konkurencii. Katastrofa, no nič iné som od televízie takéhoto formátu ani nečakal. ()

MM_Ramone odpad!

Tak toto je naozaj úplné dno. Hlbšie sa už klesnúť nedá. Slovenská súkromná televízna stanica Markíza vyprodukovala ten najväčší hnoj v oblasti žánru zvaného sitkom. V posledných rokoch to ide s televíznymi seriálmi v našich krajoch rýchle dole vodou. To je neodškriepiteľný fakt. No keď porovnám všetky tie nepodarky, čo som tu už ostro skritizoval, so "Sekerovcami", tak mám trocha výčitky svedomia. Pretože toto je oveľa, oveľa horšie. Mimoriadne trápny humor a totálne neschopní herci. V roku 2010 bolo natočených dvanásť častí a radšej ich vtedy ani neodvysielali. Tento kreténsky projekt bol ukončený a odložený do archívu. Nechápem načo ho odtiaľ po troch rokoch vytiahli. V súvislosti s hodnotením tohto titulu ma napadajú všelijaké kvetnaté výrazy, čo by ho vystihli, ale budem sa musieť uspokojiť s tým, že to proste označím ako odpad! ()

Madsbender odpad!

Bastard Susedov a "tých druhých", ktorého devízou je vŕšenie pseudohumornej televíznej trápnosti a eskalácia odpudivosti tuzemskej sitcomovej scenáristiky. 0% ()

anderson

SLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: MARKÍZA = 8.1.2013, pôvodný televízny sitkom - "Humor" 21. storočia na Slovensku alias trápna zlátanina snažiaca sa zúfalo vykrádať iné oveľa vtipnejšie vzory. (9.1.2013) ()

Marek1991 odpad!

Myslím, že to stačí. Silený a trápny humor, ktorý postavám neverím, je to celé amatérske. Možno na to po čase zmením názor, toto moje hodnotenie je však zatiaľ vyjadrenie toho, ako som sa na to "zabával". ()

Martin741 odpad!

Kto moze toto pravidelne pozerat a nedajboze uznavat to, je uchylak a trebalo by takychto ludi liecit na psychiatrii. Serial splnil veskere atributy demencie a mentalnej retardacie. Poprosim vi uvedomit ten smutny fakt, ze naozaj VSETKY. Prosim, urychlene splachnut do najblizsej zumpy. VYKAL. 0 % ()

carlos 2010 odpad!

Predstavte si Mariánsku priekopu, kde vykopete niekoľko kilometrovú dieru. Tak, a tam by ste našli uložený tento seriál. Čiže ešte pod absolútnym dnom. ()

ecceHOMMO

No mňa na rozdiel od tu väčšiny hodnotiacich, dokáže z času na čas pobaviť aj jednoduchší a priamočiarejší humor. A taký Sekerovci ponúkajú a mne to z ich strany stačí. ()

tommy187

No podľa mňa to je dobrý seriál - po prvom diele je to ťažké súdiť, ale mne sa zdá, že to bude úspešné. Peter Bajerčík (Tipo) je naozaj dobrý. Aj tie hlášky - sú síce dosť trápne, ale ako oddych po celom dni je to výborné. No a ak by som mohol dodám ešte, že Kemka hrá prvýkrát inteligenta :). ()

Billie777

Jedna hvězda za Kemku, který tu navíc nehraje dementa, jak by se dalo čekat ale pro příště ať raději zůstane u Partičky, nebo ho přestanu mít ráda. :) No a druhá hvězda je za snahu (protože snaha se cení) a to je vše. Není to tak tragický ale není to ani dobrý. Proč bratia slováci, ale i my češi, točí sitcomy, když to vlastně neumí? Na to tu jsou britové a američané. ()

borec999

Ťažká trapošina, ktorá je veľmi neprirodzená a hlavne zúfalo nevtipná. Libezňuka a Kemku nepovažujem za najhorších komikov, ale v Sekerovcoch tak úprimne vyzerali. Od odpadu seriál zachránil snáď len fakt, že na Slovensku boli aj horšie pokusy o komediálny sitkom než je tento. Žiaľ. 10% ()

ZdenoLo odpad!

Ďalšia Markizácka trapošina. Staré zaprášené vtipy a humor zo 60tych rokov. ak si chce Juraj Kemka zachovať svoju karieru humoristu mal by utiecť s tejto "šou" pokiaľ sa divákom nezhnusí. ()

vander19 odpad!

Príšerný humor, príšerné herecké výkony, nechápem ako sa toto môže vysielať už celý týždeň. Do neba volajúca kktiny, ktorá v blbosti nemá konkurenciu. Ako môže niekto v TV toto vysielať a ešte platiť tvorcov a aktérov????? TO ČO SI TÁ MARKÍZA MYSLÍ?????? ()

gumolit odpad!

Viacej srandy zaťijem s kamošmi na pive ako toto !!Totálna úbohosť najvatšie zrna televízia Narkoza zase boduje s takími chujovinami !!! ()

Rathalos

Tento slovensky sitkom zboznujem,vyborny vyber hercov a humor,ktory sa mi paci a donuti ma smiat sa,aj ked nemam dobru naladu,jednoducho do-faka...:-) ()