Reklama

Reklama

Velký červený pes Clifford

  • USA Clifford the Big Red Dog (více)
Trailer 3

Obsahy(1)

Emily (Darby Camp) právě nastoupila na novou školu, kde se na ni všichni spolužáci dívají skrz prsty, protože jim připadá divná. Náladu jí nemůže zvednout ani to, že se o ni po dobu máminy služební cesty stará velmi nezodpovědný strýček Casey (Jack Whitehall), který je magnetem na nejrůznější katastrofy. Možná jeho špatná karma způsobí, že se Emily ocitne v podivném stanu podivného chovatele zvířat pana Birdwella (John Cleese) a okamžitě se zamiluje do jednoho malého červeného štěněte. Emily ví, že by jí máma mazlíčka nedovolila, ale neví to ten pes, který se schová do její školní brašny. Emily ho objeví až doma a než ho stačí vrátit, naroste tenhle mazlík, kterému dá jméno Clifford, do obřích rozměrů. A protože pan Birdwell se vypařil, nezbyde Emily a Caseymu nic jiného než se o Clifforda starat. Každý, kdo měl někdy štěně, ví, že s ním bývají velké starosti. A co teprve se štěnětem, které na výšku měří tři metry! Je jasné, že větší dobrodružství už Emily rozhodně nikdy nezažije. (CinemArt)

(více)

Videa (4)

Trailer 3

Recenze (48)

DJ Obelix 

všechny recenze uživatele

Rodinný film klasického střihu, který si užijí především předškolní děti a žáci prvního stupně základní školy. Nutno vyzdvihnout výkon malého Izaaca Wanga (Owen), po dlouhé době dětského herce, který skutečně umí hrát. Jinak vše podle šablony - směšný záporák, nucený konflikt, hezké poselství a mega roztomilé digitální přerostlé červené štěně. Jen bych rád sdělil uživateli Arsenal83, že Clifforda si opravdu nevymysleli "dnes". Vznikl už v 60. letech minulého století. Akorát v našich končinách není tak známý. ()

oveckaoa 

všechny recenze uživatele

Takhle nějak má vypadat rodinný film a to už se bál , že to ani natočit nejde po sračkách jako nový Sám Doma a průseru s novým Dollitlem. Má to parádní příběh sympatické postavy parádního psa a celkově to nepůsobí víceméně trapným dojmem. Hodně se povedl i soundtrack a i humor. Nechápu, že to není v červeném ,ale zase na csfd mě to nepřekvapuje tady jsou lidi schopni dat 5 hvězd Rychle a hovnovitě a poslat to do červených a filmu co má nápad a poselství dají jen tak málo. ()

Reklama

Big Bear 

všechny recenze uživatele

Další simply escort mission nad Paříž. Nebe čisté, nepřátelská aktivita nulová, cíl dobře viditelný a přímo zasažen. Po návratu u omladiny nadšení, já jsem si jen protahoval ztuhlé klouby a promrkával zarudlé oči od té dlouhé nudné rutiny. Červený pes asi funguje lépe jako knížka než jako film. Jakmile se toho totiž chopí soudobí filmaři, je to opět neprosto přesně vyvážený koktejl všeho aby nikdo nic nemohl namítnout či říci. Neviděl jsem tam snad jen žádného zástupce slabozrakých a nevidomých. Animace psa vypadajícího jako fena (zcela bezpohlavního což působilo na mne jako majitele pejsána dost divně) nebyly nic moc a nejhůře dopadly při té závěrečné jízdě. Myšlenka o různosti (dnes se říká moderně -  diverzitě!)  zaznívá v dětských amerických filmech teď pořád. Nic proti tomu, ale cpou to do dětí tak vehementně, že až přistanou v NY emzáci ve tvaru obřích housenek a začnou požírat lidi v ulicích s nikým to ani nehne.   Vždyť vypadat jako velká masožravá housenka je tak cool a každý má na to navíc právo být velkou masožravou housenkou!  A když ne, ona má právo být masožravá a žrát lidi! Kdo ve filmu potěšil svou účastí byl samozřejmě můj miláček Cleese a to i díky milé roli, kterou tu ztvárnil. Trochu už zestárnul , trochu víc...  Docela se divím, že měl potřebu se v tomto dílku vůbec nějak omáchnout... A malá Darby Camp byla také docela fajn. No nebudu to tu nějak více rozepisovat, bylo pro děti a spíše pro ty úplně malé. Já si pořád jen říkám, zda ta poselství, ta vysvětlování dětem, že všichni nejsme stejní, ale všichni jsme si rovni, musí být tak okázalá s tupou nepřátelskou policií a demonstranty v ulicích jako v tomto filmu... Ale hlavně neukažme dětem psího pindíka! To by vážně ohrozilo jejich duševní vývoj! Dávám tedy za 2 vtipy žirafí hyeně. * * ()

cskomando 

všechny recenze uživatele

Říkejte si co chcete, nikde není psáno, že je to jen pro děti. Když se chce člověk odreagovat, má slabost pro zvířata a určitej cit k nim, pak se na to můžou dívat úplně všichni. Starej, mladej, to je úplně jedno. Vždyť už delší dobu tady nebylo nic tak roztomilého v podání psího animovaného obřího mazla a vtipného. Uznávám nebýt herce Jack Whitehall, tak rodinný příběh ztrácí na humoru. On byl ta správná volba co se týká vtipných hlášek a pasáží. Naposledy to byl Beethoven, který za něco stál a to je pěkných pár let. Jediné mínus je za ten opakovaný americký happy end u více filmů (12 holčina se snaží mluvit k národu ) možná trochu trapné a stupidní, ale což, je to přeci taková malá rodinná pohádka. ()

Trevor 

všechny recenze uživatele

Hodnotenie pridávam na základe dojmov 9 ročnej slenčny, ktorá u nás aj s rodinou trávila prázdniny. Film je určený pre túto kategóriu, ale občas naňho pozrel aj jej 11 ročný brat ktorý drtil hry na kompe v tesnej blízkosti. Dospelému divákovi nepovie nič, teda mňa to nezaujalo vôbec, teda snáď iba nápad. Naozaj dnes už vymyslia všetko. ()

Galerie (88)

Zajímavosti (5)

Reklama

Reklama