Reklama

Reklama

Obsahy(1)

62letý Jeremiah Wilson je opravdovým pánem Západní Willametteské železnice - nedýchá a nežije pro nic jiného. Nevyhnutelně pak dojde ke konfliktu mezi ním a Brettem Bannerem, 32letým dědicem Newyorské Východní dráhy, který se rozhodně přemluvit svého otce ke koupi Willametteské železnice. Jeremiah je Brettem vyhozen z práce dva roky před důchodem a stane se z něj nenávistný a depresivní dědeček. Brettův devítiletý syn Justin zjistí, že Jeremiahův vnuk Thomas umí řídit lokomotivu - a ukradne mu jeho oblíbenou dinosauří hračku a požaduje výkupné. Justinovi, Thomasovi a třem dalším dětem se náhodou podaří zprovoznit starý vyřazený vlak - a tím, jako ho uvedou do pohybu, zároveň spustí nečekaný řetězec událostí. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (3)

Hornet.CZ odpad!

všechny recenze uživatele

11% / Celý film jsem myslel na to co tomuto dát, skončilo to mezi jednou hvězdou a odpadem. vyhrál odpad. První problém filmu je fakt, že nejsem na rodinné filmy, kde ještě k tomu jsou v hlavních rolích děti, další je předvídatelný a dementně nudný děj, nakonec také neskutečně kreténský dabing za který by se mělo věšet. Za plus se dá považovat kamera a trochu možná i prostředí. ()

Reklama

Misirlou odpad!

všechny recenze uživatele

Příšerní herci, příšerné dialogy, příšerný dabing, příšerná režie, příšerná kamera, prostě film patřící právem do odpadu. A nezachránilo ho ani moje šotoušství. ()

Galerie (3)

Reklama

Reklama